Červenec 2013

Banshee // Marianne Linberry

31. července 2013 v 20:45 | Admin |  Záznamy

Marianne Linberry

tf9b.jpg (1207×1600)


Věk: 17 let
Rasa: Banshee
Schopnost:
Živel voda, Síla ledu
Stav: Mrtvá

Popis: Marianne je ve své lidské podobě, ve které se zdržuje nejčastěji pohledné, snad jen trochu bledé děvčátko se zajímavými rysy ve tváři. V srdcovitém obličeji se špičatější bradou dominují modré oči, vysoce klenuté, ale přírodní obočí a menší nosík, tak trochu pršáček. Její rty nápadné příliš nejsou, tedy pokud za nápadné nepokládáte to, že jsou vlastně bezbarvé, ne růžové, ne broskvové, ne rudé. Vypadají zkrátka, jako kdyby je neměla dostatečně prokrvené, ale na kráse jí to neubírá. Ze všeho nejvíce je pyšná na své kaštanové vlasy, teď místy trochu zesvětlené sluníčkem a častým pobytem ve vodě. V zimě je mívá skoro černé, v barvě hořké čokolády. Protože vyrůstala v přísných poměrech nikdy neměla příliš moderní nebo zajímavé oblečení. To si teď s radostí vynahrazuje, doslova se zamilovala do podpatků a krátkých sukní. Nepřehání to ale, protože nemá zájem působit koketně.
Nedokáže stále ještě svou přeměnu na banshee úplně ovládat. Někdy se změní bezdůvodně, postačí aby v okolí bylo dostatek smutku. Jindy se nepromění ani když chce. Prakticky vypadá stále stejně, jen vlasy jí zbělají a prodlouží se až k patám, její hlas začne být při křiku nebezpečný a místo chůze se vznáší několik centimetrů nad zemí.

Povaha: Marianne bývala vždy milá, velice slušně vychovaná až trochu bojácná dívka. Svou plachost dávno ztratila, ale snaží se být na své okolí stále přátelská i když je to pro ni někdy těžké. Ráda by pomáhala, ale někde v její dušice hlodá červík nabádající ji k tomu, aby byla nepříjemná, sarkastická a myslela jen na sebe. Většinu času tomu pokušení ale zvládne odolat. Je snadné uvést ji do rozpaků, hlavně když jí lichotíte. Není na takové věci zvyklá a neuvěřím vám je. A pokud jí budete přesvědčovat o tom, že je myslíte vážně bude se nejspíš červenat.
Kdysi ráda zpívala, ale od doby se je banshee se toho trochu bojí.

Historie: Marianne je nalezenec, sirotek, který vyrůstal nejprve v církevním sirotčinci a pak internátní škole. Jako maličký plačící uzlíček ji nalezly jeptišky svaté Magdaleny na svém prahu v deštivý dubnový den. Na pokrývce s motivem medvídků byl přišpendlený vzkaz jen s jejím jménem, příjmením a datem narození. Svaté sestry se podle jména a data narození pokoušeli najít její rodiče, ale zdálo se to nemožné. Příjmení bylo zřejmě falešné a stejného dne jako ona se narodilo po celé provincii Ontaria stovky a v Kanadě tisíce.
Nakonec ji tedy sestry přijaly do sirotčince a ponechaly jí jméno, které měla na lístku, Marianne Linberry.
Dny a roky plynuly, Marianne byla jako každé jiné děvčátko, jen se zdálo, jako kdyby přitahovala neštěstí a nehody. Kdykoli se kdekoli něco stalo, ať už hořela stáj nebo si nějaké jiné dítě odřelo koleno, byla u toho. Nikdy se ale nepodařilo prokázat, zda tyhle věci skutečně způsobuje ona. Krom tohohle zvláštního jevu byla totiž velmi poslušná a milá, jen se zbožností měla problémy. Nikdy nevydržela sedět celé kázání a zapomínala na zpovědi i večerní modlitby.
Měli ji rádi, ale i tak si personál sirotčince vydechl úlevou, když ve čtrnácti letech odešla do internátu přidruženého u církevního gymnázia kde studovala. I tam si poměrně rychle našla přátelé, čím starší ale Marianne byla, tím více se na lidi v jejím okolí lepila smůla. Až nakonec, ve svých šestnácti letech, zůstala sama a lavice okolo ní vždy při vyučování byly preventivně prázdné. Toho roku na gymnázium nastoupil nový učitel, Damien Bellmore. Oproti ostatním členům profesorského sboru byl poměrně mladý a pohledný, ve svých vyzrálých pětatřiceti letech. Marianne se mu zalíbila a využil svého vlivu, aby dohodl s ředitelem gymnázia který byl jejím poručníkem svatbu. Ona byla zprvu ráda, těšila se na vlastní pokoj, na dům. Damiena nemilovala, ale dával jí příležitost, která se jí už nikdy nemusela naskytnout.
S povolením církve se brali v den Marianniních sedmnáctých narozenin. Byla to krásná nevěsta, snad jen maličko pobledlá a vystrašený vidinou svatební noci. Ani její nejhorší noční můra však nepředčila to, co se té noci skutečně stalo. Damien, který jí před svatbou sliboval že s plněním manželských povinností týkajících se lože počká, dokud ona nebude chtít nyní zcela otočil. Snažil se ji k sexu donutit, vyhrožoval, klel, křičel a bil ji. Zdálo se, že tentokrát smůlu přinesla jen sobě. Když ho stále odmítala nakonec ji v záchvatu vzteku uškrtil.
Druhý den byl odveden do vězení a nebohé mrtvé Marianne gymnázium které bylo jejím domovem chystalo pohřeb.
K velkému zděšení všech se v den pohřbu našla jen otevřená prázdná rakev. Marianne byla pryč a později s zjistilo, že peníze z kanceláře gymnázia také. Nikdo ale nečekal že by mohla ožít v nelidské podobě a tak nepátrali po ní, ale po hanobiteli ostatků, kterého však nikdy nenašli. Mezi tím Marianne putovala jak jen to šlo co nejdál z Ontaria, co nejdál od lidí. Zastavila se zatím až tady, ve Winnipegu. Ale kdo ví, jak dlouho zůstane.

Přeměna:

ylir.jpg (600×791)

Démon // Leon Dustin Miracule

31. července 2013 v 12:32 | Admin |  Záznamy

Leon Dustin Miracule

a.jpg (598×900)


Věk: 189/21 let
Rasa:
Démon
Schopnost: Živel oheň, Rozpoznat pocity druhých

Popis: Leon je přibližně 178 cm vysoký a hubený muž. Má po ramena dlouhé, zvlněné vlasy. Nosí je učesané tak, že odkrývají jeho vyksoké čelo, za které nemá důvod se stydět. Obočí má husté. Jeho oči jsou lemovány dlouými, tmavými řasami. Oči má blankytně modré. horní ret je plnější, než spodní, přesto však rozdává sladké úsměvy... Ovšem, pokud k tomu má důvod. Má vystouplé lícní kosti. A ještě víc, pokud si je zvýrazní ještě víc. Nos měl v minulosti mnohokrát zlomený, proto na něm má menší hrbolek. Na krku nosí přívěsek ve čtvercovém tvaru. Na něm je akvarijní rybka a něco okolo. Na břiše má několik pih. Ale většinou nosí tičko... Pokud je na to počasí samozřejmě. V zimě nosí dlouhý černý kabát. Obyvkle stojí zamyšleně opřený zády o zeď, ruce v kapsách kalhot a jednu nohu má opřenou o zeď.

Povaha: U jeho povahy záleží na tom, jakou má náladu a nebo také na tom, co zrovná dělá. Díky tomu, že byl kdysi nelítostný vrah, vytvořil si bezcitnou povahu, která se projevuje pouze, pokud má někoho zabít. Jeho citlivější stránka se projeví pouze ehdy, když je s někým, komu věří. Moc přátel ale nemá, protože je normálně plachý a díky dřívějšímu zaměstnání si taky moc přátel nemohl udělat. Má velmi rád klasickou hudbu. Při ní si vždy vyčist hlavu. Proto není divu, že umí hrát na harfu. Ovládá několik jazyků, protože hodně cestoval.

Historie: Píše se rok 1824. Dne 4. února má být v Římě premiéra opery. Jenže jedna ze sboristek byla těhotná. Její milenec ji ale opustil pár týdnů před jejím porodem. Nebyla za něj provdaná. A tak, těsně před začátkem představení schánějí ředitelé lékaře. Zanedlouho se zákulisím opery nese dětský pláč. Jeho matka, Eleanora, neměla čas na oddech. Sice ji bolelo celé tělo ale na jeviště musela. O malého chlapce beze jména se tak během představení staraly všechny sboristky. Malé pískle však většinu času spalo. Ovšem ani jeho matka nevěděla, kdo je jeho otec ve skutečnosti. Jenže chlapec, když se narodil, tak měl zrzavé vlásky a tak mu sboristky říkali Lvíče. Z toho pak Eleanora udělala Leon. Jeho druhé jméno získal později... Ale o tom jiná... Jeho přijmení Miracule je přijmení jeho matky. Jenže mladá sboristka nemohla vychovávat dítě a uživit je oba. Proto dala dítě do kláštera, kde Leon vyrůstal. Byl to zvláštní klášter. Chlapci se zde učili ovládat zbraně a dívky kouzla a lektvery. Leon byl jeden z nejmocnějších, co tam cvičili. V jeho jednadvaceti letech už ho vysílali zabít církvi nepohodlné lidi, především hybridy. Vždycky, když se vrátil z nějaké mise, pouze klasická hudba a hra na harvu, které se naučil, protože se u něj objevilo hudební nadání, pouze to ho dokázalo uklidnit. V tu dobu e zamiloval do jedné dívky z kláštery. Tajně se scházeli i klášterního jezírka. Dívka se jmenovala Ariana. Byli do sebe tak zamilovaní, že porušili řád kláštera. Jednoho dne, když bylo sychravo, Leon nevěděl, že musí Ariana odjet. Sešli se na svém místě, ve stínu vrby. Dívka mu věnovala řetízek s ručne vyrobeným přívěskem. Dala mu své sbohem a dýkou, kterou měla schovanou v plášti, se bodla do srdce a vzala ji voda. Leon zuřil. Jeho krásné zrzavé vlasy se zmenily v tmavé. Nedovolili mu utéct. Musel dál lovit křížence upírů a vlkodlaků, až se mu jednou dostal do rukou obraz 16-tileté dívky. Jemnovala se Viorica. Zamiloval se do jejího obrazu a i s ním utekl. Mnoho životů bylo zmařeno, když se ho snažili chytit. On se nenechal chytit. Truchlení po Adrianě a honba za neznáou kráskou ho dovedly až sem. Aniž by věděl, co ho čeká, se zde usídlil

Upír // Alister Jesse Rogers Black

26. července 2013 v 16:28 | Admin |  Záznamy

Alister Jesse Rogers Black (A.J.R. Black)


Věk: 22 let
Rasa: Upír
Schopnost: Teleportace, Neuvěřitelná síla

Stav: Mrtvý

Popis: Jesse vždy zaostával za dětmi jeho věku co se týče výšky. Spoustu lidí ho štípalo do tváří a vykládali mu, jaký je rozkošný chlapeček. Nedá se říct, že by se mu to zrovna zamlouvalo. Všechny proto překvapilo, když se v jeho patnácti letech zničehonic vytáhl a dnes měří necelých 195 cm, převyšujíc většinu svých bývalých spolužáků se kterými stále udržuje kontakt. Od té doby ho pro změnu začíná unavovat, když nad ním ti samí lidé vzdychají jak "vyrostl jako z vody", a že si ho pamatují jako malého chlapečka s baculatými tvářemi. Patří mezi ty typy se štíhlou, ale vypracovanou postavou, kterou si osvojil díky jeho aktivitě a chuti sportovat. Z té baculatosti si sice něco ponechal, ale každý vidí, že výrazně zhubeněl nejen v obličeji, získal ostřeji řezané rysy a lícní kosti mu lehce vystouply. Jeho tmavě hnědé jemné vlasy působí lehce nazlátle, na slunci hází medové odlesky. Z jejich zjevu lze usoudit, že si je málokdy češe. Udržuje si je v nedbalém rozcuchu, často je lze zastihnout trčet do všech světových stran, což působí jako kdyby právě vylezl z postele. Dominantu v jeho obličeji tvoří jednoznačně oči olemované hustými, dlouhými řasy, které mu dodávají téměř andělský výraz. Jejich tmavé mátově zelené duhovky rámuje tmavší linka barvy mechu. Nepostradatelnou součástí se stal jeho pokřivený úsměv. Bez něho působí neuvěřitelně vážně, a tak ho lidé skoro nutí, aby se usmíval. Pleť má poměrně světlou po celý rok, kromě léta, kdy se velmi snadno opálí.

Povaha: Hlavním kladem, ale i záporem jeho povahy je upřímnost. Někomu to vadí, někdo to na něm miluje. To ale neznamená, že nedokáže být prolhaný, lže celkem často a dělá to jen a jen pro své dobro, jak by řekl. Přece holce, která se mu líbí, neřekne, že rozhodně nikdy nebude jediná. Sám si nedokáže představit, že by někdy chodil s jednou holkou a neměl u toho nějakou bokovku, vztahy nikdy nepokládal za věc, která by se měla udržovat. Vztahy s holkama, co má, pro něj nejsou důležité. Problém nastane, když se zamiluje. To se za celý jeho život stalo ale jen jednou, takže s tím ani nepočítá. To pak bývá žárlivý a nedovede strávit, když se jeho holka vídá s jinými kluky. Prostě ji chce mít celou pro sebe a nehodlá ji někomu ani půjčovat. Protože ho ale ta jeho jediná milovaná odkopla s tím, že pro ni není dost dobrý, přestal počítat s tím, že potká někoho kdo by ho tak to neodkopl. S lidmi se dovede rychle seznámit, ale jeho pravidlem je, že nikdy neleze on za tím druhým. Pokud ho někdo chce poznat, může za ním přijít i sám. Začal se věnovat hraní na kytaru

Historie: Narodil se jako druhý syn Matta Black a Claire Nessan, která poté samozřejmě přijala jméno jeho manžela. Jejich prvorozený syn a Jesseho bratr Erik je o tři roky starší a přesto se Jessemu zdálo, že do svých patnácti let vždy žil ve stínu jeho bratra. Ačkoliv si to neustále vyčítal a říkal si, že se chová hloupě, často se přistihl, že úspěchy svému staršímu bratrovi ani nepřeje. Časy, kdy Jesse k Erikovi vzhlížel s úctou a bratrskou láskou již pominuly. Jesse se začínal utápět v pocitech, které se téměř podobaly zoufalství. Byl zoufalý, jelikož se mu nedostávalo tolik pozornosti, kolik by si přál. A takto začaly jeho bouřlivější časy. Ve snaze získat si pozornost svých rodičů začal žít "noční život", jelikož jeho pokusy a snaha o to být lepší než jeho bratr mu nevyšly. V noci se vykrádal ven a chodil na různé party, večírky a pařby. Vracel se až časně ráno, kdy odpadl do postele a spal do odpoledne. Samozřejmě že to mělo na jeho rodiče naprosto jiný účinek. Ve chvíli, kdy do sebe Jesse kopnul alkohol, přestával mít nad věcmi kontrolu, a proto dělal a říkal věci, kterých později velice litoval a styděl se za ně. Díky jeho ubohým činnostem proto Erik v jeho otcových očích ještě stoupl, i díky tomu, že Erik často chtěl svému mladšímu bráškovi jakkoliv pomoct, ale Jesse ho vždy poměrně hrubě odmítl. Když si to Jesse začal uvědomovat, provedl jedinou věc, které se chtěl vyhnout kvůli jeho přílišné hrdosti. Šel si o tom otevřeně promluvit se svou matkou, svěřujíc se jí se všemi jeho problémy a strachy. Jeho otec mu zřejmě nikdy neodpustil a byl na něho po zbytek jeho života stráveném v tom samém domě přísnější než bylo nutné. Claire s ním očividně nesouhlasila a často se Jesseho zastávala. On se od jeho šestnácti let konečně přestal litovat a dělat ze sebe chudinku, ale na druhou stranu se uzavřel do sebe. Pochopil, že by se sebou měl něco dělat a tak taky udělal. Přesto se ale musel nějakým způsobem odpoutat od svých rodičů a úspěchů bratra, a tak se ocitl v Winnipegu kde žije do teď.

Galerie:


Drak // Christien Evans

26. července 2013 v 15:20 | Admin |  Záznamy

Christien EvansVěk: 26 let
Rasa:
Drak
Schopnost: Neuvěřitelná rychlost, Živel oheň

Popis: Christien je vyšší postavy. Má hnědé oči na světle zlatavé. Krátké hnědé vlasy nagelované do vrchu. Bradu má jemně zarostlou. Má vypracované tělo a na zádech velké tetování dračí hlavy, které by mělo říkat co provedl v minulosti. Jako drak má žlutou až do zlatova zbarvenou kůži s velkým rozpětím křídel. Oči má modré a přes jedno z nich má jizvu, ale nikdo neví jak k ní přišel kromě jeho.

Povaha: Dřív byl Chris jako dítě hodně milý a plachý a když dospíval bylo to horší. Byl krutý, nemilosrdný a za vše mohl vrah jeho rodičů. Teď se dá říct že je to vyléčený vrah, ale někdy ho láká zabít nějakou osamělou ženu, ale snaží se to skrýt a ubránit se tomu. Aby na to vše zapomněl pomáhá ostatním a rád se směje. Jeho úsměv okouzlil ne jednu ženu, ale i přesto je ještě svobodný. Miluje svobodu a proto vždy vyhledá velkou volnou pláň a promění se v draka aby se mohl proletět. Rád sveze někoho jiného, ale bojí se že by ten dotyčný spadl. Na to se už, ale připravil kdyby se to stalo použije svoji rychlost.

Historie: Christien se narodil na venkově v Anglii. Jeho otec je opustil když mu byli 3 roky a od té doby žil jen se svojí matkou. Když mu bylo 18 zjistil že se umí proměnit do draka. Máma mu vybrávěla o Dračích horách a on rád poslouchal. Jednoho rána když se probudil ve svém pokoji uslyšel řev, vběhl do místnosti odkud se to ozvalo, uviděl svoji matku na zemi mrtvou a nějakého muže. Oba se na sebe podívali a muž utekl. Jediné co si zapamatoval bylo tetování na pravé ruce a zelené pronikavé oči. Zapřísahal se že se pomstí a také se stalo. Proměnil se v draka a celou svoji vesnici spálil na popel, když našel vraha jejího otce, chytl ho do drápů a z velké výšky ho hodil pustil na skálu. Zalíbilo se mu tak začal spalovat i ostatní vesnice okolo. Jeho běsnění zarazili lovci draků. Když spal chytli ho a odnesli do nejpevnějšího vězení jaké existovalo. Tam mu jako člověku vytetovali na záda dračí hlavu aby každý věděl co provedl. Od té doby se snažil abstinovat a už se ani neproměňoval v draka. Byl vyhnán z vesnice kde ho chvíli drželi do lesů. Po dlouhém toulání narazil na Winnipeg.

Přeměna:


Tetování na zádech:


Vlkodlak // Sarah deVries

26. července 2013 v 13:17 | Admin |  Záznamy

Sarah deVries


Věk: 317/ vzhledově 22
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Telekineze, síla ledu
Stav: Mrtvá

Popis: Sarah je nepříliš vysoká, štíhlá dívka s hezky tvarovanými většími ňadry a kulatým zadečkem. Nejraději ze všeho chodí jen v lehkých sandálcích, pánských košilích nebo volných halenkách a kraťasech. Dokonce i jaro a podzim tráví jen v tomhle jednoduchém oblečení, v zimě pak kraťasy vymění za kalhoty a přes košile nosí smaragdově zelený kabát. V sukních a šatech ji uvidíte jen výjimečně, většinou ve chvílích, kdy se chce někomu líbit. Zářivé, přirozeně zrzavé a velmi kudrnaté vlasy mívá rozpuštěné, nebo stažené v ledabylém drdolu. Příliš se nelíčí, jen maličko oči, aby upozornila na jejich zelenkavou barvu, která připomíná absinth. Kdyby na době měla změnit jedinou věc byly by to pihy, kterých má na nose a na tvářích nepočítané. Často slyší, že díky nim vypadá roztomile, ale to jí rozhodně jako dobrá věc nepřipadá. Když se přemění vypadá jako obrovský kříženec vlka a psa s huňatým dlouhým ocasem, špičatýma ušima a "hřívou" dlouhých chlupů kolem krku zbarvený černě a červeně.

Povaha: Jak Vždycky si stojí za svým slovem, i kdyby ji to dostalo do problémů. Na druhou stranu ale, pokud jí někdo rozumnými argumenty přesvědčí o tom že se plete je ochotná přiznat chybu. Miluje pořádek a to nejen ve věcech, ale i ve vztazích, které ji mimochodem, od té doby co je vlkodlakem dost matou. Nemá problém se seznámit, ale nedokáže správně odhadnout hranici kdy se chová přátelsky a kdy už koketně. Je velmi kontaktní a ráda se druhých dotýká. Je to zvláštní, ale k jiným vlkodlakům se chová se značnou nedůvěrou, mnohem lépe vychází s lidmi nebo jinými tvory. Považuje vlkodlaky za prolhaná nízká stvoření a snaží se příliš neupozorňovat na to, že k nim patří.

Historie: Příběh Satan začíná v dávné minulosti, kdy byla obyčejnou švadlenou. Měla milého, se kterým se měla brzy brát, kovářského učně Jamese. Jamese si však zamilovala místní hraběnka a povolala ho k sobě na hrad do služby. Nějakou dobu Sarah dostávala od svého milé pravidelně zprávy, ale ty jednoho dne ustaly. Snažila se zjistit co se s Jamesem stalo, ale když šla na hrad hraběnka ji nechala vykázat s tím, že s ním nesmí už nikdy ani promluvit. Sarah zdrcená uprchla do lesů, kde se přidala k loupeživé bandě. Trvalo to několik let, ale nakonec si získala důvěru loupežníků a přesvědčila je, aby společně zaútočili na hrad. Doufala, že na ni James nezapomněl a že se jí podaří ho osvobodit. Padli ale do nastražené léčky a hraběnka všechny nechala vsadit do vězení. Jeden z dozorců pak Sarah prozradil, že James si ze zoufalství vzal již před rokem jed a zemřel. Chystala se poprava, kde měli být loupežníci i ona oběšeni před zraky měšťanů oběšeni. Sarah však v noci navštívil záhadný muž, který jí pomohl uprchnout a nabídl jí věčný život a sílu, se kterou by se hraběnce mohla pomstít. Bez váhání přijala a stala se vlkodlakem. Po čase se na hrad vrátila, aby vykonala svou pomstu. Stráže pro ni nebyli překážkou a dostala se až k samotné hraběnce, která, když hleděla do očí své smrti přiznala, že celou dobu jednala na rozkazy vlkodlaka. Slíbil jí věčný život a bohatství. Sarah byla v šoku. Ukázalo se, že její zachránce zachráncem nebyl a celé roky s ní hrál odpornou hru jen proto, aby ji získal. Uprchla a už nikdy se do Irska nevrátila. Dlouho se pak toulala po světě, živila se jako kurtizána, herečka i jako švadlena. Než dokázala své přeměny úplně ovládnou často zabíjela pro potěšení a připadala si jako nejohavnější tvor na světě, plná zloby a opovržení ke svému vlastnímu druhu. Jednoho dne se doslechla o Winnipegu a rozhodla se zkusit štěstí zde. Pokud zde nenajde klid, třeba najde alespoň smrt a s ní vykoupení.

Galerie:Přeměna:


Upír // Mystifyn Lensan

24. července 2013 v 21:26 | Admin |  Záznamy

Mystifyn Lensan

large.jpg (500×750)


Věk: 801/18 let
Rasa: Upír
Schopnost:
Živel oheň, Čtení myšlenek

Popis: Má kolem 173 centimetrů a 48 kilogramů. Má štíhlou postavu a neskutečnou sílu v rukách, které má sice hubené, ale i tak se jí za ta léta udělaly nějaké svaly. Má dlouhé a štíhlé nohy. Její původní barva vlasů byla světle hnědá, ale když se začala vyvíjet, dostaly její vlasy zrzavý odstín. Možná párkrát si je barvila až ji zůstala taková barva jakou má teď. Její oči mají barvu čokolády a ráda si zvýrazňuje své obočí do dokonalého tvaru a barvy. Když se nalíčí, tak si dá jen výrazné černé linky. Díky svým zrzavým vlasům má v obličeji místy trošičku drobné pihy, které si však často snaží zamaskovat. Má ohromně dlouhé, husté a černé řasy, drobný nos a plné rty. Za svůj život okusila mnohé a uspokojení nachází jak mužském pohlaví tak i v ženském jako její sestra Moon.

Povaha: Její povaha je různá. Vždy se změní ze sekundy na sekundu. Jednou je vysmátá, šťastná a plná energie, podruhé je bez nálady, uzavřená do sebe a tichá. Přesto se s ní dá bavit. Někdy neudrží jazyk za zuby a vyřkne svou myšlenku, která nemusí být ta pěkná. Někdy je drzá a to dost. Pokud se jedná o lásku, změní se v stydlivého a citlivého člověka, který se věčně červená. Miluje alkohol, jakýkoliv, a nevadí ji ani cigareta. Má svůj styl, miluje zvířata, hudbu - hraje na kytaru a bicí. Nikdy neskrývala to, že je asi rozená rockerka. Další věc, kterou musí zmínit, je, že miluje adrenalin. Ráda riskuje, i když jde o život. Má dvě stránky osobnosti, tu zlou a hodnou. Hodná je jen ke své sestře a k blízkým. Zla je skoro ke všem.

Historie: Narodila se roku 1212 v zapadlé vesničce poblíž Paříže ve Francii. Narodila se spolu se svým jednovaječným dvojčetem chudému kováři Williamovi a obyčejné ženě v domácnosti Elizabeth. Dali jí jméno Mystifyn, narodila se po minutě po svojí sestře. Její sestra si vysloužila jméno Moon. Jejich dětství bylo poměrně poklidné a Mystifyn se sestrou byly ve vesničce oblíbené a každý je měl rád. To se ale nedalo říct o jejich matce. Když bylo děvčatům 10 let, jejich matka se zapletla s podivnou ženou, o které se vyprávělo, že je čarodějnice, a tak začala pověst této slušné rodiny upadat. Děvčata nemohla vycházet z domu, jelikož si je ostatní vždycky dobírali, že je jejich matka čarodějnice. Nebyla to však pravda. Osud hrál ale proti nim, a když zemřel tehdejší vůdce vesnice, všichni to dávali za vinu Elizabeth. V den 12tých narozenin byli jejich rodiče upáleni na hranici za čarodějnictví. Moon a Mystifyn se museli skrývat v lesích a okolních vesnicích a dařilo se jim to do jejich 18tin, kdy se dostali do Paříže. Našly si práci v jednom malém hostinci a jednoho dne sem zavítal zvláštní muž v černém plášti s kápí přes hlavu. Dívky byly nuceny ho obsluhovat, a kdyby příkaz neuposlechly, vyhodily by je. Když se jim muž představil, řekl jim příběh o jejich rodičích a o tom, že jejich matka nebyla čarodějnice ale prostitutka. Nevěřili mu. Začali se vzpouzet a muž před zraky všech přítomných děvčata kousl do krku a proměnil je v upírky. Všichni kolem si mysleli, že jsou mrtvé, a proto jim chtěli uspořádat pohřeb. V den pohřbu však jejich těla zmizela. V ten okamžik se jejich cesty rozešly. Mystifin po tom co se probudila se bloumala po Francií ještě pár let. Možná hledala svou sestru, možná i ne. Až po pěti či sedmi letech se konečně vzchopila a šla hledat svojí sestru. Jezdila z místa na místa, zabíjela lidi hned po tom, co naplnila své touhy po sexu a krvi. Na začátku nového života byla taková zlá, zabíjela pro zábavu ale, když tak čas plynul, pomalu to bylo horší a horší. Při tom všem pokračovala cesta hledání Moon. Nějakým způsobem se dostala sem, do Winnipegu úmyslem ji zde zkusit najít.

Galerie:

tumblr_lvyg8bipFp1qdlx8eo1_250.jpg (250×375)

2203095_look3.jpg (960×946)

Vlkodlak // Reaul Black

24. července 2013 v 20:30 | Admin |  Záznamy

Reaul BlackVěk: 170/25 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Neuvěřitelná rychlost, Živel energie
Popis: Mladý muž, vyšší postavy (cca 190 cm) a vypracovaného svalstva. Krátké černé vlasy (jako vlkodlak má černou srst) a jasně modré oči, které mu zůstávají i během přeměn (zapříčeněno původem viz. příběh) . Nos je středně velký a ústa jsou průměrně velká. Ostře řezaná tvář,na které si udržuje krátké vousy(velmi krátké). Na zádech má vytetovanou trojitou spirálu. Často ho uvidíte v kožené bundě, pod kterou má bílé triko, nebo šedivé tílko a modré jeany,které jsou někde potrhané,od častého potulování se v lese.
Povaha: Do sebe uzavřený melancholik, který se rád směje, ale jen v kruhu nejbližších, nebo když ho něco skutečně pobaví. Většinou se tváří vážně. Když necvičí, nebo se netoulá někde venku, tak se vzdělává čtením knih, malováním obrazů a skládáním básní. Díky rokům tvrdého výcviku je mistrem v boji na blízkost.Nevyhledává společnost a mluví jen tehdy, chce li opravdu něco říct. Nejraději je někde na cestách, nebo studuje. Nevěří lovcům a upírům. Za svůj původ se nestydí, je na něj dokonce pyšný a neváhá ukázat všem svým nepřátelům, kdo je tady "vůdce smečky". Ale i když se nestydí za to, co je, promění se jen málokdy úplně. Raději využívá polo přeměnu. Ale mezi vlkodlaky se rád ukazuje v plné přeměně. Rád také používá rodinné heslo "Nemo me imine lacessit."-="Nikdo mě neurazí beztrestně."
Historie: Reaulse narodil už jako vlkodlak v Anglii v roce 1843. Celá jeho rodina byla tvořena vlkodlaky. Blackové byli jedna z nejstarších vlkodlačích rodin, ale jejich sláva už byla zapomenuta, i když některé jejich členy si připomínáme dodnes. Reaul byl nejstarší a jediný syn syn Ronalda a Selen Blackových. Spolu s nimi žil ještě dědeček George a prastrýc Wiliam. Ti byli poslední, kdo zbyli z klanu Blacků. Jeho rodiče mu pomáhali se zvládáním jeho vlkodlačího života a naučili ho všechno potřebné,aby ze svého pokrevního dědictví spíše těžil užitek, než utrpení. Nejvíce ho však ovlivňoval dědeček. Učil ho bojovat a stalá ho nutil vzdělávat se a zesilovat své tělo. Jeho dědeček vždy doufal, že Reaul obnoví slávu jejich rodiny. Jednoho dne do jejich domu vtrhla skupina lovců, organizace, která lovila vlkodlaky a jim podobných. Blackovi byli překvapeni, neboť nijak nenarušovali dohodu, kterou kdysi s lovci uzavřeli. Ale lovci byli zkorumpovaní a nakažení temnotou. Ukázalo se, že tuto zkorumpovanou větev slavného řádu vedou upíři, kteří měli s Blackovými kdysi nevyřízené účty. Strhl se obrovský boj, který Blackové nakonec prohráli, kvůli příliš veliké přesile lidí a upírů. Všichni byli svázaná a ponecháni ve sklepě. Lovci zapálili dům a nechali Blackovi svému osudu. Postupně umírali všichni z Blackových na udušení, nebo na uhoření, až nakonec zbyli jen Reaul a dědeček George. Ten z posledních sil vyrazil mříže a malý Reaul (tehdy mu bylo 12 let) utekl. Dědeček mu ještě předal rodový prsten se jejich erbem a řekl ať pomstí rodinu. Reaul přísahal, že tak učiní. Reaul utekl z Anglie a 13 let se toulal po světě, hledal členy zkaženého řádu a každého z nich zabil. Jelikož byl poslední z rodiny, jeho oči se změnili. Na místo zlatavé vlčí barvy, se barva jeho duhovek změnila na chladnou ocelovou modrou, která značila, že je poslední z jednoho z největších vlkodlačích klanů. Když dokončil svůj slib, nehodlal upírům ani lovcům nic odpustit. Od té doby se toulá po světě a zabíjí upíry, nebo vyhledává moudrost starších vlkodlaků. Také se už nepřidal k jiné smečce a loví od té doby sám, maximálně v něčí společnosti. Bojoval i v mnoha válkách, ale od Druhé světové války se lidských bojů neúčastní. Nedávno se doslech o místu, kde se dá žít v klidu a po dlouhých letech boje a lovu se mu zachtělo zkusit něco nového. A tak dorazil sem.
Polopřeměna:


Přeměna:Tetování:


Upír // Moon Lensan

24. července 2013 v 19:36 | Admin |  Záznamy

Moon Lensan

l15.jpg (317×560)


Věk: 801/18 let
Rasa:
Upír
Schopnost:
Živel oheň, Telekineze

Popis: Moon, když byla malá, říkali jí Měsíčku, má kolem 170 centimetrů a 45 kilogramů. Má štíhlou postavu a neskutečnou sílu v rukách, které má sice hubené, ale i tak se jí za ta léta udělaly nějaké svaly. Má dlouhé a štíhlé nohy. Její původní barva vlasů byla světle hnědá až blonďatá, ale když se začala vyvíjet, dostaly její vlasy zrzavý odstín. Sama si pak začala odbarvovat konečky, až dosáhla absolutního uspokojení. Její oči mají barvu čokolády a ráda si zvýrazňuje své obočí do dokonalého tvaru a barvy. Když se nalíčí, tak si dá jen výrazné černé linky a někdy i rudou rtěnku. Díky svým zrzavým vlasům má obličej posetý drobnými pihami, které si však často snaží zamaskovat. Má ohromně dlouhé, husté a černé řasy, drobný nos a plné rty. Za svůj život okusila mnohé a uspokojení nachází u jakéhokoliv pohlaví.
Její oblékání se postupem času měnilo, až nakonec v této době našla styl, který jí nejenom sluší, ale i vyhovuje. Miluju vysoké i nízké boty a nejraději má barvy, které nejsou nijak pestré. Nosí tedy černou, tmavě modrou, bílou, krémovou, ale jiné barvy na ní moc neuvidíte. Jak bylo zmíněno, má čokoládové oči, ale svoji barvu si občas změní kontaktními čočkami. Má jedno tetování na zápěstí.

Povaha: Moon je veselá a přátelská bytost. Nemá ráda pomluvy, sobeckost a nevěru. Proto vlastně téměř nikdy neměla pořádný vztah. Miluje bolest, krev, ubližování a zabíjení. Nedá se říct, že by byla masochistka, ale vůči její práci si na to natolik zvykla, že už jí to nedělá problém. Ublížila by čemukoliv živému, ale na zvíře by v životě nevztáhla ruku. Jsou to pro ni jediné živé bytosti, které tvoří dokonalost přírody. Má ráda lidi. Moc ráda se seznamuje a vyžívá se ve fotografování, miluje módu a dokáže se převléknout i několikrát za den. Nepovažuje se za nijak zvlášť hezkou, ale má dostatek sebevědomí a ráda si s lidmi pohrává. Občas přemýšlí, že by si udělala soukromý harém a někdy se o to i pokouší. Dřív bývala milá, ale od doby, kdy dostala svoji novou práci, se z ní stala bestie vraždící na přání a ubližující pro potěšení. Pokud je ta osoba ale její kamarád, nikdy by jí nedokázala ublížit. To jen v případě, že by o to ta osoba stála. Nestydí se za to, jaká je a je na to patřičně hrdá. Lidé jsou podle ní hříšníci, které ona sama bolestí napravuje.

Historie: Narodila se roku 1212 v zapadlé vesničce poblíž Paříže ve Francii. Narodila se spolu se svým jednovaječným dvojčetem chudému kováři Williamovi a obyčejné ženě v domácnosti Elizabeth. Dali jí jméno Moon, jelikož se narodila pozdě v noci. Byl zrovna úplněk a měsíc jasně zářil. Její sestra si vysloužila jméno Mystifyn. Jejich dětství bylo poměrně poklidné a Moon se sestrou byly ve vesničce oblíbené a každý je měl rád. To se ale nedalo říct o jejich matce. Když bylo děvčatům 10 let, jejich matka se zapletla s podivnou ženou, o které se vyprávělo, že je čarodějnice, a tak začala pověst této slušné rodiny upadat. Děvčata nemohla vycházet z domu, jelikož si je ostatní vždycky dobírali, že je jejich matka čarodějnice. Nebyla to však pravda. Osud hrál ale proti nim, a když zemřel tehdejší vůdce vesnice, všichni to dávali za vinu Elizabeth. V den 12tých narozenin byli jejich rodiče upáleni na hranici za čarodějnictví. Moon a Mystifyn se museli skrývat v lesích a okolních vesnicích a dařilo se jim to do jejich 18tin, kdy se dostali do Paříže. Našly si práci v jednom malém hostinci a jednoho dne sem zavítal zvláštní muž v černém plášti s kápí přes hlavu. Dívky byly nuceny ho obsluhovat, a kdyby příkaz neuposlechly, vyhodily by je. Když se jim muž představil, řekl jim příběh o jejich rodičích a o tom, že jejich matka nebyla čarodějnice ale prostitutka. Nevěřili mu. Začali se vzpouzet a muž před zraky všech přítomných děvčata kousl do krku a proměnil je v upírky. Všichni kolem si mysleli, že jsou mrtvé, a proto jim chtěli uspořádat pohřeb. V den pohřbu však jejich těla zmizela. V ten okamžik se jejich cesty rozešly a Moon se začala sama toulat po Francii a později po celé Evropě. Roku 1912 nasedla na obrovskou nepotopitelnou loď, nesoucí jméno Titanic. Chtěla jet do nového světa a žít spokojený život. Na svoji sestru nikdy nezapomněla a doufala, že jednou ji najde. Doufala, že přežila a věřila, že neměla takový život jako ona. Moon se nakonec dostala do Ameriky a chvíli pracovala jako prostitutka. Nikdy muži nic nedala, protože ho vždycky dřív zabila. Takhle se dostala až do Kanady a poprvé v životě se zamilovala. Když zjistila, že muž jménem John je synem té stvůry, která ji proměnila v upírku, bojovala s ním a díky své ohromné síle a víře ho zabila. Celou tuhle krvavou scénu ale viděl muž, který ji delší dobu sledoval. Dal jí návrh stát se nájemnou vražedkyní, a jelikož si Moon v krvi a zabíjení libovala, nabídku přijala a odjela do Winnipegu. Byla šťastná kvůli svojí práci ale hlavně díky víře a naději, že jednou najde Mystifyn.

Galerie:

PicMonkey+Collage.jpg (640×421)

Tetování:

triangle-tattoos--large-msg-136310645926.jpg (500×667)

Vlkodlak // Simon Sebastián Black

11. července 2013 v 19:42 | Admin |  Záznamy

Simon Sebastián BlackVěk: 19 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost:
Přeměna ve zvíře, Rozpoznat pocity druhých
Stav: Mrtvý

Popis: Simon má krátké černé vlasy. Kdykoliv se jejich délka změní ihned bere nůžky a upraví si je zas do svého původního tvaru. Výraz v obličeji se často mění, někdy se usmívá někdy se mračí a hodně často se tváří neutrálně. Jeho šatník je plný tmavých věcí a jedinou vyjímkou je bílé triko. Nejčastěji nosí černou koženou bundu s kožichem vzadu. Postavou je typický kluk v pubertě a jde to poznat i podle jeho chování.

Povaha: Simon je milý, ochotný, společenský, slušný a mnoho dalších pěkných vlastností, ale je také dost tvrdohlavý a tváří se jak sama smrt, ale rád se směje. Miluje přírodu a hlavně zvířata. Má rád společnost hlavně dívek a jeho sváděcí schopnosti jsou takřka dokonalé, ale né moc. Nemá rád samotu a proto vždy vyhledává společnost, ale když se chystá někam do lesa nebo do přírody je radši sám. Vždy si lehne pod strom, dá ruce za hlavu a zamyšleně kouká na nebe.

Historie: Simon Sebastián Black se narodil v bohaté rodině v jednom sídle co vypadalo spíš jako zámek. I přes to že mohl mít co chtěl byl hodně skromné dítě a vystačil si s vodítkem a psem. Nic nechtěl, neprosil rodiče o nové věci.I přes to že byl kluk miloval koně, ale nebyl moc natčený z toho že jeho otec je vlkodlak on také, ale matka ne. Každý úplněk se musela ukrýt v připraveném úkrytu aby ji nenašli a neublížili ji. Jednou se jeho matka moc dlouho zdržela u příbuzných a zrovna v den úplňku. Když se večer vracela samozřejmě spěchala, ale otec ji našel a zabil. Odtáhl ji do jejich domu kde to brali jako jejich skrýš. Když úplněk skončil a oba se probudili Simon zakřičel a rozbrečel se i když mu bylo 16. Otec z toho také měl trauma. O pár dní se konal pohřeb a za měsíc si otec našel novou ženu, tentokrát vlkodlačici. Na první pohled vypadala mile, ale když otec odjel do práce teprve začala Simonovy rozkazovat...Dokonce ho i bila. Simon napsal rozlučný dopis pro otce, nechal ho na posteli a utekl do lesů a k jeho domu se už nikdy nevrátil. V lese žil stejně jako zvěř. Pobíhal v podobě koně a když byl úplněk byl z něj vlkodlak. Tři roky se tam takhle schovával než nakonec dorazil do Winnipegu.

Galerie:


Přeměna:


Friesen_APASSIONATA.jpg (500×333)

Vlkodlak // Dexter J. Downs

4. července 2013 v 19:04 | Admin |  Záznamy

Dexter J. Downs

1017357_542918835766115_741337467_n.jpg (470×650)


Věk: 835/26 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Teleportace, Možnost uzdravit jakékoli zranění
Stav: Neaktivní
Popis: Měří kolem 190 cm, plus mínus. Má vlasy takzvaně rozčepýřené jako hnízdo, sem tam ty vlasy má nagelované ale stojí ho dost úsilí se o ně starat a někdy na to prostě nemá čas.Jsou lesklé a nijak nestrádají. Jeho oči jsou široko daleko jediné svého druhu, má je totiž napůl modré a napůl hnědé což jim dodává opravdu mystickou krásu. Má ostře řezaný obličej a přitom velmi jemné rysy. Jeho postava je lehce vypracovaná, když má čas rád si zacvičí. Také u něj málo kdy uvidíte úsměv, furt se jen mračí nebo vypadá zamyšleně a myšlenkami bývá někdy pryč. Rád nosí kožené bundy a pod nimi bílá trička. Je to jeho oblíbená kombinace nevinnosti s tajemnem. Když už má u sebe koženou bundu, pod ní se vždy najdou dvě plně nabité pistole a pouzdro dýk. Na jeho vzhled vůbec nevypadá jako nějaký nájemný vrah. Na obou zápěstí má tetování, které se táhne až k loktům. Jsou to latinská slova a k tomu jin a jang. Nikdo netuší, co tam je napsáno jen on sám. Vždy tvrdil, že je to seznam zabitých a znásilněných lidí. Ale kdo ví, jestli je to pravda? Jen jeden člověk se na to v životě zeptal a doplatil svým životem. Rád nosí sluneční brýle aby nikdo neviděl jak se na lidi dívá a hledá si příští oběť. Sem tam si nechává narůst vousy ale s nimi ho uvidíte málo kdy.

Povaha: Málo koho k sobě pouští, je drzý, nevychovány, prostý, výbušný, agresivní ale i to u něj nejde poznat jen tak z dálky. To až otevře pusu. Rád si vždy dá jedno nebo dvě piva hned z rána, dříve i bral drogy, začal je brát když byl ve vezení ale teď už je nebere. Málo kdy se stane že má svou chvilku a je milý. Nepohrdne ani cigaretou či skleničkou alkoholu. Vtipkuje, i když jeho vtípky párkrát směřují i na něj.Ale je velmi chmurné, když má onu depresivní náladu. Stane se tichým a uzavřeným chlapcem, který utrousí na odpověď jen dvě či tři slova. Aby si někoho oblíbil, musí se dotyčný hodně snažit. Nikdo nikdy neví, jaký bude. Může být jednou takový a podruhé zase takový. Je ale velmi náladový.

Historie: Narodil ve Valencii, pobřežní a hlavně sluneční město Španělska. Když byl dítě tak byl přehnaně vyhublý, nosil brýle ale i v to období jeho malá hlavička přemýšlela jen o tom jak provést něco zakázaného. Byl to malý uličník od útlého věku, kterého neustále museli zklidňovat bratři a on to nemohl ani snést. A tak časem začal se vydělovat, rád začal posilovat, nechal si koupit kontaktní čočky. O pár let později, když on dovršil osmnáctin tak dostal dar, kterého se nemohl dočkat a který navždy změnil jeho život. Motorka. Poprvé když na ní sedl, věděl, že to je to, na čem chtěl umřít. Věděl, že je to šílené ale bylo to tak a on to tak cítil. Během půl roku jeho parta taky získala motorky, tak vznikl "gang" jak to ostatní říkaly. Každý k nim měl respekt a nejvíc k Dexterovi, který si svoje jméno změnil. Dřív se nejmenoval Dexter ale Matt. Když se pomalu ale jistě blížila dvcítka tak se v něm něco zlomilo. Už to nebyl takový Dexter, jaký byl. Začal, pít a sem tam nepohrdl nad špetkou drog. Jednou nějakou ženu znásilnil a pak nějak zabil, pak si ale uvědomil, že to omylem nebylo. Zalíbilo se mu to tak moct, že si to zvolil jako povolání. Chodil po městě zabíjel snad na každém kroku nebo znásilňoval mladé i postarší dívky. Pak mu to ale nestačilo být ve svém rodném městě kde vždy tak tak utíkal před zákonem. Chtěl víc, jezdil od města k městu, až se z něj stal stoprocentní vrah, po nějaké době se proslavil jako nájemný vrah. Vraždil za peníze. Jednou však svou jednu oběť nedorazil a utekla mu, nevěděl o tom, myslel si že tu oběť zabil ale byl na omylu. Utekla na polici, kde všechno řekla a pak ji odvezly do nemocnice. Mezi tím se ho snažily najít, když ho našli, byl v baru a na klínu nějakou ženu. Mlátil se s policií hlava nehlava i tak ho zavřely pod mříže. Bylo mu v té době dvacet tři. Seděl tam tři roky, pak se rozhodl konat a tak přemýšlel nad plánem jak utéct. Když se mu to podařilo, utekl do jiného státu kde i tak schovával a sem tam si pro zábavu znásilnil a poté zabil pár lidí. Jeho poslední oběť, než umřela jeho rukou, mu řekla o jednom městě, kde by ho nikdo nehledal a že tam je cítit smrt a tajemno. Po té se rozhodl to město vyhledat, jen batohem na zádech s potřebnými věci. Doklady, prachy, nějaké to oblečení, jídlo a vodu na cestu. Okolo pasu pas a na tom dvě plné pistole a pouzdro dýk. Bez nich nikam nechodí. To mu vše stačilo k tomu hledání toho města. Cestoval na své motorce, kterou našel tam, kde ji naposled viděl. Po nějaké době se objevil v tom městě, o kterém mu ta oběť řekla. Přesně tak jak to popisovala, určitě už každý ví, že nějaký člověk zavítal do jejích města a však oni netuší, s kým to mají tu čest. Vypadá jako normální motorkář co by jen tak zavítal do města.

Galerie:
1000403_542504679140864_1547549067_n.jpg (500×662)

Přeměna:
white_wolf_by_n7commander-d3rbg8n.jpg (1032×774)