Démon // Gia de Gracía

29. prosince 2012 v 17:18 | Admin |  Záznamy

Gia de GracíaVěk: 19/51 let
Rasa: Démon
Schopnost:
Intuitivně pozná lež, živel oheň

Popis: Než se Gia stala opět člověkem tak byla přírodní brunetou ale po přemněně její vlasy dostaly ebenový odstín. Dřív měla čokoládové oči, teď je má černé jako její duše. Od svého mladého věku se vůbec nemusela stydět za svoji postavu, což ji dobře přivedlo do modní branže. Gia je američanka s italskými kořeny, a asi proto má svoje lehce exotické rysy. Na zápěstí má tetování - pevně svázané s jeji totožnosti a naturou, když byla démonem. Teď je její snem se toho tetování zbavit.

Povaha: Dřív byla Gia cholerik se vším všudy. Nenechála si nic líbít, nerada se podvlastňovala ostatním a velmi ale velmi ráda si dělala to co chtěla. Byla jako pohaněný stroj vnitřní silou, osobnosti, kterou ona nebyla schopná ovládat. A taky že nechtěla. Ale poté co se opět stala člověkem tak se dokázala ovladát. Zjistila že není nesmrtelná, už ne víc. Že musí někdy držet jazyk za zuby, i když to bylo pro ní neuvěřitelně těžké tehdy, tak to zvládla. Naučila se trpělivosti, sebekontrole a nejvíc asi porozumění druhým. Pořád ale i přesto všechno v ní zůstala ta stará Gia, která nesnášela když byla slabá. Povrchně se chovala k obyčejným lidém, i když už sama tím člověkem byla. Ale i tak byla víc - lidská. Pocity, který jako démon neměla nebo potlačovala, se vrátily a nakryly jí jako vlnu. Ale ne na dlouho, Gia opět jako demon stala horší a nesnesitelnější než doposud byla. Peklo ji opět změnilo v horší stranu.

Historie: Narodila se v Americe, ve Philadelfii. Do rodiny učitelky a automechanika. Už od mladého věku měla problémy s chováním. Na střední začala experimenovát s cigarety a alkoholem. Dětství nebylo dobré, její rodiče pořád neměly peníze a nakonec se i rozešli když ji bylo deset let. Asi proto když byla starší si dělala co chtěla. Nakonec ji rodiče museli nějak zklidnit tak ji dali do školy modelingu. Pomoci toho se trochu na svoji dobu proslavila, vydělala nemále peníze a tak se její sebestředné "Já" se posunolo ještě o stupínek víš. Tehdy tam potkala jednu holku, která by se zdálo byla její kamarádka ale Gia pomocí své chytrosti ji dostala ze své cesty pryč, a tak tu dívenku zavřeli do psychiatrické léčebny. Nakonc ji z agentury vyhodily za nevhodné chování a ona se už ani k modelingu vracet nechtěla. Proměnil ji jeden kluk, se kterým prožila menší románek. Po pár letech později ho potkavá tady, ve Winnipegu. A tady teprve začíná ta největší sranda. Musela si prožít velké setkání, jeho přítelkyni, jeho sestru. Později potkavá i jednoho otravného démona, a to že ho už nikdy nechtěla potkat víckrát se nespňuje a nakonec, jak se později zjistí, s ním prožije v jejím životě duležité chvíle. Nakonec po tom, když na zemi poruší rovnováhu se objevu sam Satan, což je hrozbá nejen pro ní ale i pro ostatní, které kdy potkala. Po nemálem boji, posílaji Satana zpátky do pekla a když si už Gia myslí, že vše už má za sebou tak se to stalo. Archanděl Michael, kterému prakticky pomohly ji zbavuje démona a necháva ji na této země se svoji starou duší a novým tělem. Po pulroce je to ale zpět. Gia je opět démon, i když praktický neměla na vybranou.

Galerie:


 

28 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 thingumajig thingumajig | Web | 6. října 2016 v 3:18 | Reagovat

pujcky zenam na md :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama