Úvodem

13. října 2012 v 13:53 | Admin |  Registrace

Základní informace RPG-Night

Adminka:Destiny
Spoluadmini:Ne
Vypravěč:Ano, 3
Datum založení:21. 3. 2012
Darum spuštění:24. 3. 2012
Způsob hry:Textové RPG
Místo:Východní Kanada - Winnipeg
Žánr:Fantasy, Horror


Před tebou stojí vysoká, dřevěná, stará a oprýskaná cedule, kde je vypálené varování, nejde z dálky jen tak přehlédnout. Bude lepší když si jej přečteš hned než, aby jsi se pak vracel, kvůli své nevědomosti...

"Tak ty by jsi chtěl tedy do Winnipegu? Pokud máš dost odvahy, fantazie a chuti prožít nějaké to dobrodružství, pokračuj dál. Jestliže máš ale naopak strach a bojíš se udělat krok dál do lesa, jímž vede cesta k tvému cíli, měl by jsi se raději co nejdříve vrátit domů a zapomenout na tohle místo!"

Po půl míli je další cedule ve stejném stavu jako ta první. Vane tu studený a chladný vítr, který se snaží dostat pod kůži. Je nepříjemný, vlhký a vonící po jehličí ale i zatuchlinou a stářím lesa.

"Hmm, jde vidět, že odvahy máš opravdu dost a hodláš ji využít, tak neváhej a jdi dál, cesta lesem je zrádná ale pokud jsi zvládl dojít sem, zvládneš najít i samotný Winnipeg raz dva, i když je to jako by jsi měl hledat jehlu v kupce sena. Teď jdi, cesta je dlouhá, povedou tě celou dobu cedule které budeš postupně potkávat. Jsou na nich důležité informace které musíš znát, proto ani jednu nevynechej, pozorně si je přečti. Šťastnou cestu!"

Teď se nacházíte před další stezkou ještě užší než po které jsi šel před malou chvílí, je vyšlapaná zvěří a vede ke skrytému městu, k němuž se každý kdo dojde až sem snaží dostat. Jinou cestou se člověk do Winnipegu nedostane.
Stromy, jež vás nyní obklopují jsou poznamenány, dlouhou historií a vůbec svým stářím. Kdyby nebyli porostlé mechem, nešlo by poznat, který je který. Lesem se táhne hustá mlha zabraňující vidět do dálky, nepoznáte co vás čeká ani co je případně za vámi. Žijí tu zvláštní druhy zvířat, hlavně šelmy v různých podobách, srny byli nedotčeny starou magií, jež tu zasahuje na každém rohu.
Pokud opravdu chcete do Winnipegu, ať už je to důvod jakýkoliv, například, že jste jedna z bytostí a hledáte úkryt před světem, a nebo chcete zažít dobrodružství, neotáčejte a nezastavujte se. Cesta je zrádná a málo kdo jí projde bez jakéhokoliv problému.
Na jejím konci se nachází tvůj cíl, Winnipeg, tak už neváhej a jdi, jdi!
Ještě než dojdeš na konec cesty, čeká tě několik úkolů, ty tě ale moc nezatíží, stačí si přečíst každou ceduli ale to už ti bylo řečeno. Jsou na nich napsána pravidla, která musíš před vstupem do města znát, né aby tě napadlo, je jen obejít a ani si jich nevšimnout...!

Pamatuj tedy neotáčet se, nezastavovat se a hlavně nepřeskakovat jednotlivé kroky, to znamená, přečti si všechny cedule, které potkáš, jsou důležité a předejdeš tak problémům a jiným konfliktům ve městě!
Na konci cesty tě čeká registrace a pak už jsou ti brány Winnipegu otevřeny dokořán...
Přeji příjemnou a šťastnou cestu!


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Momo Momo | E-mail | 22. listopadu 2017 v 16:35 | Reagovat

Nevím zda je tahle stránka funkční, ale chtěla bych zkusit psát i něco jinýho než monolog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama