Vlkodlak // Ellie Hathaway

2. listopadu 2012 v 21:06 | Admin |  ZáznamyVěk: 18 let
Druh: Úplný
Vznik: Kousnutí
Rasa:
Vlkodlak
Schopnosti: Přemněna ve zvíře, vycítit přítomnost druhých

  • V Z H L E D
Ellie je vysoká asi 176 cm. Váha se neříká, ale může se chlubit štíhlou postavou. Neoplývá velkými svaly, ale síly má rozhodně dost, díky tomu, že je vlkodlakem. K její výšce se dokonale hodí dlouhé tmavě hnědé vlasy, které se jí sem tam trochu vlní. Někdy je má úplně rovné díky žehličce na vlasy, ale to jen, když se chce otravovat s úpravou. Obličej jí zdobí velké hnědé oči a plné rty. Její pleť je jen mírně opálená. Na jejím pravém zápěstí je vidět značka, kterou jí nechtěně obdaroval, Christophe. Je to znak jakéhosi duchovního spojení. Raději nosí úzké džíny, než úzké šaty. K tomu obyčejná trička, většinou v šedivých barvách. Z bot má nejradši tenisky. V podobě vlka se hrdě vystavuje v sněhově bílé srsti, s elegantní stavbou těla a pronikavýma očima jantarové barvy.
  • P O V A H A
Její povaha bývala často veselá, užívající si každou party, vtipkující a drzá. To se po přeměně částečně změnilo. Její nálady jsou teď kolísavé. O úplňku převládá až zvířecí vzteklost. Přesto je velmi milující, přátelská, schopná každému naslouchat a tak nějak to samé očekává od druhých. Mohla by se řadit mezi statečné, až možná trochu pošetilé lidi, protože je ochotná za druhého obětovat život. Někdy má pocit, že musí zachránit celý svět jako Superman, když je teď plná síly. Na druhou stranu, je celkem netrpělivá, do všeho se vrhá po hlavě.
  • H I S T O R I E
Ellie se narodila v New Yorku v USA, kde žila do svých 18 let. Její matka byla ženou v domácnosti a otec pracuje jako úspěšný právník. Jejím snem bylo následovat otce. Chtěla se stát právničkou. Měla v plánu dostat se na vysokou školu a žít si svůj neobyčejně obyčejný život. Později mít svou vlastní rodinu, dům a hodně peněz. Americký sen. Vše se změnilo, když jí kousl vlkodlak a její svět se obrátil vzhůru nohama. Stalo se to, když opouštěla jednu z party svých kamarádek. Ze tmy se ozvalo vrčení. Vše se to seběhlo rychle. Ellie si pamatuje jen siluetu obrovského psa, pád na záda a tupou bolest na levém boku. Svěřila se s tím svým rodičům a poté doktorovi, který jí píchl cosi proti vzteklině. Domů se vrátila s pocitem, že je vše v pořádku. Ovšem další den stopy po kousnutí zmizely. Něco jí napovídalo, že to začíná být divné. S tímto už se nikomu svěřit nedokázala. Bohužel se blížil úplněk. Začala na sobě pociťovat změny nálad, hlavně návaly vzteku a nepříčetnosti. Neuniklo to ani pozornosti jejich rodičů, ale předpokládali, že ji to přejde. Při úplňku to vše vyvrcholilo přeměnou ve vlka a zaútočením na matku, kterou zabila. Aspoň v tomhle domnění žije. Když se ráno probrala, byla celá od krve. Do teď si nepamatuje, jak se to přesně stalo. Její matku našli ležet zakrvácenou pod schody. Bohužel jí tady její odvaha trochu zradila. Nikomu nic neřekla, sbalila si věci a opustila New York. Její cesta vedla do Winnipegu, kde měla v plánu se schovat na dobu neurčitou. V místním baru poznala Chrisse. Nezávislého démona, aspoň tak se pokaždé snaží vystupovat. Dali se do řeči. Tu noc vznikla značka na jejím pravém zápěstí, když ji chtěl uzmout energii. Možná právě díky tomu ji nezabil a pokusil se ji poznat blíž. Ne, že by mu důvěřovala hned od začátku, ale ledy se nakonec prolomily. Zamilovala se do něj, což je možná jedna z velkých chyb v jejím životě. Ovšem nepoznala ve Winnipegu pouze Chrisse, ale také jeho sestru Narcisse, Percyho nebo Josepha, se kterými je spojená mnohými událostmi.

  • G A L L E R Y


 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama