Úvodem

13. října 2012 v 13:53 | Admin |  Registrace


Stojíte před starou oprýskanou cedulí, na které je vypálené varování. Ceduli nelze přehlédnout a tvá zvědavost je tak velká, že neodoláš a ceduli čteš.

"Tak ty by jsi chtěl tedy do Aramoru? Pokud máš dost odvahy, fantazie a chuti prožít nějaké dobrodružství, pokračuj dál. Jestliže máš ale naopak strach a bojíš se udělat krok dál, do lesa plného nástrah a zvířat, která jsou naprosto jiná než zvěř kterou znáte, jděte pryč! Měl by jsi se raději co nejdříve vrátit domů a zapomenout na tohle místo!"

Varování ve Vás nevzbudilo ani trochu strachu a tak po půl míli je další cedule ve stejném stavu jako ta první. Vane tu studený a chladný vítr, který se snaží dostat pod kůži. Je nepříjemný, vlhký a vonící po jehličí ale i zatuchlinou a stářím lesa. Třesete se zimou ale jste odhodlaní.

"Hmm, jde vidět, že odvahy máš opravdu dost a hodláš ji využít, tak neváhej a jdi dál, cesta lesem je zrádná ale pokud jsi zvládl dojít sem, zvládneš najít i tajemný Aramore raz dva. Teď jdi, cesta je dlouhá, povedou tě cedule, které budeš postupně potkávat. Jsou na nich důležité informace které musíš znát, proto ani jednu nevynechej, pozorně si je přečti. Šťastnou cestu!"

Nyní se nacházíte před další stezkou, ještě užší než po které jste šli, je vyšlapaná zvěří a vede ke skrytému městu, k němuž se každý kdo dojde až sem snaží dostat. Jinou cestou se člověk do Aramoru nedostane. Stromy, jež Vás nyní obklopují jsou poznamenány, dlouhou historií a vůbec svým stářím. Sotva poznáte který je který. Lesem se táhne hustá mlha, není vidět ani na krok.
Ještě než dojdete na konec cesty, čeká tě několik úkolů, ty tě ale moc nezatíží, stačí si přečíst každou ceduli. Jsou na nich napsána pravidla, která musíš před vstupem do města znát, né aby tě napadlo, je jen obejít a ani si jich nevšimnout...!

Pamatuj tedy neotáčet se, nezastavovat se a hlavně nepřeskakovat jednotlivé kroky, to znamená, přečti si všechny cedule, které potkáš, jsou důležité a předejdeš tak problémům a jiným konfliktům ve městě!
Na konci cesty tě čeká registrace a pak už jsou ti brány Aramoru otevřeny dokořán...
Přeji příjemnou a šťastnou cestu!


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Momo Momo | E-mail | 22. listopadu 2017 v 16:35 | Reagovat

Nevím zda je tahle stránka funkční, ale chtěla bych zkusit psát i něco jinýho než monolog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama