Březen 2013

Narozeniny!

29. března 2013 v 20:35 | Admin |  Informace
Ano je to tak. Nemohla jsem vám to oznámit přesně ten den, jelikož mi nefunguje přes týden internet a nevím kdy jej opraví.

K věci. RPG-Night slavil 21.3.2013 první narozeniny. Je to už rok od založení těchto stránek. Musím říct, že už mnohokrát jsem s blogem chtěla skončit ale pokaždé jsem si řekla, že bych vám to nemohla udělat. Je to tedy díky vám, že to tu ještě funguje, doufám že tu nadále budete hrát a já budu s chutí moci pokračovat v tvorbě blogu, jeho vylepšování apod.
V tomto článku ovšem nechci jen popřát, ale ráda bych se vám i omluvila za svou neaktivitu. Chápu omlouvám se po sté a nelepší se to jenže mám toho sama moc, nefunguje mi internet přes týden takže se vám ani nemůžu věnovat když ten čas konečně mám.
Co se týče nového, přibylo nám tu mnoho hráčů a mnoho jich zase odešlo, chci tím tedy říci že bude další čistka. K tomu, aby toho nebylo málo možná přibude spoluadminka ale není to ještě na sto procent jisté, nicméně připravte se na to. Adminka-Destiny

Element // Aaron

4. března 2013 v 19:00 | Admin |  OstatníElement: Země
Stav: Žije

Věk: Neznámý
Rasa: Temný elf

Popis: Aaron je temný elf vysoké, štíhlé, vypracované postavy. Měří 190 cm, vlasy má dlouhé do půlky zad šedé barvy, s bílými odlesky. V nich má zapletené copánky s přírodními šňůrkami, korálky či peříčky. Tvar obličeje je oválný, má vystouplé lícní kosti, dlouhý úzký nos, oči temné jako noc. Rty úzké našedlé. Tvář mívá většinou pomalovanou přírodními barvami, aby lépe v lese splynul s okolím. Kůži má celkově šedou. Na krku nosí černé korálky drobných rozměrů. Jeho uši jsou protáhlé do špičky tak jako má každý elf, v každém z nich má dvě jednoduché náušnice ze stříbra. Přesněji dva kroužky. Jeho výraz by na někoho nemusel působit příjemně, ale můžete být v klidu, tváří se zachmuřeně pořád. Zachovává si svou kamennou tvář, nikdy nedává najevo nějakou bolest. Na sobě má většinou černé či hnědé úzké kalhoty, vysoké černé boty po kolena. Košili šedou a na ni kabát s kožešinami. Kabát má ještě kapuci, která je zdobená listy a zlato-černým lemem a zahaluje mu větší část tváře. Na zádech má toulec se svými šípy, který je zdobený také černo-zlatým lemem. Šípy jsou ze stejného dřeva tak jako dlouhý luk, z prazvláštního dřeva, které není ani známé. Peříčka jsou proužkované, černou a šedou. Luk je zdobený a vypadá na první pohled složitě. Povídá se že, elfské luky, nejsou nijak vyřezávané, opracované apod. ale, že jsou z jednoho kusu dřeva. Aaronův luk má rukojeť přesně na jeho ruku, má zelenou barvu, okraje zlaté, ovšem zbytek je zachovalý. Obyčejný člověk by však řekl, obyčejný kus dřeva s provázkem, luk jako luk. Nosí také černé kožené rukavičky, ovšem jen při důležitých příležitostech jako např. setkání s jinými elementy. Jeho chůze je tichá a rychlá, když běží, je jako sám stín.

Povaha: Jelikož toho Aaron moc nenamluví, jak o sobě tak vůbec, moc toho o jeho povaze nevíme. Když se dostane do nějakého sporu, není nijak výbušný, nevrhá se do všeho po hlavě, naopak, zachovává chladnou hlavu a vše řeší s klidem. Řeší takhle vlastně všechno. Je jako postavička celá z ledu, chladný, nedostupný. Nevnímá žádnou bolest, chladnokrevně dokáže cokoliv a kohokoliv zabít, jakmile se mu někdo postaví do cesty. To že je element, neříká o něm to, že je hodný. Důkaz je i Harriet ovšem, Aaron je ještě horší. Nevypadá tak, vypadá jako největší drsňák pod slunce, jenže vše je prostá maska. Je výborný ve většině bojových umění, lezení po stromech a i v magii. Jeho silné stránky, jsou rychlost, obratnost, vytrvalost, síla, slabá stránka téměř žádná, i když u každého nepřítele nějaká je, u Aarona je alespoň neznámá. Proto se mu vyhýbejte. Mohli byste ho něčím vyrušit i přesto, že to na sobě nedá znát, ovšem pokud byste tak učinili, zřejmě byste za pár sekund nevěděli ani to, že ležíte na zemi v louži krve a poslední zbytky vašeho života se někde v nebeské dáli ztrácejí, jako když se kouř brzy rozplyne. Je také dobrým stopařem, takže pokud něco vehementně chce, bude to mít. Nemá příliš zájem o nějaká nová přátelství, či nějaké vztahy, je samotář už od narození. Aaron si prostě dělá to, co on sám chce. Nenechá si od někoho poroučet.

Historie: Kdy a kde se Aaron narodil není známo, tak jako u dvou sester Grácie a Harriet. Má bratra, elementa vzduchu Zana. Je jeho opakem jako Grácie -> Harriet. Aaron je oproti němu divoký, zatímco Zane, klidný. Aaron a Zane byli stvořeni ze sil boha nadpřirozených bytostí Zarnona, oproti sestrám, které jsou z ostatků jeho ženy - bohyně Země. Ovšem Aaron se Zanem spolu nemluví. Není to tak jako Grácie s Harriet, žádný spor mezi nimi není. Aaron ho od mala ignoruje, nebaví se s ním, jedíné co říká, že nemá bratra. Ostatní důvody jsou neznámé, ani jeden neřekl ani slovo. Co se týče dětství Aarona, od malička měl nadání pro bojové umění, učil se střílet z luku, bojovat s mečem a vůbec i své magii. Vyučil se všemu tak dobře, že se stal téměř nepřekonatelným. Ovšem zpátky k jeho životu. Když dospěl a stal se mužem, opustil svůj domov a začal žít tady na zemi v kanadských lesích, pár mil od místa, kde je dnes Winnipeg. O několik let později se poprvé setkal se sestrami Grácií a Harriet, ale jen na pár minut, protože to byla chvíle, kdy byly sestry v plné síle proti sobě. O pár dalších let se setkal Aaron se Zione, která byla konečně svobodná. V Aaronovi se však něco hnulo, jeho srdce, začalo tát. Stali se proto přáteli, Zione byla jediná, která v Aaronovi dokázala probudit to dobré. Trvalo to sice pár let, do doby kdy se jejich cesty musely zase rozdělit, ale konečně na nějakou chvíli nebyl takový chladnokrevný zabiják.

Vyhlášení výtvarné soutěže!

3. března 2013 v 20:53 | Admin |  Akce
Ano jak již nadpis napovídá, konečně je tu vyhlášení výtvarné soutěže, která se uskutečnila ve dnech 2. 2 - 23. 2. 2013.
Hned na začátek bych se ráda omluvila, že mi to tak dlouho trvalo, ale opět jsem neměla příliš mnoho času, avšak pokusím se to nyní napravit. Teď už dost řečí, někteří jste mě nepotěšili, slibovalo vás hodně, že se zúčastníte a pak z vás poslalo obrázky do soutěže jen velmi málo. Ovšem potom měli větší šanci na výhru ti, co se zúčastnili. Navíc tohle je jen první kolo. Vybírala jsem já. V druhém kole budete hlasovat vy, to znamená, že někteří mohou zvítězit 2x, kdo ví, doufám, že budete spravedliví.

1. místo - Alexandr Jaroslavič Něvskij

s tématem: Temtota v srdci vlkodlaka

2. místo - Adam Conant

s tématem: Zub času

3. místo - Ryuuzetsu Ugoki

s tématem: Láska a Nenávist

Výherci si mohou za odměnu říci o cokoli, co by chtěli a to ať už schopnost dle vlastního výběru, nebo pokoj pro čtyři, či něco úplně jiného! (Samozřejmě s mírou;)) Ovšem ti co se zúčastnili, ale nevyhráli, dostanou za odměnu novou schopnost, jakou to sami zjistí.

+ Výherci obdrželi pro svou rasu 200 bodů a ostatní zúčastnění 100 bodů.