Vlkodlak // Thomas Santiago

31. března 2013 v 20:50 | Admin |  Záznamy

Thomas Santiago

600305_613308482018686_471366007_n.jpg (513×720)


Věk: 3999/19 let
Rasa:
Vlkodlak
Schopnost: Živel energie, neuvěřitelná rychlost

Popis: Má hnědé vlasy světle zelené oči. Má vypracované tělo a přes levý bok má tetování s růžemi a na levé ruce má černé pírko. Na levém rameni má černé drápy. Na pravé ruce má obličej nějaké slavné osobností, kterou potkal, když mu bylo přesně 4 000 let. Rád nosí černé kožené bundy, džíny a botasky. U sebe má schovanou dýku a pistoli. Měří 190 cm a váží 75 kg. Vlasy nosí rád do rozcuchaného účesu. Někdy na něm můžete i vidět nějakou tu košili, ale přeci jen jak už bylo uvedeno výše nosí nejraději svou oblíbenou koženou bundu.

Povaha: Je docela milý a hodný...ale když ho někdo hodně naštve..je velmi zlý a krutý. Rád sportuje a díky tomu má také vypracované tělo. Má rád černou, hnědou a zelenou barvu..ale asi nejraději nosí černé oblečení, které si oblíbil už před delší dobou. Umí hrát na kytaru a taky ho to i docela baví. Je hodně oblíbený u dívek a má slabost pro modrooké dívky. Také docela rád jezdí na skateboardu. Umí střílet dobře z pistole a i ho to baví. Střílet z pistole se naučil když mu bylo osmnáct let. Dýku má po svém starším bratrovi, který k vůli jednomu dalšímu vlkodlakovi zemřel..protože jeho a staršího bratra nalákal do léčky a jeho bratr pro něj obětoval vlastní život. Od té doby se trochu povahově změnil, ale je stále milý...tedy aspoň na někoho.

Historie: Už od malička věděl, že je vlkodlak...všichni v jeho rodině kromě jeho otce byli vlkodlaci. Před tím než se narodil jeho otec opustil jeho matku a někam zmizel. Vzal jim všechny peníze a nic jim nenechal i přesto, že věděl, že se mu má narodit další syn. Jeho matka hned po porodu zemřela, protože už dříve měla velmi slabé tělo a proto Thomas nikdy nepoznal svou matku a ani svého otce, kterého stejně nikdy nechtěl poznat. A protože se o něj musel starat jeho starší bratr, který byl starší o deset let a který nechtěl do sirotčince a tak i s Thomasem utekl pryč do nějaké malé vesnice, kde s ním potají žil v schrátlalém domě. Jeho starší bratr vidělával na jídlo, oblečení..atd. Když bylo Thomasovi deset let poprvé se přeměnil na vlka. Naštěstí díky bratrovi nikomu neublížil. Jeho starší bratr se v té malé vesničce spřátelil s dalším vlkodlakem, který ho nakonec pro peníze zradil a vlákal jeho i Thomase do léčky. A protože ti lidé, kteří byli lovci slíbili, že dají tomu muži, který zradil jeho bratra peníze nakonec to nedodržili a také ho zabili. Protože byli ve výhodě jeho starší bratr mu řekl aby utekl někam pryč.. a že on se za ním vrátí..Thomas ho nechtěl poslechnout, ale nakonec se tedy přeměnil a utekl někam daleko odtud...samozřejmě, že věděl, že to jeho starší bratr nepřežil. Začal žít sám a po pár letech si našel slušnou práci za kterou dostával mnoho peněz. Po spoustě letech se dozvěděl o Winnipegu a že je tam útočiště pro stejné bytosti jako je on. Po chvilce zvážení se sem tedy vydal.

Přeměna:

143.jpg (531×360)

Dýky:


Pistole:

images (297×170)
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Thomas Santiago Arajärvi Säde Thomas Santiago Arajärvi Säde | 8. dubna 2013 v 19:54 | Reagovat

Zdravím.
Ne náhodou jsem narazila na "tvůj profil" a celkem mě zarazila podobnost s mou postavou, která se nenachází pouze na jedné hře zvané Oscuro, jež je o upíří akademii. Kdyby to bylo pouze jedno jméno, či pouze obrázek, ok, já chápu, náhoda je pěkná svině, ale toto? Promiň, ale toto mi už opravdu pěkné nepřijde, ba právě naopak… Zdá se mi to pěkně hnusné a slizké. Jméno Thomas a dokonce ani Santiago není tak hojné, natož pak při složení dohromady a ke všemu ten obrázek? Ne, toto už není podobnost, toto je kopírování. Nevím, jestli existuje až tak nízká inteligence, aby si člověk nedokázal vymyslet své jméno, které mu krásné zní, které má rád a ke kterému si vytvoří vztah a abych se přiznala, já k tomuto jménu a obrázku vztah mám, proto mě takto rozhořčilo to, co jsi právě provedl/a. Mně osobně mi to přišlo pěkně hloupé takto brát čísi jména a obrázek, natož pak dohromady… Na všechno se přijde, všechny mlýny melou, sic pomalu, ale jistě… Těžko tě donutím k nějaké nápravě, ale můžu alespoň vyjádřit svou hořkost a zatrpklost k tomu, jak se dnešní doba chová k originalitě.

2 Thomas Santiago Thomas Santiago | 13. dubna 2013 v 13:06 | Reagovat

[1]:
Omlouvám se...ale toto byla vážně jen pouhá náhoda. Rozhodla jsem si vytvořit novou postavu...akorát, že jsem nevěděla jaký bych měla dát pěkný klučičí obrázek a tak jsem šla tady na chat...kde jsem poprosila jednu holku Roxy zdali neví o nějakém pěkném obrázku kluka. Ta mi poslala tento a já jsem řekla, že tedy ano. Potom také chtěla aby s ním chodila jedna její postava. Kývla jsem na to, ale ještě jsem potřebovala nějaké jméno...jinak by skončil s japonským jménem jako každá má postava a k tomu k němu se japonské jméno nehodí. Ta mi tedy potom vybrala jméno Thomas a já ale ještě potřebovala nějaké to příjmení...jinak by bylo jako vždy japonské. Ta mi řekla tyto: Sintiago, Sontiago a Santiago. Nejvíce se mi k jménu Thomas zamlouvalo právě to Santiago a tak jsem ho tam tedy dala...to je vše. Omlouvám se za to že jsem Vás tím naštvala, ale to byla vážně jen náhoda.

3 Thomas Santiago Arajärvi Säde Thomas Santiago Arajärvi Säde | 19. dubna 2013 v 19:58 | Reagovat

[2]: Tím pádem to stále nebyla náhoda a tvá kamarádka brala "inspiraci" od mé postavy, jelikož, řekněme si to narovinu, takovéto náhody nejsou... Ne v takovémto měřítku.

4 Kivina Kivina | 28. května 2013 v 14:06 | Reagovat

Sakra :3 to je ale frajer :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama