Duben 2013

Drak // Alexis Wayne

28. dubna 2013 v 0:41 | Admin |  Záznamy

Alexis Wayne

JoJo-Levesque-Photoshoot-2011-1.jpg (492×741)


Věk: 927/17 let
Rasa:
Drak
Schopnost:
Živel oheň, Možnost uzdravit jakékoli zranění

Popis: Alexis se může pyšnit štíhlou a vysokou postavou. Dlouhé černé vlasy jí splývají přes ramena téměř do poloviny zad. Obličej má oválný a pleť celkem světlou, ale ne zase příliš. Obličeji dominují hlavně její krásné šedé oči, které mají někdy i mírně modrý odlesk, s hustými dlouhými tmavými řasami, které téměř nepotřebují řasenku. Plné rty se skoro pořád kroutí do oslnivého a milého úsměvu i navzdory její nepříliš hezké minulosti. Nejraději nosí pohodlné oblečení, ale dbá na to, aby bylo elegantní a vkusné. Má velmi ráda kožené bundy, které nosí velmi často, popřípadě i kalhoty. Jestli je však něco, co nenosí, je to růžové oblečení. Tuhle barvu vždycky nesnášela. Připadala ji až moc holčičí a ona se vždy cítila spíš jako velká bojovnice.

Povaha: Jestli je něco, co Alexis rozhodně nevystihuje, je to dámička posedlá oblečením a botami. Ano, možná dbá na svůj vzhled, ale která holka to tak nemá. Není posedlá novým značkovým oblečením. Je velká bojovnice. Nepřipustí ani sebemenší zaváhání ohledně nepřátel a nebojí se žádného násilí. Není žádná měkota. Je velmi chytrá a bystrá a každý krok si předem velmi dobře promyslí, takže se není čemu divit, že je často několik kroků napřed než ostatní. Je to milá a přátelská holka, které nevadí seznamování ale naopak tak zjišťuje plno dalších informací. Ráda se baví a rozhodně není žádná citlivka. Navenek se sice chová jako bojovnice, ale uvnitř se skrývá i nějaká ta romantická duše, kterou se ale snaží skrývat a nedávat ji příliš najevo. Ráda tančí a hodně ji baví malování, nebo spíš jen nějaké čmárání na papír, které ji pomáhá v přemýšlení a vzpomínkách na minulost. Hudbu poslouchá nejraději metalovou, ale jinak ustojí skoro každá žánr.

Historie: Její rodiče odletěli z hor, kde draci často přebývali a odletěli do Austrálie, kde se Alexis také narodila. Vyrůstala poklidně, ale nic netrvá věčně. Když jí bylo asi sto let (draci stárnou pomaleji, takže byla ještě velmi mladá) její rodina se dostala do konfliktu s ledovými draky, což nevypadalo dobře. Nemohla nijak pomoci při boji, který se konal. Neovládala své schopnosti ještě natolik dobře.
Měla jí hlídat její babička, která s ní po celou tu dobu byla. Jenže ledoví draci měli velkou sílu a byli v přesile. Dostali se i do podzemí starého stavení, který patřil jejich rodině a kde se malá Alexis ze svou babičkou ukrývaly. Byl to strašný zážitek. Silní muži zavraždili babičku přímo před jejíma očima a unesli ji. Její rodiče spolu s ostatními příslušníky její rodiny zahynuli v boji. Několik let žila u ledových draků. Pokoušela se o útěk, jenže jí pokaždé chytili a krutě jí za to ztrestali. Někdy jí nechali hladovět, jindy používali fyzické tresty. Sloužila jim a postupně rostla a tajně trénovala se svými schopnostmi a vyčkávala na den, kdy se jí konečně podaří utéct a nedovolí, aby jí už takhle někdy někdo ubližoval.
Ten den nastal asi za 200 let. Musela čekat opravdu dlouho. Za tu dobu si však vypracovala své schopnosti na co nejlepší úroveň a její síla se stala nejen fyzickou, ale i psychickou.
Obalamutila ledové draky a utekla z jejich sídla na skrytém ostrově někde v Tichém oceánu. V podobě draka přeletěla oceán a krátce pobývala v Asii. Ledoví draci jí však byli na stopě, tudíž se nemohla zdržovat příliš dlouho. Dalších několik let se schovávala a bojovala s nepřáteli. Nesnášela je za to, co provedli její rodině i jí. Nikdo ji nezůstal.
Jednou si však vzpomněla na babiččino vyprávění, když byla ještě opravdu hodně malá. Mluvila o nějakém chlapci, který se ztratil při cestě z Dračích hor. Narodil se prý jen pár desítek let před ní... byl to její starší bratr. Všichni ale věřili, že je mrtví. Ona ale věřila, že ho najde. Byla to její poslední naděje, že ještě někoho má. Vydala se tedy po nové stopě, ale nedařilo se jí přijít na žádné nové informace. Veškerá historie její rodiny umřela ten den, co přišla o rodiče, babičku i mnoho dalších. Zbývá jí jen doufat, že se na ní usměje štěstí a podaří se jí svého bratra Marca, kterého nikdy nepoznala, najít.

Přeměna:

14103969.jpg (500×397)

Galerie:

JoJo-Levesque-Photoshoot-2011-3.jpg (499×740)

JoJo-Levesque-Photoshoot-2011-4.jpg (477×755)

Súťaž o bonusové schopnosti

14. dubna 2013 v 11:26 | Raven |  Ostatní

Tak a máme tu prvú súťaž.Podstata tejto súťaže je jednoduchá. Najlepšie dva príbehy alebo skôr najlepší dvaja autori príbehov získajú pre svoje postavy bonusové schopnosti ktoré bude povyhlásení dvoch najlepšých príbehov pridelovať Destiny.

TÉMA- V strede jazera sa z hmly vynorila zamknutá vežička z ktorej musíte oslobodiť vílu. Malá krechá bytosť stratená v podzenmých útrobách nevie nájsť cestu von a čaká na vašu pomoc. Kľúč je ukrytý niekde v okolí (je len na vás kde bude a ako sa s tým pohráte) z veže vedú schody dole, temné a staré útroby len kde tu osvietené horiacimi fakľami. Počas celého putovania na vás budú ohrozovať nastražené pasce zosypávajúca sa podlaha či stropy. Môže sa kľude stať že sa vaša postava zraní a dostane sa do úzkych alebo keď si už myslíťe že ste ju našli zľakne sa vás a začne utekať..(čo sa môže a nemusí stať, celý dej je len na vás. Do príbehu zapájate svoju postavu, jej schonosti a jej povahu,podotýkam že nikto nieje dokonalý takže kľudne to môžete rozviť nejakou komplikáciou.

Vaše príbehy odosielajte prosím na rpg.raven@gmail.com ... Verím v to že svojej fantázii nebudete klásť zábrany. Toto je len prvá aktivita nových spoluadminov a do budúcna na vás čakajú nielen súťaže ale aj spoločenské akcie v hre a aktivita rozpávača. Koniec súťaže je 28.4.2013.

RAVEN.

FAQ aneb Nejčastěji kladené otázky

6. dubna 2013 v 18:17 | Admin |  Registrace
Odpovědi na vaše otázky (Pokud máte ještě jiné otázky, ptejte se ZDE, nebo mi pište na email uvedený v menu):

1. Co je vlastně RPG-Night?

Je to fantasy hra založená na hraní textového rpg v herních knihách. Hra je vymyšlená naší i vaší fantazií. Odehrává se v Severní Americe, přesněji v Kanadě, Aramore. Ve světě, kde nežijí pouze lidé a svět je zastíněn temnými stíny. Darkness in Hell.

2. Je hra na těchto stránkách placená?

Tato hra není placená, je zdarma.

3. Jak začít hrát?

Vytvořte si postavu, pomocí registrace. Vypište všechny body, registraci odešlete. Potom co vás admini zaregistrují můžete už hrát s ostatními hráči. Nejprve však musíte projít schvalovací kontrolou, přijde vám email s heslem, nebo vašimi chybami v registraci.

4. Co je to RPG?

Dozvíte se v článku, který bude zapojen do registrace. Je tam vše ohledně hry, jak hrát, co to vlastně je, jakou roli mají vypravěči apod.

5. Mohu poslat registraci na email?

Ano můžete. Pokud se bojíte, že by nám nepřišla, či je píšete dlouhé, ve Wordu a nebo máte fotografie a nemáte k nim odkaz, pošlete to na email.

6. Mohu si založit více postav?

Je možné, že ve hře zemře vaše postava, v tom případě máte plné právo na tvorbu nové postavy. Co se týče počtu na jednoho hráče, maximálně tři. Pokud jeden hráč jich má více, nevšimla jsem si nebo byl jeho počet postav zastaven teprve nedávno než byla změněna pravidla a my nechceme být"krutí", postavy proto necháváme. Pokud nám však budete posílat další a další registrace na nové postavy, přičež už tři máte, automaticky je budu mazat a to bez optání!

7. Mohu si změnit schopnost, rasu, či jméno?

Od té doby co máme nový vzhled profilů postav je to složitější, proto byly v článku, kde si můžete odesílat své žádosti uvedena pravidla, co lze měnit a co nelze měnit.

8. Moje registrace nebyla vyřízena, co teď?

Není třeba mě zasypávat dotazy, co má registrace. Mám také svůj čas a někdy je možné, že to bude chvíli trvat. Pokud se vaše postava neobjeví po zveřejnění ostatních, je možné, že další přibudou za chvíli, nebo jindy, protože nestíhám. Jestliže ani potom, napište mi jednou, to stačí a já vám odpovím, zda mi registrace přišla, nebo ne.

Úprava profilu pro Anděly

5. dubna 2013 v 21:23 | Admin |  Registrace
dark_angel_by_lordhannu-72619.jpeg (1130×992)
Zvolili jste rasu Anděla, znamená to tedy, že by jste se měli řídit textem uvedeným níže. V tomto článku se totiž dozvíte vše co potřebujete o Andělech na těchto stránkách vědět a to od historie až po návod k registraci. Bude vám tedy tato rasa šitá na míru. Doporučujeme, aby jste nepřeskakovali.

Jméno + Příjmení: Někdo by si řekl, že na jméně moc nezáleží, ale já vám řeknu, že záleží, jméno pro správného anděla by mělo být hlavně originální (tz. žádná Isabella Swanová, Edward Cullen či Damon Salvatore nebo Elena Gilbert, ani jiné další známé osobnosti. Tyto jména na mě nevytahujte).
Příjmení být nemusí, protože ne každý anděl jej má.
Mohou být staří mnoho let, proto dbejte podle věku na jméně, jestliže mu je např. 3 000 let měl by mít zastaralé a neobvyklé jméno. Zatímco pokud mu je jen pár let, měl by mít moderní jméno a to i s příjmením.
Jelikož andělé mají mnoho vrstevníků, mohou mít i více jmen. (Maximálně tři jména, víc ne, protože by vaše jméno bylo pak příliš dlouhé.) Jména mohou být magická, mohou něco znamenat, atd. nebojte se vytvořit si i vlastní jméno z vaší hlavy. Popusťte svou fantazii.

Věk: U Andělů může být neznámý, když je hodně starý, zde je povoleno mít věk dlouhý až z dob kdy začíná příběh, ovšem popřemýšlejte nad tím než něco takového uděláte. Pokud bude vaše Andělská postava z této doby, budete muset znát trochu příběh, aby jste se mohli lépe orientovat. Jestliže chcete být z této doby, příběh neznáte ale přesto to tak chcete, udělejte to třeba tak, že vaše postava si minulost nějakou nešťastnou náhodou nebude pamatovat. Zavařte jí. I u věku se musí přemýšlet, není to jen číslo. Budete podle něj psát i historii. Co se týče hranice, kdy končí příběh tak je rok 4 000 let.

Druh: U jiných ras se toto psát nemusí, ovšem u vás ano. Nebude mi stačit pouze anděl. K tomu je vaší povinností napsat i druh.. Krvavý, padlý, anděl smrti, či posel, serafín a tak dále. Mohu dále jmenovat, ale to je zbytečné, myslím, že v této chvíli máte už dávno jasno, kterého jste si vybrali.

Schopnosti: Je jich mnoho na výběr, ovšem v této části se spíše zaměřím na schopnosti, kterými andělé už mohou být obdařeni. Například Poslové Boha - jsou obdařeni rychlostí a mrštností a nebo padlí andělé mají skvělou taktiku, jiní zase třeba léčení. Většina má nějaký dar a ti co ne, nevadí, mají jiné schopnosti, ovšem schopnost, kterou umí ovládat jsou hodně staří a zkušení andělé je telepatie, bohužel jen v jejich druhu. Umí se spojit s ostatními anděly, bohužel ne s ostatními rasami. I nad schopnostmi se zamyslete. Měli by k andělovi pasovat, neměli by naopak být že jste sáhli po prvních dvou a nazdar...

Popis: Je také docela důležitý. Ne každý anděl je stejný, to platí samozřejmě u všech ras. Hlavně se rozepisujte, minimálně 8 řádků, méně ne. Popisujte svou postavu od hlavy až k patě. Co má na sobě, co nejraději nosí, jak vypadá a co má na sobě po proměně, jaká je její postava, tvar obličeje, barva očí, typ/barva vlasů, atd. nebojte se toho. Nezapomeňte si přečíst historii andělů, kde najdete vše o svém druhu, který jste si vybrali. Přizpůsobte popis svému druhu, pokud je to krvavý anděl měl by mít kůži šedou jako popel, pokud bude padlý anděl měl by mít rudé oči. Pamatujte, že např. serafíni mají šest křídel. Počet křídel můžete také zařadit do popisu i velikost, barvu, typ peří, jemné, či hrubé na dotek. Jen fotografie totiž nestačí. Nebojte se dokonce napsat z jaké doby fotografie je.

Povaha: Co se týče povahy, jestliže je vaše postava padlý anděl, měla by se chovat naprosto odlišně od takového Posla Boha, či Svobodného anděla. Jsou jejich opakem, jejich povaha je agresivní. Vše o povahách andělů zjistíte v článku historie andělů. Dbejte hlavně ve hře na povahu. Všichni nejsou hodní, proto pokud jste si vybrali jeden druh, který má agresivní povahu, neměl by se chovat mírumilovně. Hlídejte si to, v tomhle dělají hráči největší chyby. Minimálně piště 8 řádků tak jako u popisu. Pokud moc povahu psát neumíte, nebo se vám nechce, nevíte co psát, dělá vám to problém, no prostě ať je důvod jakýkoli, můžete ke konci napsat zájmy, oblíbené věci, barvy, jestli umí na něco hrát, sport a mnoho dalších.

thumbbig-331149.jpg (400×246)Historie: Každý má nějakou minulost. Někdo kratší, někdo delší, záleží jak je starý. Historie by měla být také delší než popis a povaha což znamená, pište minimálně 15-20 řádků.
To že napíšete, že o své historii nechce mluvit nebo si ji nepamatuje není historie. Vždy se něco najde. Alespoň to co si pamatuje do současnosti. Napište, datum narození, místo, o rodině, rodiče, co dělali nebo případně dělají, druh - padlý, krvavý, uvědomte si, že po jednom z rodičů by jste měli být, nemůžete být kříženci. Pokud mezi vámi rodiče už nejsou tak smrt, příčinu, může být neznámá. Sourozenci, počet, jména, roky společný příběh, druh, prarodiče, to samé, lásky, dobré, špatné, mohou být i s jinou rasou, jakýkoli zajímavý příběh co se vaší postavě v životě stal. Je to takový menší životopis, proto se toho nebojte, jak moc dlouhé to může být je mi jedno, fantazii se meze nekladou! Zavařte svojí postavě. Napište klidně i jak se dozvěděla vaše postava o Winnipegu, proč tu je, co tu chce dělat, jak se sem dostala. Klidně i jestli má nějakou práci (posel atd.), pokud je anděl smrti, jestli do Winnipegu přináší s sebou nějaké poselství, má přinést nějakou duši atd.

Fotografie: Neposílejte mi ji zvlášť na email. Pokud nemáte odkaz, pokuste si jej nějak vygenerovat, a pokud neumíte ani to, tak vážně v nejkrajnějším případě odesílejte fotografii na email.
Vždy!!! si zkontrolujte odkaz jestli vám funguje. Nebudu vám psát do profilu (špatný odkaz), rovnou vám postavu nebudu registrovat! Také mi neposílejte fotografii otevřenou na nějaké stránce, otevřete jen ten obrázek. Pravým na něj kliknete a dáte "otevřít obrázek v nové kartě" (google chrome) případně kopírovat odkaz obrázku.
To na začátek, ohledně fotografie jaká se k vaší postavě hodí, jakou po vás požadujeme. Určitě originální! Žádná příliš známá osobnost (př.: Edward Cullen, Damon, Lady Gaga atd.) můžete herce a herečky ale prosím ne ty nejslavnější.
Jestliže je vaše postava hodně stará, dbejte na to, že na fotografii nemůže být v moderních šatech. Může být ze současnosti, ale napište to do popisu.
  • Můžete přidat odkaz i na přeměnu. Jak vypadá vaše postava po tom, co se z lidské podoby změní do andělské.
Email: Platí pro všechny. Email je potřebný, proto, že pokud je něco špatně, mohu vás nebo vy mě kontaktovat. Také vám po registraci hned zasílám mail s heslem a upozorněním, že jste byli registrováni. Neberu žádné facebooky, či odkazy na blog. Email nikde nevystavuju, nikomu jej nedávám, takže se nemusíte vůbec bát, že by vám jen tak někdo psal. K tomu, pokud je vaše postava z čistky vymazaná, mažu si vás i z kontaktů, takže v budoucnu vás nebudu už obtěžovat. Takže na závěr email je jen jako kontakt mezi vámi a mnou.

Noví členové

4. dubna 2013 v 20:22 | Admin |  Informace
V článku "čistka neaktivních hráčů č.5" jsem se zmínila, že sem "možná" přijdou nové spoluadminky, chci tedy tímto článkem oznámit, že už to není možná ale na sto procent.
Nové spoluadminky jsou dvě, budou se podepisovat jmény: Raven a Gwen. Doufám, že s nimi budete dobře vycházet a oni zase naopak s vámi.
Zároveň bych je vlastně chtěla i přivítat a popřát jim hodně štěstí, trpělivost (jak semnou tak s hráči), dobrou hru a ať jim to tu dlouho vydrží. Budou vás tu obdařovat různými soutěžemi, akcemi a mnoho další. Bude se i častěji objevovat vypravěč.

Doufám tedy, že se již nebudete tolik nudit, bude tu větší zábava než v přechozích dnech, kdy mi nešel internet (ovšem už funguje) a neměla jsem moc času, byla to tedy už zřejmě potřeba.
Takže ještě jednou přeji spoluadminkám hodně štěstí!

Adminka - Destiny

Andělé

4. dubna 2013 v 19:39 | Admin |  Registrace

Kdo jsou andělé...?

Jelikož jste andělé, nemohu říci, že strážného má každý u sebe. To by se dalo říci u lidí. Každý člověk má u sebe svého anděla strážného. Tito andělé jsou čisté bytosti božského světla, jsou dary od Boha, zcela důvěryhodné a toužící vám pomoci s každou oblastí vašeho života. Dá se říci, že v překladu to je i posel boží.
Byli stvořeni pronikající inteligencí, vesmírnou silou, aby pomáhaly lidem. Podle starých legend byli andělé prvními inteligentními bytostmi, jež Bůh stvořil.
Deorwine (Bůh nadpřirozených bytostí) jim poskytl nesmrtelnost, svobodnou vůli, proto je můžeme vidět i v magickém Winnipegu a samozřejmě i několikrát zmíněnou inteligenci.
Jsou spolehliví, kdykoliv a kdekoliv se můžete na ně obrátit a dostane se vám jejich bezvýhradné lásky.

Legenda?

Lidé v minulosti věřili v anděly a spoléhali se, že je mohou zavolat kdykoliv a kdekoliv na pomoc. Tato víra se později však vytratila, ovšem nyní se znovu objevuje.
Někteří říkají, že andělé v podstatě nikdy nebyli lidmi. Údajně žili, Deorwine si je později povolal k sobě a po té co byli opět svobodní a mohli se vrátit na zem a pomáhat. Dokonce se říkalo, že se stali anděly až po smrti. Ovšem tyto legendy jsou velmi staré, a tak nemůžeme zcela říci co je pravda a co ne.

Vláda

Většina z nich vyspějeje do určitého věku např. devatenáct let a dále nestárnou. Narodili se dokonalí.
Dá se říci, že vládnou všemu. Za každým druhem zvířat, rostlin a minerálů stojí některá andělská inteligence, stejně jako za planetami, hvězdami či větry. Nejsou omezeni časem ani prostorem, mohou se pohybovat rychleji než světlo, okamžitě se ocitnou na tom místě, kde si přejí (tak jako u teleportace).

Ochotně nás ochraňují před nečestnými jednáními padlých andělů. To jsou ti, kteří veškerou moc a slávu chtějí jen pro sebe - nemají zájem o nějaké služby, chtějí však, aby jim bylo posluhováno.
Ovšem stinná stránka - arogance a závist je ničí. Stali se ďábly či démony. Skrývají se spolu s ostatními démony ve tmě, kterou s každým krokem šíří kam se jen podívají. Díky nim je lidstvo zaujato bojem mezi světlem a tmou, láskou a nenávistí.

Potomci

Co se týče toho, zda může anděl mít nějakého potomka tak ano. Zda to jde s jinou rasou ano ale nemůže to být kříženec, jen jeden nebo druhý. Například: Anděl a démon, potomek bude anděl nebo démon, ale je velice nepravděpodobné, že by anděl chtěl potomstvo s andělem a démon totéž. Leda že by byl anděl temný.

Druhy andělů

Serafíni

Postavení: Nejvyšší

Jsou přezdíváni také jako "hořící". Představují totiž nepředstavitelně intenzivní světlo. Říká se, že je tak prudké, že by smrtelníky v mžiku sežehlo. Jsou to andělé lásky, světla a ohně.
Zajišťují, aby lodě nenarazily na skálu, aby se k bohu nedostala žádná negativní energie. Pomáhají tedy vytvářet a vést pozitivní energii.

Popis: Každý z nich má většinou šest křídel. Září tak jasně, že by člověk hrůzou umřel, kdyby takového serafína uviděl v plné slávě. Pouze nesmrtelní by přežili.
Někteří tvrdí, že jejich obličej je jako blesk, oděv září oslnivě jako arktický sníh.

Povaha: Neustále jsou v pohybu, v nějaké činnosti. Ani na chvilku ve své práci nepoleví. Obyčejní lidé se však také k nim nemohou dostat jen tak, pouze na pozvání. Ovšem neznamená to, že by s lidmi vůbec nespolupracovali nebo neposlouchali, co jim člověk chce říct, právě naopak, mají rádi lidi, jsou společenští.


Další vrstvy jsou:
  • Ctnosti - jsou to vlastně andělé pomsty, v lidech vzbuzují čest a srdnatost
Jsou zodpovědní za pohyb a cykly hvězd a planet ve vesmíru. Vládnou přírodním zákonům a zodpovídají proto za všechny zázraky, které tyto zákony porušují. Jsou přezdíváni také jako andělé "zázraků" propůjčují půvab a statečnost.
Mají rádi obzvláště lidi, kteří se pokoušejí překonat své schopnosti a dosáhnout více, než na co podle názoru ostatních stačí. Takové, co si dokážou jít za svým.
  • Mocnosti - Brání před ničivostí démonů.
Vyjadřují touhu odolat zlu a činit dobro. Do této skupiny patří andělé zrození a smrti. Říká se že tito andělé jsou bojovníci, můžete se na ně obracet v případě problémů.


arhangel-tirael-diablo_1920x1200.jpg (1920×1200)
Archandělé

Jsou blíže k Bohu. Jestliže nepočítáme Serafíny, dalo by se v jiném slova smyslu říci, že mají nejvyšší postavení, slouží také Bohu.

Povaha: S lidmi jednají rádi, kdykoliv se naskytne příležitost. Jejich povahy jsou podobné těm lidským, nejsou ničím zvláštní. Jejich vůle je ovšem svobodná.

Popis: Jejich křídla jsou většinou krémová, či tmavší, někdy i přímo hnědé. Ovšem někteří mají i sněhově bílé křídla. Jsou větší než mají ostatní druhy.


28544-angel-angels.jpg (805×1200)
Andělé

Nejnižší řád andělů, patří sem andělé strážní. Ovšem každý anděl má svou funkci, povahu apod. ale žádný není lepší než ostatní. Jsou nejznámějším druhem Andělů, slouží stejně jako poslové Bohovi. Denně se tvoří miliardy strážných Andělů, každý chrání jednu duši a zároveň jedno tělo.
Po smrti se i Anděl strážný zničí. Každý má svého, brání ho totiž před negativními a černými silami, tak jako Serafíni Boha.

Andělé nemusí být stále u lidí, jen v době kdy si jej člověk povolá (motlitbou). Anděl by ji měl slyšet. Vyhráno mají tehdy kdy jejich člověk, kterého chrání není křesťan, nemodlí se, a proto anděl není volán. Pokud není volán vůbec může na něj anděl zapomenout, protože ho v životě neviděl, ale pokud je náhle zavolán hned ví ke komu jít.
Člověka může potkat ovšem nemusí ho poznat, jen bude mít silný pocit, že ho zná. Navíc i kdyby ho znal, nemůže mu říct že je jeho strážný anděl i kdyby chtěl.
Jestliže se jeho člověk změní např. ve vlkodlaka, dostane jiného člověka, naopak jak bylo řečeno, kdyby zemřel, anděl se zničí.
Nemohou dostat dospělého člověka, leda že by člověk zemřel, anděl se zničil mezi tím, člověka oživili a na druhé straně zeměkoule se druhý změnil ve vlkodlaka, pak by mohl, člověka stráží jinak od narození. Co se týče toho jestli může být anděl např. v Americe a jeho člověk v Číně tak ano.

Pomoc: Jak může anděl vlastně pomoci? Např. Když to bude zázrak, že to člověk přežil, může to být tak, že anděl u toho zrovna byl a tak stihl zasáhnout. Když to bude např. že člověk je v hořícím domě a modlí se o pomoc, anděl může přijít a ukázat mu cestu, či zavolat pomoc.

Popis: Jsou neviditelní, můžete vidět pouze černý obrys ženských či mužských postav s křídly. Ovšem pokud sami chtějí, aby jste je viděli, zjeví se vám.

Povaha: Jsou nelepšími přáteli a společníky. Mají schopnost telepatie, neustále jsou se všemi spojeni, komunikují s ostatními druhy i lidmi.


andel-smrti.jpg (699×579)
Andělé smrti

Mají jen jednoho vůdce a to Smrtku. Po celém světě, kde žijeme, sbírají duše mrtvých smrtelníků, které andělé přinášejí své paní. Vybírá si následně nějaké z nalezených duší, které promění na oné Anděly smrti.

Popis: Říká se že Andělé smrti jsou výhradně ženy, jež nosí černé šaty dlouhé až na zem, bosé nohy, vlasy dlouhé po zadek, černé barvy a v očích mají jen bělmo, nebo mají světle šedé oči. Jejich rty jsou bezkrevné.

Když Smrtka dosáhne hranice, 666 Andělů, začne ty nejhorší a nejméně užitečné postupně zabíjet, aby je mohla nahradit novými a lepšími dušemi. Jak bylo již řečeno, vybírá mezi přinesenými dušemi od každého anděla jednu, max. dvě ne více, aby nemusela tolik ničit své Anděly smrti.


nathaniel-1.jpg (336×415)Temní andělé

Patří mezi ně spíše muži, jsou to andělé nejkrásnější ze všech druhů.

Popis: Černé dlouhé vlasy rámující bledý obličej. Špičáky mají ostré jako normální vampýři. Jejich oči jsou ledově modré. Křídla jsou pokryté peřím černé matné barvy. Nemají jen jedny, ovšem spoustu párů.

Povaha: Živí se krví nebo dušemi mladých krásných panen. Jestliže se zraní, neléčí se. Musí za svým Stvořitelem, či Stvořitelkou.

Historie: Každý z temných andělů má vlastního Stvořitele, nebo Stvořitelku. Jejich vznik je totiž na základě kouzla vyvolaného mágem, když zemřeli jako obyčejní smrtelníci, chytili jejich duše sirény. Svého Stvořitele musejí poslouchat na slovo, jestliže se jim nakáže, aby se zabil, udělají to. Musí totiž udělat vše co jim Stvořitel řekne/nakáže. I kdyby nechtěli, udělají to.Krvaví andělé

Nejnovější rasa, ale zároveň také nejméně známý druh Andělů.

Popis: Jejich kůže je šedá, vypadá jako popel. Stejně jako popel reaguje. Jestliže se tohoto Anděla dotknete, odpadne mu kousek kůže, která se změní na prach. Pod kůží budou vidět červené žíly, které Anděla vlastně tvoří. Pokud mu však zmizí všechna kůže, nemůže se bránit, ale také ho nemůže nikdo zabít. Jeho tělo se regeneruje po vypití lidské krve. Jejich křídla jsou stříbrné barvy a kolem nich září většinou červená aura.

Zabít jdou pouze jediným způsobem a to podobným způsobem jako vlkodlaka. Zapíchnutí stříbrného kůlu vytvořeného člověkem narozeného 24. prosince, namočeného v jedu harpie, které jsou bohužel vzácné a ještě k tomu do pravého křídla.


Padlí andělé

Jinak také můžeme říci, druh démonů.

Popis: Oči mají většinou krvavě rudé. Křídla kouřově šedá.

Povaha: Jejich dar: Skvělá taktika, avšak jsou docela slabí. Patří mezi nejslabší druh andělů, jsou však také nejagresivnější. Živí se strachem a zoufalstvím smrtelníků. Někdy je jejich hlavní potrava i krev.

Poslové Boha - Popis: Známí také díky svým zlatým vlasům. Jejich obličej je půvabný a bledý, oči světle modré plné života. Jsou božími posly. Patří mezi ně však spíše muži, ovšem najdou se mezi nimi i ženy. Jejich vlasy jsou krátké, dokonce i u žen. Jejich dar je mrštnost a rychlost. Křídla mají bělostnou barvu a jsou menší než mají ostatní druhy andělů.

Svobodný anděl - Nejznámější druh z Andělů. Jsou hodně podobní poslům Boha ovšem jsou mezi nimi pouze ženy a vlasy mají dlouhé, mohou být zlaté, světlé, blond a nebo bílé. Jejich oči mohou být modré nebo světle šedé. Na sobě mají většinou dlouhé bělostné šaty a mají vlastní svobodnou vůli, nikomu tedy neslouží. Řídí se tedy podle sebe, jak sami chtějí. Někteří se také stali hříšníky a svedli jiného Anděla, což je u tohoto druhu možné. Mohou se změnit na jakýkoli druh jiného anděla (včetně Archandělů a Andělů smrti) a nebo mohou zůstat takoví, jací jsou. Svobodní.