Člověk // Percy Devereaux

9. listopadu 2012 v 18:01 | Admin |  Záznamy


Věk: 20 let
Rasa: Člověk
Povolání: Žádné
Schopnosti: Umí pouze šermovat

  • V Z H L E D
Percy je vysoký asi 179 cm, jeho štíhlá postava je mírně vypracovaná díky posilování, ale není to nic přehnaného, zase tolik času tomu nevěnuje. Jeho vlasy jsou kaštanově hnědé, většinou dokonale upravené, chce se líbit. Oči jsou v nebeské modři. Rty poměrně plné, moc se neusmívající, jako by zapomněly, jak se to dělá. Poslední dobou rád nosí tmavší oblečení, čepice nebo mikiny s kapucí, nechce být příliš středem pozornosti, ty časy už přešly. Na čem si potrpí, jsou jeho značkové černé hodinky.
  • P O V A H A
Od té doby co je ve Winnipegu se ve svém chování snaží dost krotit. Je víc uzavřený, než dřív. Dalo by se říct, že až tajnůstkářský. Je hrozně moc zvědavý, i když o sobě mluví dost nerad, o druhých se chce dozvědět, co nejvíc. Nechybí mu smysl pro humor nebo drzost, avšak umí být i hodně vážný. Rozhodně se, ale nepokládá za plachého. Jiné druhy bytostí, než je člověk ho dost často ještě děsí, hlavně protože si není jistý, co od nich může čekat, ale za to nejspíš může seriál Supernatural.
  • H I S T O R I E
Narodil se v San Franciscu, Californie, USA. Pochází z velmi bohaté rodiny podnikatelů, ale popravdě se nikdy moc nezajímal o to, s čím podnikají. Se svou rodinou vůbec nevyhází, je taková černá ovce. Dokonce si nerozumí ani se svou starší sestrou. A proto, vždy když na ně měl vztek, jediné, co ho dokázalo odreagovat, byl šerm, který trénuje od svých 8 let. Zaujalo ho to díky Třem mušketýrům. Z těch už sice vyrostl, ale z šermu nikoliv. Ve škole nebýval zrovna nejhloupější, pokud nešlo o matiku, ale nikdy ho moc nebavila. Byl spíš pro každou špatnost, jako je chození za školu jen, aby si mohl jít s přáteli zajezdit na skatu nebo chození na party, i když měl domácí vězení. Nepovažoval to nikdy za extrémní rebelství jako jeho rodiče. Ti jeho chování přestali ignorovat, dali mu ultimátum, buď se začne snažit, nebo ať vypadne z domu. Jeho hrdost mu nedovolila se jim podřídit, a proto radši odešel. Vydal se nejdříve taxíkem, později autobusem do Winnipegu za svou podivínskou tetičkou Marge, kterou jeho rodina taky odstřihla, jen protože se nechovala jako snob, vídával ji pouze o Vánocích. Chybí mu přátelé, ale taky doufá, že bude konečně volný.

  • G A L L E R Y
 

30 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 devin devin | Web | 17. června 2015 v 17:24 | Reagovat

Zcela pravdivé! Zdá se mi, že je to velmi dobrý nápad. Plně s Vámi souhlasím. 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama