FAQ aneb Nejčastěji kladené otázky

6. dubna 2013 v 18:17 | Admin |  Registrace
Odpovědi na vaše otázky (Pokud máte ještě jiné otázky, ptejte se ZDE, nebo mi pište na email uvedený v menu):


1. Co je vlastně RPG-Night?

Je to fantasy hra založená na hraní textového rpg v herních knihách. Hra je imaginární vytvořená naší i vaší fantazií. Odehrává se v dalekém, skrytém městečku jménem Aramore. Ve světě, kde nežijí pouze lidé a svět je zastíněn temnými stíny. Darkness in Hell.

2. Je hra na těchto stránkách placená?

Tato hra není placená, je zdarma.

3. Jak začít hrát?

Vytvořte si postavu, pomocí registrace. Vypište všechny body, registraci odešlete. Potom co Vás admini zaregistrují můžete už hrát s ostatními hráči. Nejprve však musíte projít schvalovací kontrolou, přijde vám email s heslem, nebo Vašimi chybami v registraci.

4. Co je to RPG?

Textové RPG - hra na hrdiny. Viz. se dozvíte v článku, který bude zapojen do registrace. Je tam vše ohledně hry, jak hrát, co to vlastně je, jakou roli mají vypravěči apod.

5. Mohu poslat registraci na email?

Ano můžete. Pokud se bojíte, že by nám nepřišla, či je píšete dlouhé, ve Wordu a nebo máte fotografie a nemáte k nim odkaz, pošlete to na email.

6. Mohu si založit více postav?

Je možné, že ve hře zemře Vaše postava, v tom případě máte plné právo na tvorbu nové postavy. Co se týče počtu na jednoho hráče, maximálně tři. Pokud nám budete posílat další a další registrace na nové postavy, přičež už tři máte, automaticky je budu mazat.

7. Mohu si změnit schopnost, rasu, či jméno?

Od té doby co máme nový vzhled profilů postav je to složitější, proto byly v článku, kde si můžete odesílat své žádosti uvedena pravidla, co lze měnit a co nelze měnit.

8. Moje registrace nebyla vyřízena, co teď?

Není třeba mě zasypávat dotazy, co má registrace. Mám také svůj čas a někdy je možné, že to bude chvíli trvat. Pokud se Vaše postava neobjeví po zveřejnění ostatních, je možné, že další přibudou za chvíli, nebo jindy, protože nestíhám. Jestliže ani potom, napište mi jednou, to stačí a já Vám odpovím, zda mi registrace přišla, nebo ne.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama