Archanděl // Angelika Zoe Starshine

19. října 2012 v 18:01 | Admin |  Záznamy

Angelika Zoe StarshineVěk: 17 let
Rasa: Archanděl
Schopnost: Přeměna ve zvíře, Cítit přítomnost druhých
Stav: Mrtvá

Popis: Angelika má po lopatky dlouhé, velice světlé hnědé vlasy a nebesky modré oči. Pleť má velice světlou, skoro až sněhově bílou. Křídla nikdy neroztahuje, nosí je vždy složená na zádech a schovává je pod oblečením, které je obvykle bílé, protože to je její nejoblíbenější barva.

Povaha: Angeliky povaha se za celý její život změnila jen třikrát, ale přitom úplně od základů. Za života byla velmi energická, veselá, živá a přátelská.Nikdy nezkazila srandu, ale zároveň byla velmi svědomitá a miláček všech učitelů. Asi proto jí ve škole skoro všechno prošlo. Ale po své smrti, když začínala jako anděl se změnila. Byla zamlklá, tichá, horkokrevná a velmi výbušná. A teď, po pádu z nebes se vrací ke svému "starému já", ale někdy sama není jistá, jestli se až přehnaným veselím nesnaží jen zakrýt bolestné vzpomínky.

Historie: Angelika měla vždy ohromné štěstí a téměř nikdy nechybovala. Když pak ve velmi mladém věku zemřela, stala se andělem, ale pak udělala největší chybu v životě. Svrhli jí z nebes kvůli tomu nejhoršímu, co kdy mohla udělat- zabila člověka. Každičký den toho lituje a kdyby měla tu možnost, vrátila by to rozhodnutí zpátky, ale co se stalo, stalo se a ona s tím už nic neudělá. Když jí to po pár měsících došlo, rozhodla se začít nový život, lepší než ten předchozí, ale na svůj pád už nikdy nezapomene.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Vladimir Danyljuk Vladimir Danyljuk | E-mail | 2. července 2013 v 16:45 | Reagovat

Ahoj! nevím kdo jsi? ale veř (Bohu-stvořiteli), a vyšším bytostem-popros je o pomoc,(oni ti nemůžou odmítnout),pomužou ti uvidíš potom sama!!! prosba o pomoc musí vycházet ze *srdce*?! Přeji ti hodně štěstí at se ti podaři!******************************************************************************************************************

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama