Upír // Chizuru Mizuki Chioko

11. července 2013 v 18:41 | Admin |  Záznamy

Chizuru Mizuki ChiokoVěk: 3564/18 let
Rasa: Upír
Schopnost: Neuvěřitelná rychlost, Neuvěřitelná síla

Popis: Má dlouhé bílé vlasy a rudé oči kvůli, kterým se jí dříve lidé posmívali. Měří 175 cm a je tak akorát štíhlá. Ráda nosí černé oblečení, a k šatům černé baleríny a díky své velmi bledé pleti v tomto tmavém oblečení vyniká. Má dlouhé řasy a vždy si víčka líčí černou barvou. Ve vlasech nosí fialovou čelenku s růží. Na rameni jí skoro vždy sedí její milovaný havran nebo je někde schovaný v korunách stromů a sleduje svou paní nebo její kořisti, nepřátele..

Povaha: Je milá, hodná…ale když je to nutné tak jako každý upír dokáže být velmi krutá. Miluje hraní na housle, klavír a ráda zpívá a maluje,proto se to učila už odmalička a toto všechno jí jde proto velmi dobře.Také má ráda, černou a fialovou barvu a svého havrana Akiho, kterého už má dlouhou dobu. Nenávidí lovce upírů, protože jí vyvraždili rodinu.

Historie: Narodila se před několika 1000 lety upírům, kteří ji milovali, starali se o ni.Po několika letech se jí narodil i mladší bratr, kterého měla ráda. Lítali spolu venku a ona se o něj starala. Její rodiče byli jednoho dne zabiti lovci upírů a ona musela zmizet i se svým bratrem někam pryč. Žila s ním v horách, starala se o něj a nechtěla ho ztratit...přeci jen byl jediný kdo jí zůstal a po několika letech je přepadli znovu silní lovci upírů, kteří měli z nějakého důvodu spadeno na její rodinu. Musela s nimi bojovat. Všechny lovce, kteří šli po ní a po jejím bratrovi zabila…tedy krom dvou, kteří jejího bratra potom zabili. Musela se s tím vyrovnat a tak se potom vydala někam pryč…co nejdál od tohoto místa, ale napřed se těm z bílým dvoum lovcům upírům pomstila.. Po několik měsících dorazila k nějaké akademii ve Winnipegu kde měli žít nadpřirozené bytosti a lidé dohromady. Žila tu rok schovaná v kostela na hřbitově a každý večer vylezla z úkrytu a vydala se na lov. Žila v tom zastaralém a skoro rozpadlém kostelu do té doby než její skrýš někdo nenašel a ona se rozhodla vydat mezi ostatní.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama