Historie RPG-Night

25. prosince 2012 v 21:11 | Admin |  Informace


Stránky RPG-Night byly založeny 21. 3. 2012 v 22:15, přesně si pamatuji, jak jsem psala první články a každý den měla nějaký problém s designem. S tímto jsem měla největší problémy a hlavně kvůli tomu jsem nemohla sehnat lidi.

Každý článek má dnes pro mě svou vzpomínku a kouzlo, občas zamířím k jednomu zavzpomínat na ty příšerné začátky, které mě stály krev a pot ale nakonec se mi podařilo udělat to, co jsem chtěla, to o čem jsem snila a říkala si, že to nikdy nedokážu a ti ostatní, kterým se to podařilo, jsou opravdové "borky". Musím říct, že to stojí velké odhodlání se do tohoto pustit a k tomu třeba velké trpělivosti.
Přesto bylo na blogu mnoho práce ale řekla jsem si, že to zvládnu a udělám to přesto, jak se sem první hráči přihlásí, ale jaksi to nešlo. Čekala jsem něco jiného. Podle mě tohle čeká každý, kdo začíná s RPG. Když máte ale své první RPG, to zklamání je větší, mě to už tolik netrápilo, jelikož to nebylo poprvé. Když jsem se snažila lidi přitáhnout, odezva byla tak akorát taková, že je to blog o ničem a že bych na něm měla raději déle pracovat, než se jej pokusím pořádně rozběhnout, jenže mě blog bez lidí nebaví. Nebaví mě na něm vůbec pracovat. Do dnes na něm pracuji jen a jen díky vám. Dělám to pro vás a baví mě to.
Proto jsem na jednom blogu objevila design, který byl z nějaké stránky, kde jedna holka dělala designy pro blogy zdarma jen tak. Neváhala jsem ani minutku a už jsem hledala designy u jiných, vhodný místo svého ohavného, ničím zajímavým. Trvalo mi to celkem dlouho, než jsem našla ten současný.
Mezi tím jsem si vytvořila se svou kamarádkou první postavy, abychom v lidech nabudili trochu dojem toho, že je to tu dobré a přišli sem tedy. A nakonec ano ukázal se tu jeden hráč, byl aktivní jeden týden, to mě zklamalo ještě více, než když nepřicházel nikdo. Nemělo to pro mě již žádný další smysl, znamenalo to pro mě tak akorát ztrátu času. Proto jsem blog ukončila, ale nesmazala, jelikož na něm bylo dosti odvedené práce a jen tak ji zahodit, to se mi vážně nechtělo.
Vytvořila jsem si jiný, na kterém jsem chtěla začít znovu, lépe a tak podobně, jenže ani ten, přesto nevydržela jsem u něj ani týden. Smazala jsem ho a otevřela zanedlouho svůj starý dobrý blog RPG-Night. To bylo 20. května. Na začátku (7. května) se k nám přidala Anne, což bez té neaktivní je první aktivní hráčkou RPG Nightu.

Nový blog byl založen na fantasy, Night na upírech a vlkodlacích, na kterých jsem tehdy "ujížděla". Potom jsem přešla na démony, anděly apod. postupně přibyly další rasy.

Pokračovala jsem na blogu tedy dál s novým nadšením pro rozběh. Sice jsem se denně modlila o to, aby alespoň jeden hráč se mi tu zaregistroval, protože i to by mi pomohlo a nakonec 7. června se ukázal druhý aktivní hráč Sania. Před ní byl sice ještě někdo, ale dnes již není mezi námi jako aktivní. Postupně a v klidu jsem dodělala úpravy na stránkách, doladila současný design, jak měl být a k mému štěstí 3 měsíce od založení se tu začali hrnout hráči po pěti denně. Každý den jsem se za každého radovala a modlila se dál, aby byli i nadále aktivní a hlavně neodcházeli, proto jsem začala děla různé soutěže, přidávat knihy, jelikož vás bylo čím dál víc, začala jsem chodit mezi vás a poznala jsem tak mnoho fajn lidí a říkám, že jsem ráda, že zrovna vás tu mám, o ty, s kterými dobře vycházím, bych nerada přišla.
Tak tedy pevně doufám, že tu budete stále chodit a že se to tu jen tak nezastaví, protože by to byla zbytečná práce, darovala jsem tady tomu mnoho svého času a s mnoha věcmi, než jsem na některé přišla, jsem se prala i dokonce hodiny, dny.
To že RPG-Night běží je jen díky vám, tak jej nenechte jenom tak na pospas vlkům! :)

Vaše adminka - Destiny
 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 cagoule cagoule | Web | 19. června 2015 v 22:44 | Reagovat

půjčka od raiffeisen 8-)

2 sapin sapin | Web | 27. září 2016 v 23:26 | Reagovat

půjčka 4000 ihned :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama