Anděl smrti // Kazuko Hitomi Chihiro

9. prosince 2012 v 11:13 | Admin |  Záznamy

Kazuko Hitomi ChihiroVěk: 17 let
Rasa:
Anděl smrti
Schopnost: Neuvěřitelná síla, Živel energie

Popis: Nosím černé šaty nebo krvavě rudé a někdy si vezmu bílé, ale to se moc často nestává. Mám modré oči, dlouhé černé vlnité vlasy a bílou pleť. Vždy mám při sobě svou ostrou kudlu. Měřím 175 cm a vážím 60 kg. Vždycky mám černý make-up a mám dlouhé černé nehty. Jak jste si všimli mám na rukou černé tetování, které připomíná andělská křídla.

Povaha: Jsem typ člověka, který neumí lidem důvěřovat. Bývám ráda sama a nenávidím dolézavý lidi a hlavně kluky u holek nenávidím ty, které jsou primadony a zlatokopky!!!. Když mě víc poznáte můžu být přátelská, milá, hodná dokonce i laskavá!!! Nepokoušejte se mě naštvat!!! Když se vám to povede tak rači zdrhejte!!! Skoro vždycky, když se naštvu to dopadne tak že ta daná osoba skončí mrtvá jen málokdy člověk vyvázne s zraněními.Jen málokdy někomu důvěřuji to se stalo asi jen jednou a do toho člověka jsem se zamilovala. Miluju hraní na kytaru a zpěv.

Historie: Se svou rodinou jsme žili blízko Londýna. Matka mi zemřela, když mi bylo pět. Po chvíli zemřel i můj otec. V mé rodině byli všichni andělé smrti. Moji tři bratři se omě starali a snažili se uživit mě i sebe. V mých dvanácti jsme vyrazili na procházku do jednoho lesa. Tam nás přepadla skupina chlapů v hábitech a zabila mé bratry. Málem zabili i mě, ale v tu chvíli se tam objevil tak šestnácti letý kluk a zachránil mě. On byl anděl strážný a staral se o mě, i když mě zachránil já ho nenáviděla a nedůvěřovala do svých patnácti. Právě v dobu kdy sem nejmíň čekala se do našeho domu vtrhl nějaký muž a předemnou mu podřízl hrdlo místo toho aby zabil i mě tak se jen zákeřně usmál a zmizel. Lidé ze sousedního domu svedli na mě že jsem ho zabila jedna ženská na mě hodila sklenici a já se tak naštvala že jsem je všechny zabila. Žila jsem v jednom zapadákově a podelší době jsem zjistila že se o kolo Winnipegu potuluje ten samý muž, který poslal na mě a mé bratry chlapy v hábitech a zabil na valentýn mého zachránce a tak jsem se vydala do Winnipegu a tak jsem se ubytovala v jedné škole, ve které byli stejné bytosti jako jsem já.

Galerie: (V 16ti ještě bez tetování):

 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kazuko Hitomi Chihiro Kazuko Hitomi Chihiro | 15. prosince 2012 v 20:28 | Reagovat

Díky že si mi sem dala tu galerii.XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama