Prosinec 2012

Element // Grácie

30. prosince 2012 v 15:17 | Admin |  OstatníElement: Voda
Stav: Žije

Věk: Neznámý
Rasa: Člověk

Popis: Grácie je vysoká asi 174 cm, má štíhlou postavu, hnědé dlouhé, rovné vlasy až po zadek. Její oči jsou čokoládově hnědé, avšak když používá svou sílů, má je modré. Nad nimi má husté obočí vedoucí do tenké linky. Nos trochu protáhlejší a ústa plná, narůžovělá. Její výraz je většinou kamenný bez úsměvu. Na hlavě nosí postříbřenou korunu, posázenou safíry a sem tam i menšími smaragdy. Koruna má zvláštní tvar táhnoucí se dozadu, přičemž se vlní a zamotává s ostatními jakoby vlnami. Koruna měří na délku 30-40 cm a k údivu je lehká. Znázorňuje divoký element vody. Co se týče doplňků, nosí náušnice se safírem, náhrdelník z perel a na rukou mnoho barevných náramků, většinou v modré, stříbrné a sem tam i zelené. Každý z nich má jiný tvar a je z jiného materiálu. (Dřevo, kov, pletený aj.). Na sobě nosí ať už je zima nebo teplo tričko na ramínka, zavazující se za krkem. Odkrývá však její břicho, kryje jen její ňadra. Dalo by se říct, že to jsou jakoby plavky, modré barvy se zlatými proužky. Dále má sukni se zlatým páskem, zbytek tmavší fialové barvy. Je dlouhá zhruba nad kolena. Přes ramena nosí modrý hedvábný šátek s taktéž zlatým okrajem. Šátek má světlejší modrou barvou po celé své délce i šířce zvláštní abstraktní vzory. Chodí většinou bosky či v modrých botách na podpatku, ale i bez, s pásky po kolena. Nebrání se pouze svou silou, nosí při sobě také luk s šípy.

Povaha: Grácie je laskavá a hodná, i když někomu se na první pohled může zdát, jako protivná bruneta. Její tvář je kamenná, protože za ní schovává bolestivou minulost i přítomnost. Není příliš přátelská, spíše samotářská, když někomu pomůže a to ať už jde o život nebo s něčím s čím si neví rady, většinou za to něco požaduje ale jen proto, že musí a byla k tomu vedena. Rada a pomoc samotného elementu není zadarmo. Když ji potkáte, nevšímá si vás, jednoduše si hledí svého, není tolik komunikativní. Spíše by ji neměl nikdo vidět ale oběhnout Winnipeg, jestli je beze sporu a vše funguje tak jak má, to musí. Hlavně zkontrolovat Harriet. Co se týče obecně, jaká je Grácie tak především realistka. Je aktivní, spolehlivá, upřímná, vůdčí avšak neústupná, paličatá, přirozená. Dokáže být pěkně přesvědčivá, obětavá, rozverná. Ovšem jinak je klidná. Její povaha se z části podobá samotnému živlu vodě. Nezkrotná a divoká. Někdy se nedokáže dokonce ovládat, ale snaží se v sobě najít tu lidskou část, když se chová jako rozbouřené moře narážející do útesů.

Historie: Kdy se Grácie narodila, není známo ani kde. Je z ostatků ženy boha nadpřirozených bytostí Zarnona. Což znamená, že má, tedy měla jen matku. Byla bohyní Země, avšak nyní už nežije. Dá se tedy říci, že Grácie je stará jako sám svět. Má sestru, která je jejím opakem. Harriet. Zatímco Grácie je element vody, Harriet je opak, tedy oheň. Od mala se milovali, nedokázali bez sebe být, cokoli dělali tak společně avšak v pubertě, kdy se začali jejich schopnosti projevovat, nabývat na síle apod. Začali se obě dvě měnit jak povahově tak i vzhledově. Nebyly si pak už tolik podobné. Jejich cesty se museli rozdělit a to je roztrhlo od sebe. Harriet jí to začala dávat za vinu, že za to může právě ona, Grácie, jenže nemohla za to ani jedna. Začal tak mezi nimi celoživotní spor. Byly mezi nimi nekonečné války, živel, proti živlu. Obě dvě měli však vyrovnané síly. Navzájem se nenáviděli avšak… Nikdy neměli tu sílu se třeba navzájem zabít, či poranit, jelikož to sourozenecké, láskyplné pouto mezi nimi pořád bylo. Když se jedné něco stalo, druhá však utekla, ale přesto měla v hlouby duše strach o tu druhou jestli vůbec žije. Sami by si to pak neodpustili, kdyby jedna z nich zemřela. Celý jejich život prožili tedy ve sporu. V dnešní době už možná obě dvě nevědí, proč spolu vedou nějaký boj. Některá místa na Winnipegu jsou jimi poznamenána, taková zřícenina hradu. Byl to překrásný hrad, ve kterém žila nějakou dobu Grácie, avšak Harriet ji objevila a tak hrad zničili. Bylo by tedy lepší, kdybyste se jim vyhýbali, nikdy nevíte, co způsobí, obě dvě jsou velmi náladové jako počasí, někdy dobrá nálada a za pouhých pět minut zase špatná, tak jako přeháňky.

Zimní maškarní bál!

28. prosince 2012 v 12:58 | Admin |  Akce

Přeji krásný zimní den,
tímto bych vás chtěla pozvat na

Zimní maškarní bál

Každý na sobě musí mít masku, nebo kostým se zimní tématikou.
Je to nelehký úkol, ale když zapojíte fantazii, nic není nemožné.

Součástí bude občerstvení, hudba a soutěž o nejkrásnější a nejoriginálnější masku.

Maškarní bál se bude konat:
Dne 29. 12. 2012 (v sobotu) v 18:00, v PARKU


Angelika Zoe Starshine

Historie RPG-Night

25. prosince 2012 v 21:11 | Admin |  Informace


Stránky RPG-Night byly založeny 21. 3. 2012 v 22:15, přesně si pamatuji, jak jsem psala první články a každý den měla nějaký problém s designem. S tímto jsem měla největší problémy a hlavně kvůli tomu jsem nemohla sehnat lidi.

Každý článek má dnes pro mě svou vzpomínku a kouzlo, občas zamířím k jednomu zavzpomínat na ty příšerné začátky, které mě stály krev a pot ale nakonec se mi podařilo udělat to, co jsem chtěla, to o čem jsem snila a říkala si, že to nikdy nedokážu a ti ostatní, kterým se to podařilo, jsou opravdové "borky". Musím říct, že to stojí velké odhodlání se do tohoto pustit a k tomu třeba velké trpělivosti.
Přesto bylo na blogu mnoho práce ale řekla jsem si, že to zvládnu a udělám to přesto, jak se sem první hráči přihlásí, ale jaksi to nešlo. Čekala jsem něco jiného. Podle mě tohle čeká každý, kdo začíná s RPG. Když máte ale své první RPG, to zklamání je větší, mě to už tolik netrápilo, jelikož to nebylo poprvé. Když jsem se snažila lidi přitáhnout, odezva byla tak akorát taková, že je to blog o ničem a že bych na něm měla raději déle pracovat, než se jej pokusím pořádně rozběhnout, jenže mě blog bez lidí nebaví. Nebaví mě na něm vůbec pracovat. Do dnes na něm pracuji jen a jen díky vám. Dělám to pro vás a baví mě to.
Proto jsem na jednom blogu objevila design, který byl z nějaké stránky, kde jedna holka dělala designy pro blogy zdarma jen tak. Neváhala jsem ani minutku a už jsem hledala designy u jiných, vhodný místo svého ohavného, ničím zajímavým. Trvalo mi to celkem dlouho, než jsem našla ten současný.
Mezi tím jsem si vytvořila se svou kamarádkou první postavy, abychom v lidech nabudili trochu dojem toho, že je to tu dobré a přišli sem tedy. A nakonec ano ukázal se tu jeden hráč, byl aktivní jeden týden, to mě zklamalo ještě více, než když nepřicházel nikdo. Nemělo to pro mě již žádný další smysl, znamenalo to pro mě tak akorát ztrátu času. Proto jsem blog ukončila, ale nesmazala, jelikož na něm bylo dosti odvedené práce a jen tak ji zahodit, to se mi vážně nechtělo.
Vytvořila jsem si jiný, na kterém jsem chtěla začít znovu, lépe a tak podobně, jenže ani ten, přesto nevydržela jsem u něj ani týden. Smazala jsem ho a otevřela zanedlouho svůj starý dobrý blog RPG-Night. To bylo 20. května. Na začátku (7. května) se k nám přidala Anne, což bez té neaktivní je první aktivní hráčkou RPG Nightu.

Nový blog byl založen na fantasy, Night na upírech a vlkodlacích, na kterých jsem tehdy "ujížděla". Potom jsem přešla na démony, anděly apod. postupně přibyly další rasy.

Pokračovala jsem na blogu tedy dál s novým nadšením pro rozběh. Sice jsem se denně modlila o to, aby alespoň jeden hráč se mi tu zaregistroval, protože i to by mi pomohlo a nakonec 7. června se ukázal druhý aktivní hráč Sania. Před ní byl sice ještě někdo, ale dnes již není mezi námi jako aktivní. Postupně a v klidu jsem dodělala úpravy na stránkách, doladila současný design, jak měl být a k mému štěstí 3 měsíce od založení se tu začali hrnout hráči po pěti denně. Každý den jsem se za každého radovala a modlila se dál, aby byli i nadále aktivní a hlavně neodcházeli, proto jsem začala děla různé soutěže, přidávat knihy, jelikož vás bylo čím dál víc, začala jsem chodit mezi vás a poznala jsem tak mnoho fajn lidí a říkám, že jsem ráda, že zrovna vás tu mám, o ty, s kterými dobře vycházím, bych nerada přišla.
Tak tedy pevně doufám, že tu budete stále chodit a že se to tu jen tak nezastaví, protože by to byla zbytečná práce, darovala jsem tady tomu mnoho svého času a s mnoha věcmi, než jsem na některé přišla, jsem se prala i dokonce hodiny, dny.
To že RPG-Night běží je jen díky vám, tak jej nenechte jenom tak na pospas vlkům! :)

Vaše adminka - Destiny

Člověk // Ben Kang-Dae Jeol

22. prosince 2012 v 23:38 | Admin |  Záznamy

Ben Kang-Dae JeolVěk: 37 let
Rasa: Člověk
Schopnost:
Neuvěřitelná síla, Neuvěřitelná rychlost

Popis: je vysoký 182 cm, vypracované postavy. Pleti tmavší, asijské skoro celočerné oči. Černé vlasy, obvykle zvlněné a zkrácené na bocích, nebo alespoň an jednom boku. Obvykle nosí bradku a biebera, ale občas ty vousy oholí, když je třeba nebo ho to začne rozčilovat. Má tetování anděla na pravém rameni se jménem Rachel, na zádech klasického, asijského draka. Má pronikavé, tmavé oči a poměrně veliký nos. Pod ním plné, místy ostře vykrojené, rty. Dominantní jsou hlavně vystouplé lícní kosti.

Povaha: Ben má poměrně výbušnou povahu a občas se těžko ovládá. Ale na druhou stranu mu v tom pomáhá bojová umění, hwarangdo a kickbox. Pomáhá mu to v soustředění. Už jenom proto, že je polda, umí střílet z palných zbraní a vždy jdnu u sebe nosí. Je to věrný milovník, ale občas si rád vyhodí z kopýtka. Často porošuj nařízení a jde kolikrát přes mrtvoly, proto ho obvykle dávají na horší případy, od kterých obvykle dávají ostatní ruce pryč. Často se díky tomu ale dostává do křížku se šéfy apod. Soukromý život prakticky nemá. Žije svoji prací. Před nedávnem zjistil, že to není jenom jeho bojová umění a vlastní síla, ale ž ho pohání něco mnohem dál. Má větší sílu a rychlost. Trochu ho to vyvádí z míry a těžko si na to zvyká. Rád kouří doutníky z Dominikánské republiky a má rád whisky.

Historie: Jeho rodiče se přistěhovali do Kanady, na jižní okraj Manitoby. Severní Korea je brali jako nepřátele státu, ačkoliv došlo k justičnímu omylu. Protože jeho matka ho už čekala, přestěhovali se do Kanady, kde ho také porodila. Takže od narození žije v Kanadě. otevřeli si tam asijskou restauraci a začlenili se do malé korejské komunity v Kanadě. Ben se vždycky dobře učil, šla mu matematika a měl vždy silné logické uvažování. Získal tak i stipendium a vybral si, že půjde na policejní vysokou školu. Vystudoval by ji naprosto bez problémů, ale začal se stýkat se špatnou společností, protože už tenkrát začal už sám pracovat na nějakých případech, protože už byl ve sboru. Nakonec ale jakž takž dostudoval. nemá prakticky soukromý život. nemá na něj čas. Žije pro svoji práci. Rodiče jsou na něj hrdí. Našel si přítelkyni a přestěhoval se do Winnipegu. Ale ta s ním dlouho nevydržela. Andělem na jeho tetování je dívka z jeho jednoho případu. Byl to náročný případ. Převážně na psychiku. Jmenovala se Rachel. Sama se angažovala v případu a položila život za to, aby zachránila jiné dívky a tak si ji nechal vytetovat na rameno. Jinak žije docela obyčejným životem svobodného muže. Žádné velké tragédie. Tedy kromě těch, se kterými se setkává ve své práci. Jeho rodiče stále šťastně žijí spolu a vedou tu restauraci. On sám by si našel někoho a ctil ho, jako se jeho rodiče ctí navzájem, ale není o pro něj příliš jednoduché.

Galerie:
Potomek smrti // Qi Shen

15. prosince 2012 v 19:29 | Admin |  Záznamy

Qi ShenVěk: 1427 let
Rasa:
Potomek smrti
Schopnost:
Vytvořit klony (naklonovat se)

Popis: Je malé štíhlé, přesto osvalené postavy, vysoké 148cm. Pleť alabastrově bílá, jemná a vyzývající k dotekům. Vlasy ebenově černé, dlouhé pod pas, bývají obvykle vyčesané do tradičních čínských, jednodušších účesů. Obklopují její obličej, vykrojený do tvaru srdce, hrdě nesený na dlouhém krku. Rovné obočí vytváří na jejím obličeji nevinný pohled a sladké liščí oči s dlouhými řasami tomu dojmu přidávají. Nos menší a malé, něžně vykrojné rty dle představ asijské krásy. Nehty delší a ostré.

Povaha: Povahy je velmi nevyzpytatelná. Už jenom to, že má v sobě druhou osobnost, kterou může zhmotnit, mluví za vše. Qi je jediná žena, která může mít dva milence. Má dvě osobnosti proto, aby s jistým zdravým rozumem mohla přežít ty dlouhé nesmrtelné roky. Druhá osobnost je vyšinutá a pro některé možná i nebezpečná. Někdy to je vidět, někdy nikoliv. Obě její ega však spolu dobře vychází a umí se doplnit, souhlasit spolu, i v dobrém argumentovat. Qi jako oboustranná mince. Umí být něžná a stejně tak je dobrá bojovnice, umí být rafinovaná a spřádat intriky, stejně tak však dokáže říkat přímo pravdu do očí. Nikdy však nejedná bez předcházejícího přemýšlení. Není výbušná, pakliže se to netýká osobního života. Ten ovšem mívá málokdy. Nepatří k otevřeným tvorům, ale zároveň se za své činy nikdy nestydí. A za to, čím je. Je ovšem vcelku neškodné stvoření. Ke svému přežití ale potřebuje životní energii "chi" ostatních, které sbírá z dechu tvorů.

Historie: V dávných dobách žil bohatý pár. Všechny jejich děti se však rodily již mrtvé, udušené. Žena se tedy zavázala elementu smrti a svou duši mu prodala za dech pro své dítě. A tak se podívala na lidský svět Qi, dcera smrti, někdo, kdo nikdy nepozná reinkarnační řetězec a se svou nesmrtelností se musí potloukat v lidském světě, který jí již od nemluvněte byl tak cizí. Pak sama sebrala matce chi. Neuměla svůj hlad po životním dechu ovládat, a tak matka umřela. Otec to dal Qi právem za vinu a vyhnal ji z domu. Přijala ji však její teta a tak Qi od svých šesti let vyrůstala spolu se svými bratranci. Nejstarší, Jian, se do Qi bláznivě zamiloval a ona do něj. Dlouho svou lásku tajili. A dařilo se jim to. Ale Jian nakonec musel do války, kde padnul. Říká se, že se Qi zbláznila, že zešílela. Zmizela a nikdo o ni dlouhá staletí neslyšel. Ale i dodnes se vypráví pověsti o dívce v bílém, zakrváceném hanfu, která putovala po bojištích a umírajícím brala poslední dech svým něžným polibkem. Objevovala se i v zakázaném městě. Buď jako služebná nebo jako společnice. Vždy se někam vytratila, cestovala, a poté se vrátila zpět do rodné Číny. Říká se, že se často vrací do míst, kde se narodila.

Obě její osobnosti:


Drak // Roun Loun

15. prosince 2012 v 18:38 | Admin |  Záznamy

Roun LounVěk: 3000 let
Rasa:
Drak
Schopnost:
Ovládání počasí, Vytvořit iluze

Popis: Roun je vysoký, meria niečo okolo 180cm. Má polodlhé čierne vlasy a čierne oči. Často vyzerá akoby bol nahnevaný a vôkol neho sa vznáša akási ťaživá aura, akoby roky čo prežil odstrašovali. Rounov výraz v tvári býva zamračený, arogantný akoby sa mu nepáčilo čo vidí a tak pôsobí odstrašujúcim dojmom. Pomerne často sa smeje, no je to ostrý, nepekný smiech.
V dračej podobe má čierno-modré šupiny a slabo potrhané krídla.

Povaha: Sarkastický a veľmi arogantný. Ako správny drak pohŕda všetkými ostatnými a myslí si, že je lepší ako oni. Podľa tohto hesla sa aj správa. Arogantne a pohŕdavo. Robí si čo chce, čo sa mu páči a nič mu nie je sväté. Nerešpektuje žiadnu rasu, žiadnu osobu. Neznáša ak stretne na nebi plachtiť niekoho iného ako je on, alebo iný drak, pretože si myslí, že nikto iný okrem nich, drakov, nemá nikto iný právo lietať. Pretože oni sú majstri letci. Miluje lietanie a dobré jedlo. Nikdy nepohrdne čerstvým mäskom a nerobí mu problém zožrať aj nejaké inteligentné stvorenie. Teda, počkať, on nepovažuje ostatné tvory, čo nie sú drakmi za inteligentné. A ak tak len veľmi výnimočne. Za inteligentných považuje jedine mačkolakov a niekedy, veľmi zriedka aj elfov.
Kvôli svojmu dlhému životu sa stal vynikajúcim pozorovateľom ktorý veľmi rád ostatným hovorí čo vidí. Také ako to je a tak si zabezpečuje zábavu. Zábavu plnú hnevu ktorý vidí v ich tvárach.

Historie: Vyliahol sa pred 3000 rokmi na ostrove kdesi v Tichom oceáne. Obaja jeho rodičia boli draci a čoskoro ho opustili. Nie preto, lebo by umreli. Z jednoduchého dôvodu. Boli to divé draky. A oni sa o svoje mladé starajú len dovtedy, pokiaľ nevedia lietať a loviť, čiže postarať sa sami o seba. Rodičia s ním žili možno desať rokov, potom bez stopy zmizli. Nedá sa povedať, že by ho to rožčúlilo, alebo sa mu to nepáčilo. Chápal to. Divé draky neboli veľmi spoločenské a ani on nebol. Už od malého dráčaťa sa naučil, že žiť sám je to najlepšie. Po čase, keď už dokázal z ostrova odletieť, roky lietal sem a tam bez toho, aby sa stretol s iným drakom. Po dlhých, predlhých rokoch sa konečne stretol s inými divými drakmi. Ale oni boli rovnakí ako on. Nespoločenský, zvyknutý na život osamote. A tak sa ich cesty čoskoro rozdelili. Oni ho naučili, ako sa môže zmeniť na človeka, alebo lepšie povedané, na dvojnohé stvorenie podobajúce sa na človeka. Tak sa stretol s ľuďmi. Okamžite ich znenávidel. Také hlúpe stvorenia, myslel si vtedy a myslí si dodnes.
Počas dvoch tisícročí sa stretol s nejakou osobou z každej rasy. A nikto ho nepresvedčil o tom, že by draky skutočne neboli najmúdrejšími stvoreniami na svete. Často na tieto stretnutia spomína s úsmevom na tvári. Niekedy, ak má dobrú náladu sa snaží vo svojich spomienkach nájsť niečo čo by naznačovalo opak, že aspoň niektorý z tých tvorov sa inteligenciou blíži k drakom. Bohužiaľ, na to je on príliš namyslený a za celú dobu bol ochotný tolerovať inteligenciu len mačkolakov a elfov. Mačkolakov preto, lebo si ich obľúbil ako spoločníkov a elfov preto, lebo ... sám zabudol prečo vlastne.

Přeměna:


Démon // Garett Damnable

8. prosince 2012 v 19:36 | Admin |  Záznamy

Garett DamnableVěk: 233/20 let
Rasa:
Démon
Schopnost:
Telekineze, Vytvořit iluze

Popis: Hlavu mu zdobí černé husté vlasy, občas delší, občas kratší. Na jeho protáhlém obličeji jsou asi nejzajímavější oči barvy oceánu, ovšem když se rozzuří, zčernají. Na levé tváři má skoro neviditelnou jizvu. Nos je rovný. Rty plné, zdravé barvy. Jeho výraz je většinou samolibý, až vypočítavý. Pleť je poměrně bledá, moc se na slunci nevystavuje. Postavu má vypracovanou, aby mohl ohromovat. Moc rád nosí tmavé značkové oblečení. V ruce často drží skleničku s whiskey nebo cigaretu, jako by to byly jediné věci, co ho drží pod kontrolou.

Povaha: Garett je zlo světa nebo si to o sobě rád myslí a nesnáší, když se v něm lidi snaží vidět to dobré. Je často protivný. Nesnese, když se k němu někdo chová neloajálně, ale sám nemá problém zradit, pokud se mu to zrovna hodí. V zabíjení nebo mučení se nijak neomezuje. Fascinuje ho pohled na trpící lidi. Ovšem jeho zájmem není jen zabíjení nebo opíjení se, ale také ženy. Je povrchní, co se vzhledu týče. Jeho další stránkou je humor a sarkasmus. Umí ocenit trefné poznámky. Slabostí jsou vzpomínky na rodinu.

Historie: Garett se narodil ve Velké Británii ve městě s názvem Carlisle v roce 1780 při jednom z deštivých dnů. Staral se společně se svými rodiči o statek. Už v té době nebyl zrovna nejvzornější a nejhodnější dítě. Svého otce neměl nikdy příliš rád, protože ho považoval za člověka, který se rád opíjí do němoty v každou volnou chvíli. Takto se jim často ztrácely tolik potřebné peníze. Později jim začalo hrozit, že o statek přijdou, kvůli finančním potížím, a proto upsal svou duši ďáblu nebo spíš jen jinému démonovi, který je sbíral. Byly mu za to slíbeny peníze a zabezpečení rodiny. Udělal to hlavně kvůli své matce, která to měla už tak dost těžké. Dostal pouhé 2 roky na urovnání věcí a rozloučení s rodinou. Poté náhle zemřel, všichni si mysleli, že to byla jen nějaká nemoc, co ho schvátila. Dostal se do pekla, podsvětí nebo jak tomu chcete říkat. Nejdřív se mu to nelíbilo, postupem času se jeho povaha začala měnit. Najednou byl temnější, zapadal a nesnažil se z ničeho vycouvat. Plnil každé přání "nadřízených". Jeho dalším cílem byl Winnipeg, kde měl jisté pohledávky. Díky působení jiných bytostí trochu zvlčel a už nebyl tolik oddaný peklu, ale sám sobě, což mu způsobilo a stále způsobuje problémy

Galerie:

tumblr_mfoq56niOJ1qcu2e2o1_500_large.gif (500×295)