Člověk // Ben Kang-Dae Jeol

22. prosince 2012 v 23:38 | Admin |  Záznamy

Ben Kang-Dae JeolVěk: 37 let
Rasa: Člověk
Schopnost:
Neuvěřitelná síla, Neuvěřitelná rychlost

Popis: je vysoký 182 cm, vypracované postavy. Pleti tmavší, asijské skoro celočerné oči. Černé vlasy, obvykle zvlněné a zkrácené na bocích, nebo alespoň an jednom boku. Obvykle nosí bradku a biebera, ale občas ty vousy oholí, když je třeba nebo ho to začne rozčilovat. Má tetování anděla na pravém rameni se jménem Rachel, na zádech klasického, asijského draka. Má pronikavé, tmavé oči a poměrně veliký nos. Pod ním plné, místy ostře vykrojené, rty. Dominantní jsou hlavně vystouplé lícní kosti.

Povaha: Ben má poměrně výbušnou povahu a občas se těžko ovládá. Ale na druhou stranu mu v tom pomáhá bojová umění, hwarangdo a kickbox. Pomáhá mu to v soustředění. Už jenom proto, že je polda, umí střílet z palných zbraní a vždy jdnu u sebe nosí. Je to věrný milovník, ale občas si rád vyhodí z kopýtka. Často porošuj nařízení a jde kolikrát přes mrtvoly, proto ho obvykle dávají na horší případy, od kterých obvykle dávají ostatní ruce pryč. Často se díky tomu ale dostává do křížku se šéfy apod. Soukromý život prakticky nemá. Žije svoji prací. Před nedávnem zjistil, že to není jenom jeho bojová umění a vlastní síla, ale ž ho pohání něco mnohem dál. Má větší sílu a rychlost. Trochu ho to vyvádí z míry a těžko si na to zvyká. Rád kouří doutníky z Dominikánské republiky a má rád whisky.

Historie: Jeho rodiče se přistěhovali do Kanady, na jižní okraj Manitoby. Severní Korea je brali jako nepřátele státu, ačkoliv došlo k justičnímu omylu. Protože jeho matka ho už čekala, přestěhovali se do Kanady, kde ho také porodila. Takže od narození žije v Kanadě. otevřeli si tam asijskou restauraci a začlenili se do malé korejské komunity v Kanadě. Ben se vždycky dobře učil, šla mu matematika a měl vždy silné logické uvažování. Získal tak i stipendium a vybral si, že půjde na policejní vysokou školu. Vystudoval by ji naprosto bez problémů, ale začal se stýkat se špatnou společností, protože už tenkrát začal už sám pracovat na nějakých případech, protože už byl ve sboru. Nakonec ale jakž takž dostudoval. nemá prakticky soukromý život. nemá na něj čas. Žije pro svoji práci. Rodiče jsou na něj hrdí. Našel si přítelkyni a přestěhoval se do Winnipegu. Ale ta s ním dlouho nevydržela. Andělem na jeho tetování je dívka z jeho jednoho případu. Byl to náročný případ. Převážně na psychiku. Jmenovala se Rachel. Sama se angažovala v případu a položila život za to, aby zachránila jiné dívky a tak si ji nechal vytetovat na rameno. Jinak žije docela obyčejným životem svobodného muže. Žádné velké tragédie. Tedy kromě těch, se kterými se setkává ve své práci. Jeho rodiče stále šťastně žijí spolu a vedou tu restauraci. On sám by si našel někoho a ctil ho, jako se jeho rodiče ctí navzájem, ale není o pro něj příliš jednoduché.

Galerie: 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 veneers veneers | Web | 9. září 2016 v 0:57 | Reagovat

nebankovní půjčka online chabařovice :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama