Démon // Leon Dustin Miracule

31. července 2013 v 12:32 | Admin |  Záznamy

Leon Dustin Miracule

a.jpg (598×900)


Věk: 189/21 let
Rasa:
Démon
Schopnost: Živel oheň, Rozpoznat pocity druhých

Popis: Leon je přibližně 178 cm vysoký a hubený muž. Má po ramena dlouhé, zvlněné vlasy. Nosí je učesané tak, že odkrývají jeho vyksoké čelo, za které nemá důvod se stydět. Obočí má husté. Jeho oči jsou lemovány dlouými, tmavými řasami. Oči má blankytně modré. horní ret je plnější, než spodní, přesto však rozdává sladké úsměvy... Ovšem, pokud k tomu má důvod. Má vystouplé lícní kosti. A ještě víc, pokud si je zvýrazní ještě víc. Nos měl v minulosti mnohokrát zlomený, proto na něm má menší hrbolek. Na krku nosí přívěsek ve čtvercovém tvaru. Na něm je akvarijní rybka a něco okolo. Na břiše má několik pih. Ale většinou nosí tičko... Pokud je na to počasí samozřejmě. V zimě nosí dlouhý černý kabát. Obyvkle stojí zamyšleně opřený zády o zeď, ruce v kapsách kalhot a jednu nohu má opřenou o zeď.

Povaha: U jeho povahy záleží na tom, jakou má náladu a nebo také na tom, co zrovná dělá. Díky tomu, že byl kdysi nelítostný vrah, vytvořil si bezcitnou povahu, která se projevuje pouze, pokud má někoho zabít. Jeho citlivější stránka se projeví pouze ehdy, když je s někým, komu věří. Moc přátel ale nemá, protože je normálně plachý a díky dřívějšímu zaměstnání si taky moc přátel nemohl udělat. Má velmi rád klasickou hudbu. Při ní si vždy vyčist hlavu. Proto není divu, že umí hrát na harfu. Ovládá několik jazyků, protože hodně cestoval.

Historie: Píše se rok 1824. Dne 4. února má být v Římě premiéra opery. Jenže jedna ze sboristek byla těhotná. Její milenec ji ale opustil pár týdnů před jejím porodem. Nebyla za něj provdaná. A tak, těsně před začátkem představení schánějí ředitelé lékaře. Zanedlouho se zákulisím opery nese dětský pláč. Jeho matka, Eleanora, neměla čas na oddech. Sice ji bolelo celé tělo ale na jeviště musela. O malého chlapce beze jména se tak během představení staraly všechny sboristky. Malé pískle však většinu času spalo. Ovšem ani jeho matka nevěděla, kdo je jeho otec ve skutečnosti. Jenže chlapec, když se narodil, tak měl zrzavé vlásky a tak mu sboristky říkali Lvíče. Z toho pak Eleanora udělala Leon. Jeho druhé jméno získal později... Ale o tom jiná... Jeho přijmení Miracule je přijmení jeho matky. Jenže mladá sboristka nemohla vychovávat dítě a uživit je oba. Proto dala dítě do kláštera, kde Leon vyrůstal. Byl to zvláštní klášter. Chlapci se zde učili ovládat zbraně a dívky kouzla a lektvery. Leon byl jeden z nejmocnějších, co tam cvičili. V jeho jednadvaceti letech už ho vysílali zabít církvi nepohodlné lidi, především hybridy. Vždycky, když se vrátil z nějaké mise, pouze klasická hudba a hra na harvu, které se naučil, protože se u něj objevilo hudební nadání, pouze to ho dokázalo uklidnit. V tu dobu e zamiloval do jedné dívky z kláštery. Tajně se scházeli i klášterního jezírka. Dívka se jmenovala Ariana. Byli do sebe tak zamilovaní, že porušili řád kláštera. Jednoho dne, když bylo sychravo, Leon nevěděl, že musí Ariana odjet. Sešli se na svém místě, ve stínu vrby. Dívka mu věnovala řetízek s ručne vyrobeným přívěskem. Dala mu své sbohem a dýkou, kterou měla schovanou v plášti, se bodla do srdce a vzala ji voda. Leon zuřil. Jeho krásné zrzavé vlasy se zmenily v tmavé. Nedovolili mu utéct. Musel dál lovit křížence upírů a vlkodlaků, až se mu jednou dostal do rukou obraz 16-tileté dívky. Jemnovala se Viorica. Zamiloval se do jejího obrazu a i s ním utekl. Mnoho životů bylo zmařeno, když se ho snažili chytit. On se nenechal chytit. Truchlení po Adrianě a honba za neznáou kráskou ho dovedly až sem. Aniž by věděl, co ho čeká, se zde usídlil
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama