Vlkodlak // Sarah Lavele

30. ledna 2013 v 20:09 | Admin |  Záznamy

Sarah LaveleVěk: 23 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Živel energie, Telekineze

Popis: Sara je hubená, 165 cm vysoká dívka.Vlasy má od přírody černé, ale ráda si vlasy mění podle aktuální nálady.Oči má šedomodré, takže kontrastují s černými vlasy.Má poměrně bledou pleť.Občas ji můžete zahlédnout s tmavě modrými, decentními dioptrickými brýlemi.
Nosí povětšinou tmavší oblečení a má docela osobitý styl.

Povaha: Sara je povětšinu času tichá..ale jak se říká, tichá voda břehy mele.To u ní platí dvojnásob.Je hodně chytrá, ale nedává to najevo, aby se od ní nečekalo příliš.Nerada totiž kohokoli zklame.
Ráda se směje a je sarkastická.Nesnáší lež a je zásadová.Ráda všechno ví a tak je taky pořádně zvědavá a snaží se všechno rozluštit a vyřešit.Je ochotná a zdá se i velice silná..ale za tvrdou a drsnou holkou se skrývá citlivá dívka.

Historie: Narodila se v Torontu, kde vystudovala medicínu.Díky své inteligenci zvládla studium rychleji než bylo obvyklé a tak i když je mladá stala se doktorkou.
Jednoho dne se její sestře Michelle stala podivná nehoda a ona upadla do komatu.Ať se Sara snažila sebevíc, nic nepomáhalo a ona nebyla schopná přijít na to co se její sestře stalo..naneštěstí se však náhodou dozvěděla o existenci nadpřirozena a rozhodla se studovat fyziologii a druh všech nadpřirozených bytostí které najde, s domněnkou že příjde na to co se stalo její sestře.
I když už je jí 23, dodnes nepřišla na to že je vlkodlak, ani na to že by měla nějaké schopnosti.Ví moc dobře jaké je riziko studovat nadpřirozené bytosti a tak se neobléká jako doktorka, ale jako obyčejná holka..Zatím se jí daří zkoumat bez prozrazení..Jakmile zaslechla o tomhle místě, neváhala, dala výpověď a vydala se sem.

Přeměna:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama