Andělé

4. dubna 2013 v 19:39 | Admin |  Registrace

Kdo jsou andělé...?

Byli stvořeni pronikající inteligencí, vesmírnou silou, aby pomáhali lidem. Deorwine (Bůh nadpřirozených bytostí) jim poskytl nesmrtelnost, svobodnou vůli. Jsou spolehliví, kdykoliv a kdekoliv se můžete na ně obrátit a dostane se vám jejich bezvýhradné lásky.

Vláda

Ochotně nás ochraňují před nečestnými jednáními padlých andělů. To jsou ti, kteří veškerou moc a slávu chtějí jen pro sebe - nemají zájem o nějaké služby, chtějí však, aby jim bylo posluhováno.
Ovšem stinná stránka - arogance a závist je ničí. Stali se ďábly či démony. Skrývají se spolu s ostatními démony ve tmě, kterou s každým krokem šíří kam se jen podívají. Díky nim je lidstvo zaujato bojem mezi světlem a tmou, láskou a nenávistí.

Potomci

Co se týče toho, zda může anděl mít nějakého potomka tak ano. Zda to jde s jinou rasou ano ale nemůže to být kříženec, jen jeden nebo druhý. Například: Anděl a démon, potomek bude anděl nebo démon, ale je velice nepravděpodobné, že by anděl chtěl potomstvo s andělem a démon totéž. Leda že by byl anděl temný.

Druhy andělů

Serafíni

Postavení: Nejvyšší

Jsou přezdíváni také jako "hořící". Představují totiž nepředstavitelně intenzivní světlo. Říká se, že je tak prudké, že by smrtelníky v mžiku sežehlo. Jsou to andělé lásky, světla a ohně. Pomáhají tedy vytvářet a vést pozitivní energii.

Popis: Každý z nich má většinou šest křídel. Září tak jasně, že by člověk hrůzou umřel, kdyby takového serafína uviděl v plné slávě. Pouze nesmrtelní by přežili. Někteří tvrdí, že jejich obličej je jako blesk, oděv září oslnivě jako arktický sníh.

Povaha: Neustále jsou v pohybu, v nějaké činnosti. Ani na chvilku ve své práci nepoleví. Obyčejní lidé se však také k nim nemohou dostat jen tak, pouze na pozvání. Ovšem neznamená to, že by s lidmi vůbec nespolupracovali nebo neposlouchali, co jim člověk chce říct, právě naopak, mají rádi lidi, jsou společenští.


arhangel-tirael-diablo_1920x1200.jpg (1920×1200)
Archandělé

Povaha: S lidmi jednají rádi, kdykoliv se naskytne příležitost. Jejich povahy jsou podobné těm lidským, nejsou ničím zvláštní. Jejich vůle je ovšem svobodná.

Popis: Jejich křídla jsou většinou krémová, či tmavší, někdy i přímo hnědé. Ovšem někteří mají i sněhově bílé křídla. Jsou větší než mají ostatní druhy.
andel-smrti.jpg (699×579)
Andělé smrti

Mají jen jednoho vůdce a to Smrtku. Po celém světě, kde žijeme, sbírají duše mrtvých smrtelníků, které andělé přinášejí své paní. Vybírá si nějaké z duší, které promění na Anděly smrti.

Popis: Říká se že tito andělé jsou výhradně ženy, jež nosí černé šaty dlouhé až na zem, bosé nohy, vlasy dlouhé po zadek, černé barvy a v očích mají jen bělmo, nebo mají světle šedé oči. Jejich rty jsou bezkrevné.


nathaniel-1.jpg (336×415)Temní andělé

Patří mezi ně spíše muži, jsou to andělé nejkrásnější ze všech druhů.

Popis: Černé dlouhé vlasy rámující bledý obličej. Špičáky mají ostré jako normální vampýři. Jejich oči jsou ledově modré. Křídla jsou pokryté peřím černé matné barvy. Nemají jen jedny, ovšem spoustu párů.

Povaha: Živí se krví nebo dušemi mladých krásných panen. Jestliže se zraní, neléčí se. Musí za svým Stvořitelem, či Stvořitelkou.

Historie: Každý z temných andělů má Stvořitele, nebo Stvořitelku. Jejich vznik je na základě kouzla vyvolaného mágem, když zemřeli jako obyčejní smrtelníci, chytili jejich duše sirény. Svého Stvořitele musejí poslouchat na slovo, jestliže se jim nakáže, aby se zabil, udělají to.


Krvaví andělé

Popis: Jejich kůže je šedá, vypadá jako popel. Stejně jako popel reaguje. Jestliže se tohoto Anděla dotknete, odpadne mu kousek kůže, která se změní na prach. Pod kůží budou vidět červené žíly, které Anděla vlastně tvoří. Pokud mu však zmizí všechna kůže, nemůže se bránit, ale také ho nemůže nikdo zabít. Jeho tělo se regeneruje po vypití lidské krve. Jejich křídla jsou stříbrné barvy a kolem nich září většinou červená aura.

Zabít jdou pouze jediným způsobem a to podobným způsobem jako vlkodlaka. Zapíchnutí stříbrného kůlu vytvořeného člověkem narozeného 24. prosince, namočeného v jedu harpie, které jsou bohužel vzácné a ještě k tomu do pravého křídla.


Padlí andělé

Popis: Oči mají většinou krvavě rudé. Křídla kouřově šedá.

Povaha: Jejich dar: Skvělá taktika, avšak jsou docela slabí. Patří mezi nejslabší druh andělů, jsou však také nejagresivnější. Živí se strachem a zoufalstvím smrtelníků. Někdy je jejich hlavní potrava i krev.Svobodný anděl - Nejznámější druh z Andělů. Jsou mezi nimi pouze ženy a vlasy mají dlouhé, mohou být zlaté, světlé, blond a nebo bílé. Jejich oči mohou být modré nebo světle šedé. Na sobě mají většinou dlouhé bělostné šaty a mají vlastní svobodnou vůli, nikomu tedy neslouží. Řídí se tedy podle sebe, jak sami chtějí. Mohou se změnit na jakýkoli druh jiného anděla (včetně Archandělů a Andělů smrti) a nebo mohou zůstat takoví, jací jsou. Svobodní.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kassiel Kassiel | 13. dubna 2013 v 8:36 | Reagovat

Zajímavé podání.Nějaké pravdy tam jsou,ale nikdy nebudete vědět vše :)

2 Admin Admin | E-mail | Web | 13. dubna 2013 v 11:24 | Reagovat

[1]: Každý to má promyšlené jinak :) Nemusí to být úplně stejně jak to je všude jinde..

3 peregrinator peregrinator | Web | 18. června 2015 v 13:21 | Reagovat

aqua bank půjčka na auto 8-)

4 muzz muzz | Web | 9. září 2016 v 7:51 | Reagovat

jarní půjčka recenze :-P

5 RizardScony RizardScony | E-mail | 7. listopadu 2018 v 13:26 | Reagovat

dissertation proposal template
http://essayfasthelp.com - custom writing
  essay website
<a href="http://essayfasthelp.com">write my paper
</a> - technical writing services
research paper thesis help

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama