Květen 2013

Vyhodnotenie súťaže

2. května 2013 v 15:38 | Admin |  Ostatní

Vyhodnotenie

Vopred sa vám ospravedlňujem že to píšem až dnes no skôr som sa k počítaču nedokázala dostať.


Tak teda začnem.. všetky príbehy čo prišli sa mi páčili no ako som sľúbila vybrala som dvoch ktorým budú pridelené bonusové schopnosti. Na prvom mieste sa umiestnil Evženij Alexandrovič Fedorov ktorý si môže vybrať novú schopnosť akú chce (samozrejme zhodujúcu sa s jeho postavou). a na Druhom mieste sa umiestnila postava Kiriana June Marsters ktorá si môže vybrať bonusovú schopnosť z výberu . Vaše rozhodnutia mi posielajte na mail rpgraven@gmail.com ..
Ďakujem za aktivitu a dúfam že do budúcej súťaže sa zapoja viacerí .
Prajem peký deň.

Vlkodlačí doupě

1. května 2013 v 21:37 | Admin |  Ostatní
Vlkodlačí doupě, bylo stvořeno za účelem sjednotit vlkodlaky, kvůli velkému množství upírů. Závisí tedy na vás, zda se přidáte, a nebo budete dál, žít v samostatném boji proti upírům.

Mezi zakladatele patří: Alexandr Jaroslavič Něvskij a jeho syn Evženij Alexandrovič Fedorov
(Příbuzní přenosem viru, ne pokrevně)

Doupě u kterého teď stojíte je starý, ne příliš velký viktoriánský dům s velkou sítí sklepení, jedna z chodeb vede dokonce i do lesa. ZDE
Vzhledově vypadá na spadnutí, ale uvnitř je tomu naopak. Leží stranou od města, aby lidé nepojali podezření.
Dům je plně vybavený, najdete zde zásoby masa a dobrého pití. Je to skvělé útočiště pro každého vlkodlaka, ať mladého či starého a zkušeného. K dispozici najdete i piáno.
Ve sklepení je provizorní ring pro souboje.

Kdo se však sem dostane a není vlkodlak / lykantrop, bude automaticky považován za lovnou zvěř. Proto neprovokujte vlkodlaky jen tak pro nic za nic.
Do tohoto domu mohou tedy ostatní avšak jen s pozváním (míněni ne-lykani). Pokud vejdou bez pozvání a nebudou vlkodlaci, opakuji, platí pravidlo lovné zvěře!

Vstup!