Leden 2013

Vlkodlak // Sarah Lavele

30. ledna 2013 v 20:09 | Admin |  Záznamy

Sarah LaveleVěk: 23 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Živel energie, Telekineze

Popis: Sara je hubená, 165 cm vysoká dívka.Vlasy má od přírody černé, ale ráda si vlasy mění podle aktuální nálady.Oči má šedomodré, takže kontrastují s černými vlasy.Má poměrně bledou pleť.Občas ji můžete zahlédnout s tmavě modrými, decentními dioptrickými brýlemi.
Nosí povětšinou tmavší oblečení a má docela osobitý styl.

Povaha: Sara je povětšinu času tichá..ale jak se říká, tichá voda břehy mele.To u ní platí dvojnásob.Je hodně chytrá, ale nedává to najevo, aby se od ní nečekalo příliš.Nerada totiž kohokoli zklame.
Ráda se směje a je sarkastická.Nesnáší lež a je zásadová.Ráda všechno ví a tak je taky pořádně zvědavá a snaží se všechno rozluštit a vyřešit.Je ochotná a zdá se i velice silná..ale za tvrdou a drsnou holkou se skrývá citlivá dívka.

Historie: Narodila se v Torontu, kde vystudovala medicínu.Díky své inteligenci zvládla studium rychleji než bylo obvyklé a tak i když je mladá stala se doktorkou.
Jednoho dne se její sestře Michelle stala podivná nehoda a ona upadla do komatu.Ať se Sara snažila sebevíc, nic nepomáhalo a ona nebyla schopná přijít na to co se její sestře stalo..naneštěstí se však náhodou dozvěděla o existenci nadpřirozena a rozhodla se studovat fyziologii a druh všech nadpřirozených bytostí které najde, s domněnkou že příjde na to co se stalo její sestře.
I když už je jí 23, dodnes nepřišla na to že je vlkodlak, ani na to že by měla nějaké schopnosti.Ví moc dobře jaké je riziko studovat nadpřirozené bytosti a tak se neobléká jako doktorka, ale jako obyčejná holka..Zatím se jí daří zkoumat bez prozrazení..Jakmile zaslechla o tomhle místě, neváhala, dala výpověď a vydala se sem.

Přeměna:


Kvíz č. 3

15. ledna 2013 v 17:29 | Admin |  Akce

Úvod

Abychom to tu trochu zpestřili a nebyla tu nuda, připravuji pro vás další kvíz. Někteří možná vědí, protože na několik z předešlých byli a někteří, kteří tu jsou nový a žádný nepodstoupili, pro ty to bude nové. Nebojte se, vše vysvětlím do nejmenšího detailu, abyste nebyli třeba nervózní, že nebudete vědět, jak to bude, anebo se nebáli, že neuspějete, protože nebudete vědět, o co jde.

Téma

Vždy když jsme pořádali kvíz, byl na nějaké téma. První kvíz byl na téma místních ras, musím říci, že jich tu nebylo ještě tolik a ten další byl na téma Harry Potter a Pán prstenů. Témata jste si vybírali sami, protože pro mě není lehké vybrat jedno jediné téma a nevědět, jestli vás bude bavit nebo ne, proto se vás raději zeptám a počkám, na čem se shodnete. Avšak pokud máte nějaké téma na mysli, klidně jej sem napište do komentářů, já o něm popřemýšlím a uvidíme, jestli a onoho téma bude kvíz. Mně to alespoň ulehčí práci.

Průběh

Jak bude kvíz probíhat? Tak ovšem jako vždy vám položím 10 otázek s odpověďmi za a, b, c, či pokud to chcete těžší, nemusím dávat, žádné odpovědi a pak pokládám 5 dalších otázek, ale ty jsou bonusové. Na těch můžete nahnat body, avšak jsou obtížnější.

Bodování

Bodování je následující: Za každou správnou odpověď získává určitý hráč pro svou rasu 10 bodů a za bonusovou otázku 20 bodů. Původně bylo bodování nižší ale máte tak větší šanci nahrabat body.. ;-)

Odměna

Ten kdo získá nejvyšší počet získaných bodů pro svou rasu, což i plný počet, jako odměnu, si může vybrat jednu jakoukoli schopnost, kterou bude chtít. Pokud bude mít několik hráčů stejný počet bodů, vůbec to nevadí, všichni si vyberou schopnost, neberu to jako třeba jen první tři apod.

Kvíz se bude konat 26. 1. 2013 v 19:00, abyste to všichni v pohodě stíhali, či pokud byste to stíhali v 18:00 tak klidně i v šest hodin, to se ještě domluvíme. Ale sobota to bude na 90%. Takže budu se na vás těšit, když tak budu v chatu hlavně o víkendu teda, takže pište vymyšlená témata na kvíz, přijímám jakákoli, hlavně se budete muset na jednom z nich shodnout. Otázky pak vymýšlím já, avšak kdo chce, může si vymyslet.

Tak hodně štěstí :)
S pozdravem adminka Destiny!

News!

12. ledna 2013 v 15:17 | Admin |  Novinky
Již jste si mohli všimnout, že máme po čistce avšak neztrácejte hlavu, kdo nestihl, protože nemohl v tento termín sem včas dorazit a zapsat se, stačí mi napsat a já vám postavu zpátky obnovím. Máme tu teď již méně lidí a upírů a k tomu jste si mohli již před dvěma týdny všimnout, že jejich registrace je již dávno povolena. Ovšem hrozí teď smazání kentaurů, nág a harpií, což znamená, pokud o ně nemáte zájem hlasujte v anketě pro smazání, protože bych ráda předešla komplikacím potom. To znamená, že se mi po smazání trpaslíků ozvalo pár lidí, že zrovna se chtěli registrovat apod. Raději to tedy nechám na vás. Pokud chcete smazat jen třeba dvě ze tří ras, pište pak případně do komentářů. (Případně pokud máte nějaké dotazy ohledně tohoto ptejte se v dotazech, pište klidně do komentářů a nebo mě na e-mail).

Co ale je nového. Na 26. ledna mám pro vás nachystaný další kvíz, takže se těšte, doufám, že to tu do té doby neupadne ale mám toho teď když je pololetí zase až až. Jakmile bude po písemkách dám se tady do toho znovu.
Přeji všem hezký zbytek dne!
Destiny

Čistka neaktivních č. 4

4. ledna 2013 v 16:57 | Admin |  Informace
Tak a je to tu po čtvrté. Jako obvykle, ti co se nezapíší pod tento článek, budou bráni jako
neaktivní a následně bude jejich postava smazána. Avšak pokud to nestihnete, stačí mi napsat a já vaši postavu obnovím. Avšak pozor, tahle čistka bude trochu jiná, k tomu se hned dostanu.
Pro ty co neví: Jsou tu hráči, kteří se sem tam zaregistrují a už se tu neukáží, což jsou ti neaktivní. Tímhle si je osvědčíme, zda sem ještě vůbec chodí a hrají nebo ne. Moc dobře však vím, kdo hraje a kdo ne, což znamená, pokud sem už nechodíte, nezapisujte se! Jsou tu takový. Zapíší se jen ti co o to stojí a budou zde dále pokračovat. U každého jména bude toto: ★ hned po tom co se zapíšete, vám hvězdičku smažu, což znamená, že o vás vím a již dalšího vám nic nehrozí.
Po přečtení Celého článku, do komentářů piště:
  • Celé jméno postavy
  • Rasu
  • Číslo vybraného pokoje
Ano poslední bod je správně napsaný. To byla ta druhá věc, čistku bude obsahovat i zápis na pokoje. Kdo se nezapíše i na pokoj, nebude zapsán i na čistce a tak může být smazána jeho postava. Na pokojích je místa dost, což znamená, že můžete být po dvou.
(Vaše jména jsou dlouhá a tak některým budu jména zkracovat) Je jedno kdo s kým, na tom se sami domluvte, kdo chce být sám ať je sám ale musí to napsat.
Pokud se zapíšete na stejný pokoj později než někdo před vámi, zapíšu prvního a vás ne, takže si to kontrolujte!

Mapka pokojů zde: http://nd06.jxs.cz/149/686/e6a114f9de_90885009_o2.jpg

(Na pokoje 100 a 99 se nezapisujte! Pouze za zásluhy!!!)

Zápis na pokoje bude trvat do zaplnění všech pokojů avšak čistka pouze do 12.1.2012