Upír // Moon Lensan

24. července 2013 v 19:36 | Admin |  Záznamy

Moon Lensan

l15.jpg (317×560)


Věk: 801/18 let
Rasa:
Upír
Schopnost:
Živel oheň, Telekineze

Popis: Moon, když byla malá, říkali jí Měsíčku, má kolem 170 centimetrů a 45 kilogramů. Má štíhlou postavu a neskutečnou sílu v rukách, které má sice hubené, ale i tak se jí za ta léta udělaly nějaké svaly. Má dlouhé a štíhlé nohy. Její původní barva vlasů byla světle hnědá až blonďatá, ale když se začala vyvíjet, dostaly její vlasy zrzavý odstín. Sama si pak začala odbarvovat konečky, až dosáhla absolutního uspokojení. Její oči mají barvu čokolády a ráda si zvýrazňuje své obočí do dokonalého tvaru a barvy. Když se nalíčí, tak si dá jen výrazné černé linky a někdy i rudou rtěnku. Díky svým zrzavým vlasům má obličej posetý drobnými pihami, které si však často snaží zamaskovat. Má ohromně dlouhé, husté a černé řasy, drobný nos a plné rty. Za svůj život okusila mnohé a uspokojení nachází u jakéhokoliv pohlaví.
Její oblékání se postupem času měnilo, až nakonec v této době našla styl, který jí nejenom sluší, ale i vyhovuje. Miluju vysoké i nízké boty a nejraději má barvy, které nejsou nijak pestré. Nosí tedy černou, tmavě modrou, bílou, krémovou, ale jiné barvy na ní moc neuvidíte. Jak bylo zmíněno, má čokoládové oči, ale svoji barvu si občas změní kontaktními čočkami. Má jedno tetování na zápěstí.

Povaha: Moon je veselá a přátelská bytost. Nemá ráda pomluvy, sobeckost a nevěru. Proto vlastně téměř nikdy neměla pořádný vztah. Miluje bolest, krev, ubližování a zabíjení. Nedá se říct, že by byla masochistka, ale vůči její práci si na to natolik zvykla, že už jí to nedělá problém. Ublížila by čemukoliv živému, ale na zvíře by v životě nevztáhla ruku. Jsou to pro ni jediné živé bytosti, které tvoří dokonalost přírody. Má ráda lidi. Moc ráda se seznamuje a vyžívá se ve fotografování, miluje módu a dokáže se převléknout i několikrát za den. Nepovažuje se za nijak zvlášť hezkou, ale má dostatek sebevědomí a ráda si s lidmi pohrává. Občas přemýšlí, že by si udělala soukromý harém a někdy se o to i pokouší. Dřív bývala milá, ale od doby, kdy dostala svoji novou práci, se z ní stala bestie vraždící na přání a ubližující pro potěšení. Pokud je ta osoba ale její kamarád, nikdy by jí nedokázala ublížit. To jen v případě, že by o to ta osoba stála. Nestydí se za to, jaká je a je na to patřičně hrdá. Lidé jsou podle ní hříšníci, které ona sama bolestí napravuje.

Historie: Narodila se roku 1212 v zapadlé vesničce poblíž Paříže ve Francii. Narodila se spolu se svým jednovaječným dvojčetem chudému kováři Williamovi a obyčejné ženě v domácnosti Elizabeth. Dali jí jméno Moon, jelikož se narodila pozdě v noci. Byl zrovna úplněk a měsíc jasně zářil. Její sestra si vysloužila jméno Mystifyn. Jejich dětství bylo poměrně poklidné a Moon se sestrou byly ve vesničce oblíbené a každý je měl rád. To se ale nedalo říct o jejich matce. Když bylo děvčatům 10 let, jejich matka se zapletla s podivnou ženou, o které se vyprávělo, že je čarodějnice, a tak začala pověst této slušné rodiny upadat. Děvčata nemohla vycházet z domu, jelikož si je ostatní vždycky dobírali, že je jejich matka čarodějnice. Nebyla to však pravda. Osud hrál ale proti nim, a když zemřel tehdejší vůdce vesnice, všichni to dávali za vinu Elizabeth. V den 12tých narozenin byli jejich rodiče upáleni na hranici za čarodějnictví. Moon a Mystifyn se museli skrývat v lesích a okolních vesnicích a dařilo se jim to do jejich 18tin, kdy se dostali do Paříže. Našly si práci v jednom malém hostinci a jednoho dne sem zavítal zvláštní muž v černém plášti s kápí přes hlavu. Dívky byly nuceny ho obsluhovat, a kdyby příkaz neuposlechly, vyhodily by je. Když se jim muž představil, řekl jim příběh o jejich rodičích a o tom, že jejich matka nebyla čarodějnice ale prostitutka. Nevěřili mu. Začali se vzpouzet a muž před zraky všech přítomných děvčata kousl do krku a proměnil je v upírky. Všichni kolem si mysleli, že jsou mrtvé, a proto jim chtěli uspořádat pohřeb. V den pohřbu však jejich těla zmizela. V ten okamžik se jejich cesty rozešly a Moon se začala sama toulat po Francii a později po celé Evropě. Roku 1912 nasedla na obrovskou nepotopitelnou loď, nesoucí jméno Titanic. Chtěla jet do nového světa a žít spokojený život. Na svoji sestru nikdy nezapomněla a doufala, že jednou ji najde. Doufala, že přežila a věřila, že neměla takový život jako ona. Moon se nakonec dostala do Ameriky a chvíli pracovala jako prostitutka. Nikdy muži nic nedala, protože ho vždycky dřív zabila. Takhle se dostala až do Kanady a poprvé v životě se zamilovala. Když zjistila, že muž jménem John je synem té stvůry, která ji proměnila v upírku, bojovala s ním a díky své ohromné síle a víře ho zabila. Celou tuhle krvavou scénu ale viděl muž, který ji delší dobu sledoval. Dal jí návrh stát se nájemnou vražedkyní, a jelikož si Moon v krvi a zabíjení libovala, nabídku přijala a odjela do Winnipegu. Byla šťastná kvůli svojí práci ale hlavně díky víře a naději, že jednou najde Mystifyn.

Galerie:

PicMonkey+Collage.jpg (640×421)

Tetování:

triangle-tattoos--large-msg-136310645926.jpg (500×667)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Calabrese Calabrese | Web | 9. září 2016 v 11:00 | Reagovat

nejlevnější bankovní půjčka ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama