Říjen 2012

Archanděl // Angelika Zoe Starshine

19. října 2012 v 18:01 | Admin |  Záznamy

Angelika Zoe StarshineVěk: 17 let
Rasa: Archanděl
Schopnost: Přeměna ve zvíře, Cítit přítomnost druhých
Stav: Mrtvá

Popis: Angelika má po lopatky dlouhé, velice světlé hnědé vlasy a nebesky modré oči. Pleť má velice světlou, skoro až sněhově bílou. Křídla nikdy neroztahuje, nosí je vždy složená na zádech a schovává je pod oblečením, které je obvykle bílé, protože to je její nejoblíbenější barva.

Povaha: Angeliky povaha se za celý její život změnila jen třikrát, ale přitom úplně od základů. Za života byla velmi energická, veselá, živá a přátelská.Nikdy nezkazila srandu, ale zároveň byla velmi svědomitá a miláček všech učitelů. Asi proto jí ve škole skoro všechno prošlo. Ale po své smrti, když začínala jako anděl se změnila. Byla zamlklá, tichá, horkokrevná a velmi výbušná. A teď, po pádu z nebes se vrací ke svému "starému já", ale někdy sama není jistá, jestli se až přehnaným veselím nesnaží jen zakrýt bolestné vzpomínky.

Historie: Angelika měla vždy ohromné štěstí a téměř nikdy nechybovala. Když pak ve velmi mladém věku zemřela, stala se andělem, ale pak udělala největší chybu v životě. Svrhli jí z nebes kvůli tomu nejhoršímu, co kdy mohla udělat- zabila člověka. Každičký den toho lituje a kdyby měla tu možnost, vrátila by to rozhodnutí zpátky, ale co se stalo, stalo se a ona s tím už nic neudělá. Když jí to po pár měsících došlo, rozhodla se začít nový život, lepší než ten předchozí, ale na svůj pád už nikdy nezapomene.

Démon // Christophe von Mei

19. října 2012 v 17:06 | Admin |  Záznamy

Christophe von Mei


Věk: 19 let
Rasa: Démon
Schopnost:
Živel oheň, Ovládání mysli
Popis: Christophe (nebo taky Chriss jak mu řikáj blízci) vypada jako každý normální 19. letý kluk. Měří něco okolo 185 cm. Má černé vlasy,jako jeho sourozenci, je zdědil po matce. Dřív měl oči modré ale po přeměně na démona je má tmavohněde. Je lehce opálený ale po přeměně je bledý, oči krvavě červené a jeho usměv kazí zlomyslné ušklíbnutí
Povaha: Christophe je obvyklé milý, pozorný, chápavy a dokonce i hodný. Je velmi štědrý a peníze pro něj nemáj moc velkou cenu. Rád se baví. Chodí na večírky, kouří marihuanu a necháva se unést rock'n'rollem. Má rad holky, a je velmi rád v jejích společnosti. Je to ale vůbec jiné než když je démon. V průběhu proměny se nedokáže kontrolovat... Oči má černé, kůže bledá. Má neuvěřitelnou sílu a zabíji lidé. Živí se jejich životní energii. Především strachem, bez které nemůže přežít. Je posel samotného ďabla - pro něj není nic svaté.
Historie: Pochází z Francie. Je druhý nejmladší dítě jeho rodiču. Jeho dětství bylo tak smutné a mizerné že se o něj ani nemusí zmiňovat. Démonem se stal když mu bylo 18. Zapřísahl svoji duši Satanovi když bylo nejhůř výměnou za obravskou silu a skoro neomezenou moc. Byl zoufalý, ztratil rodinu a chtěl pomoct své sestře, která ale poté zemřela. Žalem a zlobou se zřekl Boha. A teď jen tak bloudí světem a hledá něco co ho naplní a něco co mu pomůže na chvilku zapomenout. A najednou se objevil tady...

Galerie:
Co je to RPG?

13. října 2012 v 13:53 | Admin |  Registrace
Svět do kterého vstupujete, se nachází v rozlehlých a hustých lesích, neznámo kde. Člověku se zdá, že nenajde ani cestu zpět. V malém a přesto rozlehlém městečku jako místní lesy, jménem Aramore se odehrává mnoho tajemství. Tato tajemství jsou lidem ve vzdálených městech, daleko za lesy neznámá. Nikdo neví, že toto město není obýváno obyčejnými lidmi, i když se tu pár lidí najde. Zvláštní bytosti a tvorové mají v tomto městě dveře otevřené a jsou vítané.


je typ společenské hry při které se vžíváte do rolí imaginárních postav. Postavy jsou umístěné do fiktivního světa. Vaše postava může dělat co chce, může činit rozhodnutí, jak a co uděláte. Jestli budete hodní nebo zlí apod. Každý hráč si vytvoří vlastní postavu, kterou pak ovládá. Postava se Vám ale nemusí podobat. Může být úplně někdo jiný. Hrajete v tomto fiktivním světě s ostatními hráči a jejich postavami.

Co je to RPG?

RPG (Role Playing Game) nebo také hra na hrdiny. Je typ společenské hry, při které se vžíváte do rolí imaginárních postav. Postavy jsou umístěné do fiktivního světa. Vaše postava může dělat co chce, může činit rozhodnutí, jak a co uděláte. Jestli budete hodní nebo zlí apod. Každý hráč si vytvoří vlastní potavu, kterou pak ovládá. Postava se Vám nemusí podobat. Může být úplně někdo jiný. Hrajete v tomto fiktivním světě s ostatními hráči a jejich postavami.

Jak hrát RPG?

RPG není vůbec těžké. Hraje se v herních knihách. Jak už bylo řečeno, do herních knih, píšete co Vaše postava má třeba na sobě, co dělá, jak se cítí, kam jde, co si myslí apod. Píše se to do hvězdiček * nebo uvozovek ". Proč? Byl by v tom zřejmě nepořádek, lépe to také vypadá.

Píšeme ve 3. osobě, jednotného čísla a v přítomném čase, nikoli budoucím nebo minulém !!!
 • Do textu nepíšeme jméno své postavy.
 • Hrajeme jen za sebe.
 • Pokud není vypravěč přítomen, vytvářejte si prostředí sami.
 • To co postava říká, píšeme mimo hvězdičky, nikoli do uvozovek nebo závorek.
 • Nepište do RPG smajlíky! na to máte Non-RPG chat, pokud chcete vyjádřit své pocity, tak je pište jedině slovy.

Pokud potřebujete někomu něco vzkázat, nebo jste zapomněli něco připsat nebo se chcete opravit pište do dvou lomítek pod svůj post: //


Příklad:

ŠPATNĚ: *Vejdu do společenské místnosti a uvidím známou osobu.* Ahoj Sel.. *Pozdravím.*
(Píše v první osobě, minulý čas.)

ŠPATNĚ: *Zaslechne někoho na stromě nad sebou.* A heleme se, Iris. Copak tu děláš? *Iris se na mě podívá a zamává mi.*
(První osoba, kombinovaná se třetí. Píšeme pouze ve třetí osobě + píšeme pouze za svou postavu)

SPRÁVNĚ: *Dorazí k lesu přímo od jezera. Potřebuje prozkoumat pár zajímavých míst aby pak měla kam jít, když bude potřeba si vyčistit hlavu. Narazí na padlý kmen, posadí se na něj a rozevře svou knihu, kterou si sem s sebou celou dobu nesla.*


K tomu nezapomínejte na jedno důležité pravidlo:
 • Rozepisujte se! Nepište posty kratší než 3 řádky
- Hra je daleko zábavnější když se rozepíšete

 • Popisujte
- Okolí kolem sebe, co má Vaše postava na sobě, jak se cítí.
- Nejsme ani dokonalí ani chudáčci.
- Nedávejte do textu odkazy na oblečení, popište jej slovy.
 • Hru dohrajeme, nenecháváme otevřené konce.
 • Nehrajeme všemocné.

Vypravěč

- Vypravěč tvoří ve hře prostředí a spestřuje hru.
- Určuje dění ve hře "hází postavám klacky pod nohy, nebo ji obdařuje štěstím."
- Na vypravěče nereagujeme, přijímáme.
- Vypravěče NEignorujeme
- Za vypravěče hrají jen osoby, kterým je za něj dána zodpovědnost.

RPG Upozornění - Upozorňuje vás na chyby pokud nějakou ve hře uděláte, pomůže vám se jí příště vyvarovat, drží vás vlastně také na uzdě př. milostné scény. Proto by jste jej neměli ignorovat a hrát s chybami i přes varování dál.

 • Zapojte fantazii - Vytvářejte si své vlastní prostředí, zvraty apod.
 • Především musím dodat, omezte pravopisné chyby a překlepy, každému se to může stát ale dávejte si na to pozor.
 • Zavařte své postavě, nemusí se jí celý den dařit.
 • Omezit Non-RPG


Úvodem

13. října 2012 v 13:53 | Admin |  Registrace


Stojíte před starou oprýskanou cedulí, na které je vypálené varování. Ceduli nelze přehlédnout a tvá zvědavost je tak velká, že neodoláš a ceduli čteš.

"Tak ty by jsi chtěl tedy do Aramoru? Pokud máš dost odvahy, fantazie a chuti prožít nějaké dobrodružství, pokračuj dál. Jestliže máš ale naopak strach a bojíš se udělat krok dál, do lesa plného nástrah a zvířat, která jsou naprosto jiná než zvěř kterou znáte, jděte pryč! Měl by jsi se raději co nejdříve vrátit domů a zapomenout na tohle místo!"

Varování ve Vás nevzbudilo ani trochu strachu a tak po půl míli je další cedule ve stejném stavu jako ta první. Vane tu studený a chladný vítr, který se snaží dostat pod kůži. Je nepříjemný, vlhký a vonící po jehličí ale i zatuchlinou a stářím lesa. Třesete se zimou ale jste odhodlaní.

"Hmm, jde vidět, že odvahy máš opravdu dost a hodláš ji využít, tak neváhej a jdi dál, cesta lesem je zrádná ale pokud jsi zvládl dojít sem, zvládneš najít i tajemný Aramore raz dva. Teď jdi, cesta je dlouhá, povedou tě cedule, které budeš postupně potkávat. Jsou na nich důležité informace které musíš znát, proto ani jednu nevynechej, pozorně si je přečti. Šťastnou cestu!"

Nyní se nacházíte před další stezkou, ještě užší než po které jste šli, je vyšlapaná zvěří a vede ke skrytému městu, k němuž se každý kdo dojde až sem snaží dostat. Jinou cestou se člověk do Aramoru nedostane. Stromy, jež Vás nyní obklopují jsou poznamenány, dlouhou historií a vůbec svým stářím. Sotva poznáte který je který. Lesem se táhne hustá mlha, není vidět ani na krok.
Ještě než dojdete na konec cesty, čeká tě několik úkolů, ty tě ale moc nezatíží, stačí si přečíst každou ceduli. Jsou na nich napsána pravidla, která musíš před vstupem do města znát, né aby tě napadlo, je jen obejít a ani si jich nevšimnout...!

Pamatuj tedy neotáčet se, nezastavovat se a hlavně nepřeskakovat jednotlivé kroky, to znamená, přečti si všechny cedule, které potkáš, jsou důležité a předejdeš tak problémům a jiným konfliktům ve městě!
Na konci cesty tě čeká registrace a pak už jsou ti brány Aramoru otevřeny dokořán...
Přeji příjemnou a šťastnou cestu!Upír // Emily Reeds

12. října 2012 v 17:03 | Admin |  Záznamy

Emily ReedsVěk: 20 let
Rasa: Upír
Schopnost: Ovládání počasí, Živel oheň

Popis: Emily je drobné, přibližně 150 cm vysoké postavy. Je téměř nemožné zahlédnout její obličej. Schovává si ho pod kapucí. Ale když se Vám to povede, tak spatříte dvě přenádherná kukadla, barvy světle modré až bílé. Po pravým okem má znaménko. Je to ornament vyvolené. Její rodná vesnice má jen pár lidí, kteří dokáží ovládat počasí a ti jsou potom uctíváni, ale zpět k popisu. Tento ornament září vždy, když používá svoji schopnost. Mezi očima je usazený drobný nosík. Její rty jsou jemné a vždy usměvavé. Je velice drobná. Na pravém rameni má znamínko, které má stejnou schopnost, ale to zase září podle její nálady a není moc vidět. Schovává ho pod mikinou. Vždy někoho poprosí, zda by ji nepomohl něco sundat z horní poličky. Nenosí boty na podpatku, nesnáší je. Jinak je atletické postavy. To budou léta tréninku.

Povaha: Vyběli jste někdy vybuchující sopku? Tak Emily je úplně to samé, akorát v hodně menším provedení. Když ji naštvete, je to to samé, jako hodit šutr do jícnu sopky. Nejdříve z ní jde dým, pak vylétávají kusy hornin a nakonec jde láva. Tudíž všchny nadávky a to ostatní se na vás vychrlí. Dávejte si pozor na to, co říkáte, jinak se z vás stanou druhé Pompeje. Je velice soutěživý typ člověka. Nesnáší prohry. Je naučená vyhrávat. Když chce, tak je velice milá. Máte štětí, to je velice často. Velice ráda leze po budovách. Je to pro ni úžasný adrenalin.

Historie: Narodila se v jedné zapadé vesničce bůhví kde... Díky znaménku na její tváři okázali určit, že ona bude jednou z vyvolených a že bude ovládat počasí. Všichni její předchůdci už měli různá zaměření, i její vrstevníci. Když se narodila Emily, celá vesnice věděla, že ona je poslední... Poslední vyvolená. Pochází z velice chudé rodiny. Nedá se totiž předem určit, jaké dítě bude vyvolené, nebo z jakých poměrů bude. Jakmile se zjistilo, co ona dokáže, okamžitě začali jejím rodičům posílat dary a vše možné a to jen proto, že ona je poslední. Od svých pěti let se učila bojivým uměním. Mezitím se i vzdělávala ve vše možném. Jednou na její rodnou vesnici zaútočili zlá stvoření a celou vesnicci vypálili a jí unesli. Pět let, to jí bylo devatenáct, se jí povedlo utéct. Utíkala, jak j nohy stačily. Nakonec se dostala sem. Jen doufá, že se tu skryje před těma, co ji věznili.

Potomek smrti // Kiriana June Marsters

5. října 2012 v 16:25 | Admin |  Záznamy

Kiriana June MarstVěk: 19 let
Rasa: Potomek smrti
Schopnost: Možnost hýbat s předměty, Ovládání počasí. Bonus- čtení myšlenek

Popis: Kira je drobná hubená dívka menšího vzrůstu.Má bledou pleť a šedomodré oči, hnědé dlouhé vlasy a plné rudé rty.
Převážně nosí černou, modrou a červenou.Nejradši nosí černé úzké džíny, rudé tílko a vytahanou černou mikinu která jí spadá z ramene.Na krku nosí stříbrný řetízek s otevíracím medailonem pokrytým místy perletí.Na ruce má stříbrný náramek s modrými kamínky který zakrývá jakýsi záhadný znak na ruce, který nechce aby kdokoliv viděl.Na těle má několik jizev které nejsou moc vidět až na jednu zubatou jizvu na krku.

Povaha: Ze začátku se může zdát plachá ale jakmile se "otrká" stává se z ní pěkný živel,ráda baví ostatní a je velmi sarkastická.Když jí někdo naštve, neváhá použít i hrubou sílu.To i když ji někdo nařkne že lže nebo něco někdo provede jejím přátelům, nebo se chová nesparvedlivě.Nesnáší křivdu a nespravedlnost.Ráda kreslí, zpívá a tancuje.Také se ráda pere a má sílu a výdrž i když by to díky jejímu vzhledu neřekl.Spíše v lidech vyvolává nutkání ochraňovat ji i když to rozhodně nepotřebuje.

Historie: Ačkoliv si svou minulost pamatuje jen mlhavě a v útržcích, drží si tyto střípky vzpomínek od těla.
Jsou to nepříjemné a bolestné vzpomínky.
Nepamatuje se kde žila ani jestli měla sourozence.Jen si pamatuje zvláštní tíživý pocit.Pocit smutku a bolesti.A ač by si ráda myslela něco dobrého o své minulosti brání jí v tom vypálený cejch na kůži na zápěstí.Ví že to znamená něco hodně důležitého ale nemůže si na nic vzpomenout.Jediné co jí zbylo byly pochmurné obrazy které se jí někdy objevily a nebyly vůbec příjemné.