Drak // Alexis Wayne

28. dubna 2013 v 0:41 | Admin |  Záznamy

Alexis Wayne

JoJo-Levesque-Photoshoot-2011-1.jpg (492×741)


Věk: 927/17 let
Rasa:
Drak
Schopnost:
Živel oheň, Možnost uzdravit jakékoli zranění

Popis: Alexis se může pyšnit štíhlou a vysokou postavou. Dlouhé černé vlasy jí splývají přes ramena téměř do poloviny zad. Obličej má oválný a pleť celkem světlou, ale ne zase příliš. Obličeji dominují hlavně její krásné šedé oči, které mají někdy i mírně modrý odlesk, s hustými dlouhými tmavými řasami, které téměř nepotřebují řasenku. Plné rty se skoro pořád kroutí do oslnivého a milého úsměvu i navzdory její nepříliš hezké minulosti. Nejraději nosí pohodlné oblečení, ale dbá na to, aby bylo elegantní a vkusné. Má velmi ráda kožené bundy, které nosí velmi často, popřípadě i kalhoty. Jestli je však něco, co nenosí, je to růžové oblečení. Tuhle barvu vždycky nesnášela. Připadala ji až moc holčičí a ona se vždy cítila spíš jako velká bojovnice.

Povaha: Jestli je něco, co Alexis rozhodně nevystihuje, je to dámička posedlá oblečením a botami. Ano, možná dbá na svůj vzhled, ale která holka to tak nemá. Není posedlá novým značkovým oblečením. Je velká bojovnice. Nepřipustí ani sebemenší zaváhání ohledně nepřátel a nebojí se žádného násilí. Není žádná měkota. Je velmi chytrá a bystrá a každý krok si předem velmi dobře promyslí, takže se není čemu divit, že je často několik kroků napřed než ostatní. Je to milá a přátelská holka, které nevadí seznamování ale naopak tak zjišťuje plno dalších informací. Ráda se baví a rozhodně není žádná citlivka. Navenek se sice chová jako bojovnice, ale uvnitř se skrývá i nějaká ta romantická duše, kterou se ale snaží skrývat a nedávat ji příliš najevo. Ráda tančí a hodně ji baví malování, nebo spíš jen nějaké čmárání na papír, které ji pomáhá v přemýšlení a vzpomínkách na minulost. Hudbu poslouchá nejraději metalovou, ale jinak ustojí skoro každá žánr.

Historie: Její rodiče odletěli z hor, kde draci často přebývali a odletěli do Austrálie, kde se Alexis také narodila. Vyrůstala poklidně, ale nic netrvá věčně. Když jí bylo asi sto let (draci stárnou pomaleji, takže byla ještě velmi mladá) její rodina se dostala do konfliktu s ledovými draky, což nevypadalo dobře. Nemohla nijak pomoci při boji, který se konal. Neovládala své schopnosti ještě natolik dobře.
Měla jí hlídat její babička, která s ní po celou tu dobu byla. Jenže ledoví draci měli velkou sílu a byli v přesile. Dostali se i do podzemí starého stavení, který patřil jejich rodině a kde se malá Alexis ze svou babičkou ukrývaly. Byl to strašný zážitek. Silní muži zavraždili babičku přímo před jejíma očima a unesli ji. Její rodiče spolu s ostatními příslušníky její rodiny zahynuli v boji. Několik let žila u ledových draků. Pokoušela se o útěk, jenže jí pokaždé chytili a krutě jí za to ztrestali. Někdy jí nechali hladovět, jindy používali fyzické tresty. Sloužila jim a postupně rostla a tajně trénovala se svými schopnostmi a vyčkávala na den, kdy se jí konečně podaří utéct a nedovolí, aby jí už takhle někdy někdo ubližoval.
Ten den nastal asi za 200 let. Musela čekat opravdu dlouho. Za tu dobu si však vypracovala své schopnosti na co nejlepší úroveň a její síla se stala nejen fyzickou, ale i psychickou.
Obalamutila ledové draky a utekla z jejich sídla na skrytém ostrově někde v Tichém oceánu. V podobě draka přeletěla oceán a krátce pobývala v Asii. Ledoví draci jí však byli na stopě, tudíž se nemohla zdržovat příliš dlouho. Dalších několik let se schovávala a bojovala s nepřáteli. Nesnášela je za to, co provedli její rodině i jí. Nikdo ji nezůstal.
Jednou si však vzpomněla na babiččino vyprávění, když byla ještě opravdu hodně malá. Mluvila o nějakém chlapci, který se ztratil při cestě z Dračích hor. Narodil se prý jen pár desítek let před ní... byl to její starší bratr. Všichni ale věřili, že je mrtví. Ona ale věřila, že ho najde. Byla to její poslední naděje, že ještě někoho má. Vydala se tedy po nové stopě, ale nedařilo se jí přijít na žádné nové informace. Veškerá historie její rodiny umřela ten den, co přišla o rodiče, babičku i mnoho dalších. Zbývá jí jen doufat, že se na ní usměje štěstí a podaří se jí svého bratra Marca, kterého nikdy nepoznala, najít.

Přeměna:

14103969.jpg (500×397)

Galerie:

JoJo-Levesque-Photoshoot-2011-3.jpg (499×740)

JoJo-Levesque-Photoshoot-2011-4.jpg (477×755)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama