Upír // Emily Reeds

12. října 2012 v 17:03 | Admin |  Záznamy

Emily ReedsVěk: 20 let
Rasa: Upír
Schopnost: Ovládání počasí, Živel oheň

Popis: Emily je drobné, přibližně 150 cm vysoké postavy. Je téměř nemožné zahlédnout její obličej. Schovává si ho pod kapucí. Ale když se Vám to povede, tak spatříte dvě přenádherná kukadla, barvy světle modré až bílé. Po pravým okem má znaménko. Je to ornament vyvolené. Její rodná vesnice má jen pár lidí, kteří dokáží ovládat počasí a ti jsou potom uctíváni, ale zpět k popisu. Tento ornament září vždy, když používá svoji schopnost. Mezi očima je usazený drobný nosík. Její rty jsou jemné a vždy usměvavé. Je velice drobná. Na pravém rameni má znamínko, které má stejnou schopnost, ale to zase září podle její nálady a není moc vidět. Schovává ho pod mikinou. Vždy někoho poprosí, zda by ji nepomohl něco sundat z horní poličky. Nenosí boty na podpatku, nesnáší je. Jinak je atletické postavy. To budou léta tréninku.

Povaha: Vyběli jste někdy vybuchující sopku? Tak Emily je úplně to samé, akorát v hodně menším provedení. Když ji naštvete, je to to samé, jako hodit šutr do jícnu sopky. Nejdříve z ní jde dým, pak vylétávají kusy hornin a nakonec jde láva. Tudíž všchny nadávky a to ostatní se na vás vychrlí. Dávejte si pozor na to, co říkáte, jinak se z vás stanou druhé Pompeje. Je velice soutěživý typ člověka. Nesnáší prohry. Je naučená vyhrávat. Když chce, tak je velice milá. Máte štětí, to je velice často. Velice ráda leze po budovách. Je to pro ni úžasný adrenalin.

Historie: Narodila se v jedné zapadé vesničce bůhví kde... Díky znaménku na její tváři okázali určit, že ona bude jednou z vyvolených a že bude ovládat počasí. Všichni její předchůdci už měli různá zaměření, i její vrstevníci. Když se narodila Emily, celá vesnice věděla, že ona je poslední... Poslední vyvolená. Pochází z velice chudé rodiny. Nedá se totiž předem určit, jaké dítě bude vyvolené, nebo z jakých poměrů bude. Jakmile se zjistilo, co ona dokáže, okamžitě začali jejím rodičům posílat dary a vše možné a to jen proto, že ona je poslední. Od svých pěti let se učila bojivým uměním. Mezitím se i vzdělávala ve vše možném. Jednou na její rodnou vesnici zaútočili zlá stvoření a celou vesnicci vypálili a jí unesli. Pět let, to jí bylo devatenáct, se jí povedlo utéct. Utíkala, jak j nohy stačily. Nakonec se dostala sem. Jen doufá, že se tu skryje před těma, co ji věznili.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama