Potomek smrti // Qi Shen

15. prosince 2012 v 19:29 | Admin |  Záznamy

Qi ShenVěk: 1427 let
Rasa:
Potomek smrti
Schopnost:
Vytvořit klony (naklonovat se)

Popis: Je malé štíhlé, přesto osvalené postavy, vysoké 148cm. Pleť alabastrově bílá, jemná a vyzývající k dotekům. Vlasy ebenově černé, dlouhé pod pas, bývají obvykle vyčesané do tradičních čínských, jednodušších účesů. Obklopují její obličej, vykrojený do tvaru srdce, hrdě nesený na dlouhém krku. Rovné obočí vytváří na jejím obličeji nevinný pohled a sladké liščí oči s dlouhými řasami tomu dojmu přidávají. Nos menší a malé, něžně vykrojné rty dle představ asijské krásy. Nehty delší a ostré.

Povaha: Povahy je velmi nevyzpytatelná. Už jenom to, že má v sobě druhou osobnost, kterou může zhmotnit, mluví za vše. Qi je jediná žena, která může mít dva milence. Má dvě osobnosti proto, aby s jistým zdravým rozumem mohla přežít ty dlouhé nesmrtelné roky. Druhá osobnost je vyšinutá a pro některé možná i nebezpečná. Někdy to je vidět, někdy nikoliv. Obě její ega však spolu dobře vychází a umí se doplnit, souhlasit spolu, i v dobrém argumentovat. Qi jako oboustranná mince. Umí být něžná a stejně tak je dobrá bojovnice, umí být rafinovaná a spřádat intriky, stejně tak však dokáže říkat přímo pravdu do očí. Nikdy však nejedná bez předcházejícího přemýšlení. Není výbušná, pakliže se to netýká osobního života. Ten ovšem mívá málokdy. Nepatří k otevřeným tvorům, ale zároveň se za své činy nikdy nestydí. A za to, čím je. Je ovšem vcelku neškodné stvoření. Ke svému přežití ale potřebuje životní energii "chi" ostatních, které sbírá z dechu tvorů.

Historie: V dávných dobách žil bohatý pár. Všechny jejich děti se však rodily již mrtvé, udušené. Žena se tedy zavázala elementu smrti a svou duši mu prodala za dech pro své dítě. A tak se podívala na lidský svět Qi, dcera smrti, někdo, kdo nikdy nepozná reinkarnační řetězec a se svou nesmrtelností se musí potloukat v lidském světě, který jí již od nemluvněte byl tak cizí. Pak sama sebrala matce chi. Neuměla svůj hlad po životním dechu ovládat, a tak matka umřela. Otec to dal Qi právem za vinu a vyhnal ji z domu. Přijala ji však její teta a tak Qi od svých šesti let vyrůstala spolu se svými bratranci. Nejstarší, Jian, se do Qi bláznivě zamiloval a ona do něj. Dlouho svou lásku tajili. A dařilo se jim to. Ale Jian nakonec musel do války, kde padnul. Říká se, že se Qi zbláznila, že zešílela. Zmizela a nikdo o ni dlouhá staletí neslyšel. Ale i dodnes se vypráví pověsti o dívce v bílém, zakrváceném hanfu, která putovala po bojištích a umírajícím brala poslední dech svým něžným polibkem. Objevovala se i v zakázaném městě. Buď jako služebná nebo jako společnice. Vždy se někam vytratila, cestovala, a poté se vrátila zpět do rodné Číny. Říká se, že se často vrací do míst, kde se narodila.

Obě její osobnosti:

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 batworld batworld | Web | 15. prosince 2012 v 19:33 | Reagovat

Zajímavý , ale dobrý článek a jinak hezký nlog

2 porting porting | Web | 6. října 2016 v 2:11 | Reagovat

nebankovní úvěry bez registru :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama