Duben 2013

Drak // Alexis Wayne

28. dubna 2013 v 0:41 | Admin |  Záznamy

Alexis Wayne

JoJo-Levesque-Photoshoot-2011-1.jpg (492×741)


Věk: 927/17 let
Rasa:
Drak
Schopnost:
Živel oheň, Možnost uzdravit jakékoli zranění

Popis: Alexis se může pyšnit štíhlou a vysokou postavou. Dlouhé černé vlasy jí splývají přes ramena téměř do poloviny zad. Obličej má oválný a pleť celkem světlou, ale ne zase příliš. Obličeji dominují hlavně její krásné šedé oči, které mají někdy i mírně modrý odlesk, s hustými dlouhými tmavými řasami, které téměř nepotřebují řasenku. Plné rty se skoro pořád kroutí do oslnivého a milého úsměvu i navzdory její nepříliš hezké minulosti. Nejraději nosí pohodlné oblečení, ale dbá na to, aby bylo elegantní a vkusné. Má velmi ráda kožené bundy, které nosí velmi často, popřípadě i kalhoty. Jestli je však něco, co nenosí, je to růžové oblečení. Tuhle barvu vždycky nesnášela. Připadala ji až moc holčičí a ona se vždy cítila spíš jako velká bojovnice.

Povaha: Jestli je něco, co Alexis rozhodně nevystihuje, je to dámička posedlá oblečením a botami. Ano, možná dbá na svůj vzhled, ale která holka to tak nemá. Není posedlá novým značkovým oblečením. Je velká bojovnice. Nepřipustí ani sebemenší zaváhání ohledně nepřátel a nebojí se žádného násilí. Není žádná měkota. Je velmi chytrá a bystrá a každý krok si předem velmi dobře promyslí, takže se není čemu divit, že je často několik kroků napřed než ostatní. Je to milá a přátelská holka, které nevadí seznamování ale naopak tak zjišťuje plno dalších informací. Ráda se baví a rozhodně není žádná citlivka. Navenek se sice chová jako bojovnice, ale uvnitř se skrývá i nějaká ta romantická duše, kterou se ale snaží skrývat a nedávat ji příliš najevo. Ráda tančí a hodně ji baví malování, nebo spíš jen nějaké čmárání na papír, které ji pomáhá v přemýšlení a vzpomínkách na minulost. Hudbu poslouchá nejraději metalovou, ale jinak ustojí skoro každá žánr.

Historie: Její rodiče odletěli z hor, kde draci často přebývali a odletěli do Austrálie, kde se Alexis také narodila. Vyrůstala poklidně, ale nic netrvá věčně. Když jí bylo asi sto let (draci stárnou pomaleji, takže byla ještě velmi mladá) její rodina se dostala do konfliktu s ledovými draky, což nevypadalo dobře. Nemohla nijak pomoci při boji, který se konal. Neovládala své schopnosti ještě natolik dobře.
Měla jí hlídat její babička, která s ní po celou tu dobu byla. Jenže ledoví draci měli velkou sílu a byli v přesile. Dostali se i do podzemí starého stavení, který patřil jejich rodině a kde se malá Alexis ze svou babičkou ukrývaly. Byl to strašný zážitek. Silní muži zavraždili babičku přímo před jejíma očima a unesli ji. Její rodiče spolu s ostatními příslušníky její rodiny zahynuli v boji. Několik let žila u ledových draků. Pokoušela se o útěk, jenže jí pokaždé chytili a krutě jí za to ztrestali. Někdy jí nechali hladovět, jindy používali fyzické tresty. Sloužila jim a postupně rostla a tajně trénovala se svými schopnostmi a vyčkávala na den, kdy se jí konečně podaří utéct a nedovolí, aby jí už takhle někdy někdo ubližoval.
Ten den nastal asi za 200 let. Musela čekat opravdu dlouho. Za tu dobu si však vypracovala své schopnosti na co nejlepší úroveň a její síla se stala nejen fyzickou, ale i psychickou.
Obalamutila ledové draky a utekla z jejich sídla na skrytém ostrově někde v Tichém oceánu. V podobě draka přeletěla oceán a krátce pobývala v Asii. Ledoví draci jí však byli na stopě, tudíž se nemohla zdržovat příliš dlouho. Dalších několik let se schovávala a bojovala s nepřáteli. Nesnášela je za to, co provedli její rodině i jí. Nikdo ji nezůstal.
Jednou si však vzpomněla na babiččino vyprávění, když byla ještě opravdu hodně malá. Mluvila o nějakém chlapci, který se ztratil při cestě z Dračích hor. Narodil se prý jen pár desítek let před ní... byl to její starší bratr. Všichni ale věřili, že je mrtví. Ona ale věřila, že ho najde. Byla to její poslední naděje, že ještě někoho má. Vydala se tedy po nové stopě, ale nedařilo se jí přijít na žádné nové informace. Veškerá historie její rodiny umřela ten den, co přišla o rodiče, babičku i mnoho dalších. Zbývá jí jen doufat, že se na ní usměje štěstí a podaří se jí svého bratra Marca, kterého nikdy nepoznala, najít.

Přeměna:

14103969.jpg (500×397)

Galerie:

JoJo-Levesque-Photoshoot-2011-3.jpg (499×740)

JoJo-Levesque-Photoshoot-2011-4.jpg (477×755)

Súťaž o bonusové schopnosti

14. dubna 2013 v 11:26 | Raven |  Ostatní

Tak a máme tu prvú súťaž.Podstata tejto súťaže je jednoduchá. Najlepšie dva príbehy alebo skôr najlepší dvaja autori príbehov získajú pre svoje postavy bonusové schopnosti ktoré bude povyhlásení dvoch najlepšých príbehov pridelovať Destiny.

TÉMA- V strede jazera sa z hmly vynorila zamknutá vežička z ktorej musíte oslobodiť vílu. Malá krechá bytosť stratená v podzenmých útrobách nevie nájsť cestu von a čaká na vašu pomoc. Kľúč je ukrytý niekde v okolí (je len na vás kde bude a ako sa s tým pohráte) z veže vedú schody dole, temné a staré útroby len kde tu osvietené horiacimi fakľami. Počas celého putovania na vás budú ohrozovať nastražené pasce zosypávajúca sa podlaha či stropy. Môže sa kľude stať že sa vaša postava zraní a dostane sa do úzkych alebo keď si už myslíťe že ste ju našli zľakne sa vás a začne utekať..(čo sa môže a nemusí stať, celý dej je len na vás. Do príbehu zapájate svoju postavu, jej schonosti a jej povahu,podotýkam že nikto nieje dokonalý takže kľudne to môžete rozviť nejakou komplikáciou.

Vaše príbehy odosielajte prosím na rpg.raven@gmail.com ... Verím v to že svojej fantázii nebudete klásť zábrany. Toto je len prvá aktivita nových spoluadminov a do budúcna na vás čakajú nielen súťaže ale aj spoločenské akcie v hre a aktivita rozpávača. Koniec súťaže je 28.4.2013.

RAVEN.

FAQ aneb Nejčastěji kladené otázky

6. dubna 2013 v 18:17 | Admin |  Registrace
Odpovědi na vaše otázky (Pokud máte ještě jiné otázky, ptejte se ZDE, nebo mi pište na email uvedený v menu):


1. Co je vlastně RPG-Night?

Je to fantasy hra založená na hraní textového rpg v herních knihách. Hra je imaginární vytvořená naší i vaší fantazií. Odehrává se v dalekém, skrytém městečku jménem Aramore. Ve světě, kde nežijí pouze lidé a svět je zastíněn temnými stíny. Darkness in Hell.

2. Je hra na těchto stránkách placená?

Tato hra není placená, je zdarma.

3. Jak začít hrát?

Vytvořte si postavu, pomocí registrace. Vypište všechny body, registraci odešlete. Potom co Vás admini zaregistrují můžete už hrát s ostatními hráči. Nejprve však musíte projít schvalovací kontrolou, přijde vám email s heslem, nebo Vašimi chybami v registraci.

4. Co je to RPG?

Textové RPG - hra na hrdiny. Viz. se dozvíte v článku, který bude zapojen do registrace. Je tam vše ohledně hry, jak hrát, co to vlastně je, jakou roli mají vypravěči apod.

5. Mohu poslat registraci na email?

Ano můžete. Pokud se bojíte, že by nám nepřišla, či je píšete dlouhé, ve Wordu a nebo máte fotografie a nemáte k nim odkaz, pošlete to na email.

6. Mohu si založit více postav?

Je možné, že ve hře zemře Vaše postava, v tom případě máte plné právo na tvorbu nové postavy. Co se týče počtu na jednoho hráče, maximálně tři. Pokud nám budete posílat další a další registrace na nové postavy, přičež už tři máte, automaticky je budu mazat.

7. Mohu si změnit schopnost, rasu, či jméno?

Od té doby co máme nový vzhled profilů postav je to složitější, proto byly v článku, kde si můžete odesílat své žádosti uvedena pravidla, co lze měnit a co nelze měnit.

8. Moje registrace nebyla vyřízena, co teď?

Není třeba mě zasypávat dotazy, co má registrace. Mám také svůj čas a někdy je možné, že to bude chvíli trvat. Pokud se Vaše postava neobjeví po zveřejnění ostatních, je možné, že další přibudou za chvíli, nebo jindy, protože nestíhám. Jestliže ani potom, napište mi jednou, to stačí a já Vám odpovím, zda mi registrace přišla, nebo ne.

Úprava profilu pro Anděly

5. dubna 2013 v 21:23 | Admin |  Registrace
Jméno + Příjmení:
- Jméno by mělo být originální (žádné jména jako Isabella Swanová, Damon Salvatore a podobné)
- Přijmení nemusíte mít.
- Snažte se jméno přizpůsobit stáří Vaší postavy.
- Můžete mít maximálně tři jména

Věk:
- Věk může být neznámý
- Pokud budete mít velmi starou postavu, buďte více kreativní v historii.
- Hranice max. 3500 let

Druh:
- Napište i druh, který jste si vybrali (padlý, krvavý, serafín,...)

Schopnosti:
- Zaměřte se na schopnosti, kterými jsou andělé obdařeni (padlý anděl - skvělá taktika, jiní léčení apod.)
- Propojte schopnost s Vaším příběhem. (např.)

Popis:
- Rozepisujte se - (min. 8 řádků ve wordu)
- Popište svou postavu od hlavy až k patě. Každou jizvu, vlasy, oči, co ráda nosí nenosí
- Přizpůsobte popis Vašemu vybranému druhu (např. barva, typ peří apod.)


Povaha:
- Přizpůsobte chovaní vybranému druhu
- Dbejte hlavně ve hře aby povaha Vaší postavy seděla
- Rozepište se - (min. 8 řádků ve wordu)
- Vypište klidně i oblíbené věci, barvy, zájmy, jestli umí na něco hrát, sport,...

Historie:
- Rozepsat! (min. 15 řádků ve wordu)
- Pokud si Vaše postava nepamatuje většinu minulosti, vymyslete alespoň příběh jak se dostala sem.
- Klidně napište datum narození, místo, o rodině,...
- Vztahy sourozenecké, partnerské, přátelské, mezi jinými rasami,...

Fotografie:
- Neposílejte zvlášť na email.
- V nejkrajnějším lze fotografii odeslat na email pokud není možné jinak.
- Zkontrolujte si odkaz zda funguje.
- Vyberte si originální fotografii - viz. pinterest nebo deviantart (preferuji spíše více do fantasy než do reality)
- Klidně si ztvárněte i svou pokud jste dobrý kreslíř ale preferuji následně kvalitní výstup a fotografii.
- Můžete přidat odkaz i na přeměnu (před a po)

Email:
- Při správném vyplnění dotazníku na Vaši postavu zasílám heslo k herním knihám a chatu + nějaké další dodatečné informace
- Nepřijímám facebooky nebo nějaké odkazy na blogy a další
- Email nikde nevystavuji ani jej nepředávám dál.
- Po čistce, pokud jste neaktivní, mažu i kontakty.
- Kontakt jen ke spojení s adminem a hráčem.


Andělé

4. dubna 2013 v 19:39 | Admin |  Registrace

Kdo jsou andělé...?

Byli stvořeni pronikající inteligencí, vesmírnou silou, aby pomáhali lidem. Deorwine (Bůh nadpřirozených bytostí) jim poskytl nesmrtelnost, svobodnou vůli. Jsou spolehliví, kdykoliv a kdekoliv se můžete na ně obrátit a dostane se vám jejich bezvýhradné lásky.

Vláda

Ochotně nás ochraňují před nečestnými jednáními padlých andělů. To jsou ti, kteří veškerou moc a slávu chtějí jen pro sebe - nemají zájem o nějaké služby, chtějí však, aby jim bylo posluhováno.
Ovšem stinná stránka - arogance a závist je ničí. Stali se ďábly či démony. Skrývají se spolu s ostatními démony ve tmě, kterou s každým krokem šíří kam se jen podívají. Díky nim je lidstvo zaujato bojem mezi světlem a tmou, láskou a nenávistí.

Potomci

Co se týče toho, zda může anděl mít nějakého potomka tak ano. Zda to jde s jinou rasou ano ale nemůže to být kříženec, jen jeden nebo druhý. Například: Anděl a démon, potomek bude anděl nebo démon, ale je velice nepravděpodobné, že by anděl chtěl potomstvo s andělem a démon totéž. Leda že by byl anděl temný.

Druhy andělů

Serafíni

Postavení: Nejvyšší

Jsou přezdíváni také jako "hořící". Představují totiž nepředstavitelně intenzivní světlo. Říká se, že je tak prudké, že by smrtelníky v mžiku sežehlo. Jsou to andělé lásky, světla a ohně. Pomáhají tedy vytvářet a vést pozitivní energii.

Popis: Každý z nich má většinou šest křídel. Září tak jasně, že by člověk hrůzou umřel, kdyby takového serafína uviděl v plné slávě. Pouze nesmrtelní by přežili. Někteří tvrdí, že jejich obličej je jako blesk, oděv září oslnivě jako arktický sníh.

Povaha: Neustále jsou v pohybu, v nějaké činnosti. Ani na chvilku ve své práci nepoleví. Obyčejní lidé se však také k nim nemohou dostat jen tak, pouze na pozvání. Ovšem neznamená to, že by s lidmi vůbec nespolupracovali nebo neposlouchali, co jim člověk chce říct, právě naopak, mají rádi lidi, jsou společenští.


arhangel-tirael-diablo_1920x1200.jpg (1920×1200)
Archandělé

Povaha: S lidmi jednají rádi, kdykoliv se naskytne příležitost. Jejich povahy jsou podobné těm lidským, nejsou ničím zvláštní. Jejich vůle je ovšem svobodná.

Popis: Jejich křídla jsou většinou krémová, či tmavší, někdy i přímo hnědé. Ovšem někteří mají i sněhově bílé křídla. Jsou větší než mají ostatní druhy.
andel-smrti.jpg (699×579)
Andělé smrti

Mají jen jednoho vůdce a to Smrtku. Po celém světě, kde žijeme, sbírají duše mrtvých smrtelníků, které andělé přinášejí své paní. Vybírá si nějaké z duší, které promění na Anděly smrti.

Popis: Říká se že tito andělé jsou výhradně ženy, jež nosí černé šaty dlouhé až na zem, bosé nohy, vlasy dlouhé po zadek, černé barvy a v očích mají jen bělmo, nebo mají světle šedé oči. Jejich rty jsou bezkrevné.


nathaniel-1.jpg (336×415)Temní andělé

Patří mezi ně spíše muži, jsou to andělé nejkrásnější ze všech druhů.

Popis: Černé dlouhé vlasy rámující bledý obličej. Špičáky mají ostré jako normální vampýři. Jejich oči jsou ledově modré. Křídla jsou pokryté peřím černé matné barvy. Nemají jen jedny, ovšem spoustu párů.

Povaha: Živí se krví nebo dušemi mladých krásných panen. Jestliže se zraní, neléčí se. Musí za svým Stvořitelem, či Stvořitelkou.

Historie: Každý z temných andělů má Stvořitele, nebo Stvořitelku. Jejich vznik je na základě kouzla vyvolaného mágem, když zemřeli jako obyčejní smrtelníci, chytili jejich duše sirény. Svého Stvořitele musejí poslouchat na slovo, jestliže se jim nakáže, aby se zabil, udělají to.


Krvaví andělé

Popis: Jejich kůže je šedá, vypadá jako popel. Stejně jako popel reaguje. Jestliže se tohoto Anděla dotknete, odpadne mu kousek kůže, která se změní na prach. Pod kůží budou vidět červené žíly, které Anděla vlastně tvoří. Pokud mu však zmizí všechna kůže, nemůže se bránit, ale také ho nemůže nikdo zabít. Jeho tělo se regeneruje po vypití lidské krve. Jejich křídla jsou stříbrné barvy a kolem nich září většinou červená aura.

Zabít jdou pouze jediným způsobem a to podobným způsobem jako vlkodlaka. Zapíchnutí stříbrného kůlu vytvořeného člověkem narozeného 24. prosince, namočeného v jedu harpie, které jsou bohužel vzácné a ještě k tomu do pravého křídla.


Padlí andělé

Popis: Oči mají většinou krvavě rudé. Křídla kouřově šedá.

Povaha: Jejich dar: Skvělá taktika, avšak jsou docela slabí. Patří mezi nejslabší druh andělů, jsou však také nejagresivnější. Živí se strachem a zoufalstvím smrtelníků. Někdy je jejich hlavní potrava i krev.Svobodný anděl - Nejznámější druh z Andělů. Jsou mezi nimi pouze ženy a vlasy mají dlouhé, mohou být zlaté, světlé, blond a nebo bílé. Jejich oči mohou být modré nebo světle šedé. Na sobě mají většinou dlouhé bělostné šaty a mají vlastní svobodnou vůli, nikomu tedy neslouží. Řídí se tedy podle sebe, jak sami chtějí. Mohou se změnit na jakýkoli druh jiného anděla (včetně Archandělů a Andělů smrti) a nebo mohou zůstat takoví, jací jsou. Svobodní.