Démon // Garett Damnable

8. prosince 2012 v 19:36 | Admin |  Záznamy

Garett DamnableVěk: 233/20 let
Rasa:
Démon
Schopnost:
Telekineze, Vytvořit iluze

Popis: Hlavu mu zdobí černé husté vlasy, občas delší, občas kratší. Na jeho protáhlém obličeji jsou asi nejzajímavější oči barvy oceánu, ovšem když se rozzuří, zčernají. Na levé tváři má skoro neviditelnou jizvu. Nos je rovný. Rty plné, zdravé barvy. Jeho výraz je většinou samolibý, až vypočítavý. Pleť je poměrně bledá, moc se na slunci nevystavuje. Postavu má vypracovanou, aby mohl ohromovat. Moc rád nosí tmavé značkové oblečení. V ruce často drží skleničku s whiskey nebo cigaretu, jako by to byly jediné věci, co ho drží pod kontrolou.

Povaha: Garett je zlo světa nebo si to o sobě rád myslí a nesnáší, když se v něm lidi snaží vidět to dobré. Je často protivný. Nesnese, když se k němu někdo chová neloajálně, ale sám nemá problém zradit, pokud se mu to zrovna hodí. V zabíjení nebo mučení se nijak neomezuje. Fascinuje ho pohled na trpící lidi. Ovšem jeho zájmem není jen zabíjení nebo opíjení se, ale také ženy. Je povrchní, co se vzhledu týče. Jeho další stránkou je humor a sarkasmus. Umí ocenit trefné poznámky. Slabostí jsou vzpomínky na rodinu.

Historie: Garett se narodil ve Velké Británii ve městě s názvem Carlisle v roce 1780 při jednom z deštivých dnů. Staral se společně se svými rodiči o statek. Už v té době nebyl zrovna nejvzornější a nejhodnější dítě. Svého otce neměl nikdy příliš rád, protože ho považoval za člověka, který se rád opíjí do němoty v každou volnou chvíli. Takto se jim často ztrácely tolik potřebné peníze. Později jim začalo hrozit, že o statek přijdou, kvůli finančním potížím, a proto upsal svou duši ďáblu nebo spíš jen jinému démonovi, který je sbíral. Byly mu za to slíbeny peníze a zabezpečení rodiny. Udělal to hlavně kvůli své matce, která to měla už tak dost těžké. Dostal pouhé 2 roky na urovnání věcí a rozloučení s rodinou. Poté náhle zemřel, všichni si mysleli, že to byla jen nějaká nemoc, co ho schvátila. Dostal se do pekla, podsvětí nebo jak tomu chcete říkat. Nejdřív se mu to nelíbilo, postupem času se jeho povaha začala měnit. Najednou byl temnější, zapadal a nesnažil se z ničeho vycouvat. Plnil každé přání "nadřízených". Jeho dalším cílem byl Winnipeg, kde měl jisté pohledávky. Díky působení jiných bytostí trochu zvlčel a už nebyl tolik oddaný peklu, ale sám sobě, což mu způsobilo a stále způsobuje problémy

Galerie:

tumblr_mfoq56niOJ1qcu2e2o1_500_large.gif (500×295) 

31 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama