Květen 2013

Čistka neaktivních č. 6

26. května 2013 v 9:37 | Admin |  Informace
Na začátek než se dostanu k čistce, kvůli těm, co neví o co jde, bych chtěla napsat pár slov o neaktivitě za posledních pár dnů i týdnů.
Mnozí z vás si určitě všimli, že stránky RPG-Night nějak upadají. Ráda bych řekla, ať neodcházíte, ale nemohu vás tu držet zuby nehty. Co se týče mé neaktivity, snad každý ví kolik toho je ke konci školního roku. Výlety, písemky, někteří maturity a mnoho dalších. Sama to nemám teď nejlehčí a neberte to jako opakovanou výmluvu přesto, že by se to tak mohlo zdát. I vy sami, co sem moc už nechodíte určitě nemáte moc na hru čas, proto mě pochopte. Nechci však mluvit za ostatní, snad ví jak na tom jsou.
Kvůli nedostatku svého času se musím přiznat, že zde padlo několik myšlenek jestli s blogem neskončit na dobro, či dočasně, a nebo to nějak přečkat. Kdybych s blogem měla skončit, bylo by mi to líto i přesto, že by to bylo došasné, proto zkuste tuhle "krizi" nějak přečkat. Chystáme pro vás nové věci, ale zatím na dobu neurčitou. Toť zatím vše, nechci to tu široce rozebírat.

Ohledně čistky nekativních pro ty, co nevědí o co jde.
Čistka neaktivních je kvůli těm, co si zaregistrují postavu a pak za ní dále nehrají nebo kvůli hráčům, kteří se neopováží mi aspoň napsat, že končí, protože je to z jakéhokoli důvodu, ať už že je to nebaví, nechtějí hrát, nemají čas a nebo čekali v nejhorším případě něco víc. To je jedno.
Dnes tedy pořádáme již 6 čistku za celou dobu co blog funguje.

Co mám dělat?

U každého jména v seznamu postav se objeví hvězdička "★" je to znamení, že jste se ještě nezapsali, takže vaší postavě hrozí smazání, po vyhlášeném termínu. Zapisujete se do komentářů, co do něj napsat, to hned napíši.
Po tom, co se zapíšete, je vám hnezdička odebrána a vy se nemusíte už o nic starat.
Upozornění pro ty, co mají více postav a za některé nehrají, přičemž tvrdí opak. Neschraňujte je, mám je u sebe, takže kdykoliv si je můžete znovu obnovit. Tohle platí i pro ty, co nemají třeba čas a budou hrát až později, pokud se zapíšete, tak alespoň důvod, pochopím když to bude soukromé, tak v tomto případě to po vás nebudu požadovat.

Do komentářů tedy pište:

  • Celé jméno postavy
  • Rasu

Je to jednoduché. Pokud tedy chcete dále na RPG-Night hrát, stačí se zapsat do 1.6.2013. Je na to týden, kdo nestihne nevadí, stačí napsat jak jsem již řekla, ale ne jak minule, že mi začnete nadávat. Moje chyba to není, vy jste se nezapsali, chápu, když někdo ten týden nemá čas, ale jednou týdně, stačí každou sobotu se sem kouknout můžete, 3 minuty vám to zabere nanejvýš.
I ti co nemají zrovna internet nebo nefunguje jim momentálně, stačí říct.

Vyhodnotenie súťaže

2. května 2013 v 15:38 | Admin |  Ostatní

Vyhodnotenie

Vopred sa vám ospravedlňujem že to píšem až dnes no skôr som sa k počítaču nedokázala dostať.


Tak teda začnem.. všetky príbehy čo prišli sa mi páčili no ako som sľúbila vybrala som dvoch ktorým budú pridelené bonusové schopnosti. Na prvom mieste sa umiestnil Evženij Alexandrovič Fedorov ktorý si môže vybrať novú schopnosť akú chce (samozrejme zhodujúcu sa s jeho postavou). a na Druhom mieste sa umiestnila postava Kiriana June Marsters ktorá si môže vybrať bonusovú schopnosť z výberu . Vaše rozhodnutia mi posielajte na mail rpgraven@gmail.com ..
Ďakujem za aktivitu a dúfam že do budúcej súťaže sa zapoja viacerí .
Prajem peký deň.

Vlkodlačí doupě

1. května 2013 v 21:37 | Admin |  Ostatní
Vlkodlačí doupě, bylo stvořeno za účelem sjednotit vlkodlaky, kvůli velkému množství upírů. Závisí tedy na vás, zda se přidáte, a nebo budete dál, žít v samostatném boji proti upírům.

Mezi zakladatele patří: Alexandr Jaroslavič Něvskij a jeho syn Evženij Alexandrovič Fedorov
(Příbuzní přenosem viru, ne pokrevně)

Doupě u kterého teď stojíte je starý, ne příliš velký viktoriánský dům s velkou sítí sklepení, jedna z chodeb vede dokonce i do lesa. ZDE
Vzhledově vypadá na spadnutí, ale uvnitř je tomu naopak. Leží stranou od města, aby lidé nepojali podezření.
Dům je plně vybavený, najdete zde zásoby masa a dobrého pití. Je to skvělé útočiště pro každého vlkodlaka, ať mladého či starého a zkušeného. K dispozici najdete i piáno.
Ve sklepení je provizorní ring pro souboje.

Kdo se však sem dostane a není vlkodlak / lykantrop, bude automaticky považován za lovnou zvěř. Proto neprovokujte vlkodlaky jen tak pro nic za nic.
Do tohoto domu mohou tedy ostatní avšak jen s pozváním (míněni ne-lykani). Pokud vejdou bez pozvání a nebudou vlkodlaci, opakuji, platí pravidlo lovné zvěře!

Vstup!