Říjen 2012

Po dlouhé době - něco nového!

28. října 2012 v 12:03 | Admin |  Informace

Co se nového děje na RPG-Night?


Zdravím vás, po nějaké té době co tu nejsem, bych vám mohla oznámit alespoň na čem pracuji, co můžete čekat a co se tu také děje.
Ano když se objevím v chatu, slýcháváte ode mne stále, že nemám čas, nestíhám apod. S tímhle souhlasím. Je to pouze čistá pravda, žádné mé výmluvy.

 • Pracuji na blogu aniž by jste o tom věděli. Stále píšu nové články, které je třeba doplnit abych byla s blogem už konečně spokojená ;) potíž je však v tom, že jsem napsala dlouhý příběh o rasách jejich vzniknutí na dva články, jelikož se to do jednoho nevešlo a já přišla na ještě lepší námět, což znamená, že vše půjde od znovu. Samozřejmě chápejte, chci pro vás jen to nejlepší :)
Články do registrace, budou obsahovat i pravidla, která už nebudou v menu, vše bude seřazeno, aby jste byli seznámeni se vším hned na začátku hry. Určitě mnoho z vás si pravidla nečetla, jelikož se jim nechtělo apod. Věřte mi, předejde se pak mnoha problémům. Jako např. psaní krátkých postů (mimochodem, nejmenovaní, vy víte kteří, nebaví mě už vám to stále opakovat, naučte se to a neříkejte že vám to nejde, vám se tak akorát nechce to je to. Jinak se sváma nemám o čem bavit, už jsem měla pár stížností od ostatních hráčů, když zaplníte celou stránku těm co měli něco rozehraného vašimi jednoslovnými větami.).
A nebo také ti co si myslí, že jsou vypravěči a nebo nějaké mimořádně extra silné nadpřirozené bytosti, jež si mohou dělat co chtějí, př.: vysávat každého druhého, pochtívat ještě, zabíjet kdo se vám zlíbí. Něco se řekne tak se to dodrží no ne?
 • Co dále se mi vážně nelíbí jsou stále častější registrace, kde vám něco chybí a nebo jsou o třech větách, které se skládají z poloviny ze smajlíků. Tak takhle to tedy nefunguje vážení. Kolik máte minimálně napsat máte v registraci a není to že tolik máte přesně napsat víc ani ň. Ale alespoň něco víc než je dáno. + nepište do popisů, povah a historie smajlíky, jsou tam k ničemu. K tomu mnoha lidem chybí např. i kontakt, pak se nedivte, že vaše postava není registrována bez oznámení.
+ Opravdu si mě nezískají hráči, kteří si tvoří postavy jednu za druhou a přitom s ostatními nehrají. Už se tu objevily dva případy, kde bylo 10 registrací a z toho 4 jednoho a toho samého. Takže znovu. Můžete mít max. 5 postav pokud máte víc, budou vám smazány 2 a nehledě na to že máte jen jednu na víc, ta další je trest! K tomu kolik máte postav, musíte být za všechny aktivní!
Ale už k jinému tématu než k vašim problémům :) aby jste si nemysleli že si na vás vylévám svou zlost. Další čistka je za vámi, objevilo se mi tam mnoho hráčů, kteří tu nehrají ale přece se zapsali, buď hrajte nebo se sem už nevracejte :) (vzkaz pro ně). Ale přesto jsem potěšena, kolik z vás se zapsalo, takže musím říci, že vás je mnoho.
Ráda bych se vám jako další věc omluvila za to, že se tu zase tolik neobjevuji a nejsou žádné akce jako třeba ty kvízy.
Mám toho teď ve škole mnoho a tak nestíhám, nemám čas na blog a obávám se denně toho, že to tu zanikne a nebo vám budu muset hledat nového admina, tohle nechci tedy dopustit, dopustit to nemůžete ani vy, pokud tak nechcete. Snažím se udělat si na blog, čas, každou chvíli kdy jej mám se snažím věnovat blogu a nebo ostatním věcem abych pak čas na blog měla. Za tohle mě musíte omluvit, pokusím se to napravit.
Na co se však můžete těšit? Objeví se tu několik nových ras, které by jste na jiných RPG hrách ani nepotkaly, takže se těšte.

 • Jinak vám musím oznámit tedy konkrétně hráči Zoltan Chivey, aby si vybral jinou rasu, jelikož trpaslíci budou smazáni. Tato rasa tu je asi 2 měsíce a stále se nechytila, což znamená, že dál pokračovat nebude, omlouvám se za nepříjemnosti. Rasu si prosím vyber do příštího týdne, jinak ti postavu smažu.

Další věc - Upíři a lidé, za tyto dvě rasy se můžete dál registrovat ale bylo by lepší, kdyby jste využili i jiné rasy, kde je málo hráčů, proto pozastavuji registraci upírů a lidí! Děkuji za pochopení, pozastavení je do odvolání!

Doufám, že jsem na nic nezapomněla, pokud ano, včas upozorním, chovejte se tu slušně ;D a přeji příjemnou zábavu na našem blogu :)

S pozdravem Adminka - Destiny

Čistka neaktivních hráčů č.3

19. října 2012 v 19:25 | Admin |  Záznamy
Zdravím,

Jako skoro každý měsíc, probíhá čistka neaktivních hráčů. Za ten měsíc až dva se tu nahromadí mnoho hráčů, kteří časem opustí své postavy, jež tu po nich zůstanou bez povšimnutí a už se sem nevrátí a nebo po delší době kdy už je pozdě. To však není nikde psáno, že postavy už nejdou vrátit. Stačí říct ale podmínka je, že budete pak znovu aktivní! Pokud zde už dál hrát nechcete, bylo by lepší, kdyby jste mi to napsali a já vaši postavu smazala, protože takhle to nejde. To že nevíte že nějaká čistka byla a že jste nevěděli vás neomlouvá. Pouze to, že jste byli pryč a nestihli jste to, to ano. A hlavně to platí pro ty aktivní. Pokud sem nechodíte a najednou jste přišli o postavu, jdete si ji hned vrátit a zase tu nebudete? Tak tohle ne, dámy a pánové. Můj čas je teď přes školu drahý, takže si ho važte co nejvíce můžete, jelikož se vám snažím věnovat co nejvíce můžu, i přesto, že to tak někdy nejde poznat.
Co ještě nového vám povím tak to, že se snažím dopsat co nejrychleji všechny články, abych mohla zase plně zprovoznit registraci v novém provedení!

Ale k věci. Do komentářů jako vždy napište své jméno a rasu své postavy. Kdo neví, ti co se nezapíší, budou smazáni!

Pozn.: Ti co mají hvězdičku, znamená to, že se ještě nezapsali. + čistka bude probíhat do 27.10.2012, max. 28.10.2012, déle ne! Pak mažu!

Archanděl // Angelika Zoe Starshine

19. října 2012 v 18:01 | Admin |  Záznamy

Angelika Zoe StarshineVěk: 17 let
Rasa: Archanděl
Schopnost: Přeměna ve zvíře, Cítit přítomnost druhých
Stav: Mrtvá

Popis: Angelika má po lopatky dlouhé, velice světlé hnědé vlasy a nebesky modré oči. Pleť má velice světlou, skoro až sněhově bílou. Křídla nikdy neroztahuje, nosí je vždy složená na zádech a schovává je pod oblečením, které je obvykle bílé, protože to je její nejoblíbenější barva.

Povaha: Angeliky povaha se za celý její život změnila jen třikrát, ale přitom úplně od základů. Za života byla velmi energická, veselá, živá a přátelská.Nikdy nezkazila srandu, ale zároveň byla velmi svědomitá a miláček všech učitelů. Asi proto jí ve škole skoro všechno prošlo. Ale po své smrti, když začínala jako anděl se změnila. Byla zamlklá, tichá, horkokrevná a velmi výbušná. A teď, po pádu z nebes se vrací ke svému "starému já", ale někdy sama není jistá, jestli se až přehnaným veselím nesnaží jen zakrýt bolestné vzpomínky.

Historie: Angelika měla vždy ohromné štěstí a téměř nikdy nechybovala. Když pak ve velmi mladém věku zemřela, stala se andělem, ale pak udělala největší chybu v životě. Svrhli jí z nebes kvůli tomu nejhoršímu, co kdy mohla udělat- zabila člověka. Každičký den toho lituje a kdyby měla tu možnost, vrátila by to rozhodnutí zpátky, ale co se stalo, stalo se a ona s tím už nic neudělá. Když jí to po pár měsících došlo, rozhodla se začít nový život, lepší než ten předchozí, ale na svůj pád už nikdy nezapomene.

Démon // Christophe von Mei

19. října 2012 v 17:06 | Admin |  Záznamy

Christophe von Mei


Věk: 19 let
Rasa: Démon
Schopnost:
Živel oheň, Ovládání mysli
Popis: Christophe (nebo taky Chriss jak mu řikáj blízci) vypada jako každý normální 19. letý kluk. Měří něco okolo 185 cm. Má černé vlasy,jako jeho sourozenci, je zdědil po matce. Dřív měl oči modré ale po přeměně na démona je má tmavohněde. Je lehce opálený ale po přeměně je bledý, oči krvavě červené a jeho usměv kazí zlomyslné ušklíbnutí
Povaha: Christophe je obvyklé milý, pozorný, chápavy a dokonce i hodný. Je velmi štědrý a peníze pro něj nemáj moc velkou cenu. Rád se baví. Chodí na večírky, kouří marihuanu a necháva se unést rock'n'rollem. Má rad holky, a je velmi rád v jejích společnosti. Je to ale vůbec jiné než když je démon. V průběhu proměny se nedokáže kontrolovat... Oči má černé, kůže bledá. Má neuvěřitelnou sílu a zabíji lidé. Živí se jejich životní energii. Především strachem, bez které nemůže přežít. Je posel samotného ďabla - pro něj není nic svaté.
Historie: Pochází z Francie. Je druhý nejmladší dítě jeho rodiču. Jeho dětství bylo tak smutné a mizerné že se o něj ani nemusí zmiňovat. Démonem se stal když mu bylo 18. Zapřísahl svoji duši Satanovi když bylo nejhůř výměnou za obravskou silu a skoro neomezenou moc. Byl zoufalý, ztratil rodinu a chtěl pomoct své sestře, která ale poté zemřela. Žalem a zlobou se zřekl Boha. A teď jen tak bloudí světem a hledá něco co ho naplní a něco co mu pomůže na chvilku zapomenout. A najednou se objevil tady...

Galerie:
Co je to RPG?

13. října 2012 v 13:53 | Admin |  Registrace


Svět do kterého vstupujete, se nachází v Severní Americe, v rozlehlých lesích východní Kanady. V městečku zvaném Winnipeg. Toto město je obýváno zvláštními bytostmi s nadpřirozenými schopnostmi. Zvláštní bytosti tu mají dveře vždy otevřené, protože tady je pro ně úkryt před lidmi, kteří by je mohli i zabít za to, co jsou a to jen z pouhého strachu. Nenajdeš tu však jen hodné bytosti, v lesích a jiných odlehlých místech číhá nebezpečí všude, pohybují se tu lesní duchové, kteří nemohou najít svůj klid.

RPG musíte při pobytu ve Winnipegu znát, je to velmi důležitá ale za to jednoduchá věc. Bylo by opravdu dobré kdyby jste si tento článek přečetli celý a nevynechali ho! Jak už bylo řečeno, předejde se alespoň zbytečným komplikacím.

Co je to RPG?

RPG (Role Playing Game) Nebo také hra na hrdiny. Je to vlastně takový virtuální svět, který vytváříte se svou postavou. Určitě si totiž vzpomínáte na doby, kdy jste si se svými přáteli hráli na vaše oblíbené hrdiny, převtělovali se do nich, v tom tkví podstata RPG hry.
Vymyslíte si postavu a pak rozhodujete jak se vaše postava cítí, co má dnes na sobě, co zrovna dělá, kde se nachází, jak se chová a mnoho dalšího.
Postava je to nejdůležitější ve hře, bez toho se zde ve Winnipegu neobejdete. Založit si ji můžete v článku registrace.

Jak hrát RPG?

RPG není vůbec těžké, je to snadná ale důležitá věc, pro místní život. Hra se hraje v herních knihách. Jak už bylo řečeno, do herních knih, píšete co vaše postava má třeba na sobě, co dělá, jak se cítí, kam jde, co si myslí apod. Píše se to do hvězdiček *. Proč? Byl by v tom zřejmě nepořádek, lépe to také vypadá.
- Pokud nemůžete psát do hvězdiček, kopírujte si je. Pokud z neznámého důvodu nemůžete ani to pište v uvozovkách ale to jen v nejkrajnějším případě.
Píšeme ve 3. osobě, jednotného čísla a v přítomném čase, nikoli budoucím nebo minulém !!! (Právě v tu chvíli se to děje)

 • Do textu nepíšeme jméno své postavy.
 • Hrajeme jen za sebe.
 • Pokud není vypravěč přítomen, vytvářejte si prostředí sami.
 • To co postava říká, píšeme mimo hvězdičky, nikoli do uvozovek nebo závorek.
 • Nepište do RPG smajlíky, to v žádném případě! na to máte také Non-RPG chat, pokud chcete vyjádřit své pocity, tak je pište jedině slovy.

Pokud potřebujete někomu něco vzkázat, či jste zapomněli něco připsat nebo se chcete opravit pište do dvou lomítek pod svůj post: // ale to jen v nejkrajnějším případě, nevybavujte se! Na to máte Non-RPG chat.

Příklad:

ŠPATNĚ: *Vejdu do společenské místnosti a uvidím známou osobu.* Ahoj Sel.. *Pozdravím.*
(Píše v první osobě, minulý čas.)

ŠPATNĚ: *Zaslechne někoho na stromě nad sebou.* A heleme se, Iris. Copak tu děláš? *Iris se na mě podívá a zamává mi.*
(První osoba, kombinovaná se třetí. Píšeme pouze ve třetí osobě + píšeme pouze za svou postavu)

SPRÁVNĚ: *Dorazí k lesu přímo od jezera. Potřebuje prozkoumat pár zajímavých míst aby pak měla kam jít, když bude potřeba si vyčistit hlavu. Narazí na padlý kmen, posadí se na něj a rozevře svou knihu, kterou si sem s sebou celou dobu nesla.*

K tomu nezapomínejte na jedno důležité pravidlo:
 • Rozepisujte se! Nepište posty kratší než 4 řádky, je to lepší jak pro vás, tak pro ostatní nebo pro mě. Víc se toho dozvíte a lépe se hraje. Není to jen tak ledajaký výmysl, je to pravda, sama to mám vyzkoušené. Hra je pak i zábavnější sice delší ale lepší!
 • Popisujte okolí kolem sebe, co má vaše postava na sobě, jak se cítí, kam jde ale na jedno nezapomeňte, nejsme dokonalý. Takže se nebojte napsat, i její horší stránky, naopak nedělejte zase ze sebe chudáčka.
 • Pište tak akorát, přiměřeně, nejste ani dokonalý ani chudáčci !
 • Co se týče psaní věci jako co máte na sobě, nedávejte do RPG odkazy na oblečení apod. Píšeme slovy!

 • Nehrajeme na dvou místech zároveň! Pokud nemáte schopnost naklonovat se ale toho taky nezneužívejte.
 • Jestliže někam příjdete, musíte taky odejít! Vy sami to taky přece nedokážete. Ale pokud, je třeba pozdě večer a rozhodnete se že hru dohrajete zítra, napište to pod váš post do //. Pokud potřebujete nutně odejít, bude stačit napsat že odcházíte, pochopím, že jste museli rychle odejít.
 • Další věc je, že pokud vaše postava nemá schopnost čtení myšlenek, nevíte jak se spoluhráč jmenuje, kdo je ten nový a co je vlastně zač. Nehrajte si na toho, že všechno ví všechno zná... Na seznamování není nic špatného.
 • A jestli máte zajímavou hru, nehrajte ji týden, sejít se můžete kdykoliv a kdekoliv jindy.
 • Hru jinak vždy dohrajeme.
 • K tomu jestliže umíte ovládat myšlenky, nehrajte si na všemocné!!! (všeho tedy s mírou)

Vypravěč !

Schválně napsáno velkým písmem, aby bylo vidět. Vypravěč je ve hře také důležitý. Tvoří prostředí, spetřuje vám hru, určuje dění ve hře, snaží se vás zabavit, háže vaší postavě klacky pod nohy, nebo ji obdařuje štěstím. Nereagujeme na něj jen přijímáme co řekne. Především nikdy zcela NEignorujeme! Má vždy pravdu.
Za vypravěče ale nemůže hrát každý, to mohou jen vybrané osoby, které tuto funkci opravdu dostanou od samotného admina. Jestli chcete být vypravěčem, řekněte si o to ale nenuťte mě. Každý být vypravěčem nemůže.

Tak dáme další příklad aby bylo jasno:

*Přijde k jezeru s bílými letními šaty bez ramínek, dlouhými nad kolena, lemované krajkou světlejší růžové. Na nohou bílé žabky, vlasy rozpuštěné a v ruce drží flétnu na kterou hraje už od mala. Dojde k molu, sundá žabky, posadí se a bosé nohy ponoří pod hladinu. Přiloží si ke rtům flétnu a začne hrát písničku, kterou nedávno složila.*

Vypravěč: Zvedne se chladný vítr, který začne tvořit menší vlnky na jezeře. Nebe se zatáhne neuvěřitelnou rychlostí a na zem začnou dopadat drobné kapičky vody. Dírkami na flétně začne pomalu stékat dovnitř voda a tak flétnu ucpe. Déšť pomalu sílí a bubnuje do mola i do dívky která před chvílí přišla.

*Podrážděně zavrčí jakmile se ji flétna zadrhne, přestane hrát a začne z ní téct voda. Schová flétnu, odhrne si z čela promočené vlasy, popadne své bílé žabky a bosá se rozběhne zpátky do města.*
Tohle je názorná ukázka jak by to mělo být, nebo-li jak je to správně.

Jak je to špatně!!!
*Podívá se k nebi jak padají, kapky z šedého nebe. Déšť ji jen tak nezastaví, rozběhne se k lesu, aby se schovala ale v tu chvíli se mraky rozhrnou a vysvitne slunce, sedne si tedy do trávy kde se zastavila a začne pokračovat v písni.*

// Ale proč zrovna já? Proč né ta vedle ?!?

NE! A ještě horší je, že budete dělat, jako že se nic zrovna nestalo, a nebo ještě k tomu (aby toho nebylo málo) se s vypravěčem začnete dohadovat...
Pokud budete chtít být vypravěčem a admin to schválí, vybere si vás, měli by jste znát taky malá pravidla, kterých by jste neměli zneužívat, vlastně je to i takové varování pro hráče.
Vypravěč si s postavami hráčů může jakkoli zahrávat, zranit je lehce vážně či je třeba i zabít a v tomhle případě, mají hráči plné právo si vytvořit novou postavu. Ale vypravěči nemají v popisu práce zabíjet postavy hráčů jen proto aby se sami pobavili. Měl by být nejdříve informován admin a určitý hráč.
Zabíjet se hráči nesmějí ani navzájem ! Lidi které jakože potkáte v lese, které si vymyslíte, když jste například upír ano, zvěř také ale jinak ne.

RPG Upozornění - Upozorňuje vás na chyby pokud nějakou ve hře uděláte, pomůže vám se jí příště vyvarovat, drží vás vlastně také na uzdě př. milostné scény. Proto by jste jej neměli ignorovat a hrát s chybami i přes varování dál.

Zopakuji:
 • Rozepisujte se - není to prostě jenom o jedné jednoduché větě a následném čekání co spoluhráč odpoví.
 • Zapojte fantazii - Vytvářejte si své vlastní prostředí, zvraty apod.
 • Především musím dodat, omezte pravopisné chyby a překlepy, každému se to může stát ale dávejte si na to pozor.
 • Zavařte své postavě, nemusí se jí celý den dařit.
 • Omezit Non-RPG


Úvodem

13. října 2012 v 13:53 | Admin |  Registrace

Základní informace RPG-Night

Adminka:Destiny
Spoluadmini:Ne
Vypravěč:Ano, 3
Datum založení:21. 3. 2012
Darum spuštění:24. 3. 2012
Způsob hry:Textové RPG
Místo:Východní Kanada - Winnipeg
Žánr:Fantasy, Horror


Před tebou stojí vysoká, dřevěná, stará a oprýskaná cedule, kde je vypálené varování, nejde z dálky jen tak přehlédnout. Bude lepší když si jej přečteš hned než, aby jsi se pak vracel, kvůli své nevědomosti...

"Tak ty by jsi chtěl tedy do Winnipegu? Pokud máš dost odvahy, fantazie a chuti prožít nějaké to dobrodružství, pokračuj dál. Jestliže máš ale naopak strach a bojíš se udělat krok dál do lesa, jímž vede cesta k tvému cíli, měl by jsi se raději co nejdříve vrátit domů a zapomenout na tohle místo!"

Po půl míli je další cedule ve stejném stavu jako ta první. Vane tu studený a chladný vítr, který se snaží dostat pod kůži. Je nepříjemný, vlhký a vonící po jehličí ale i zatuchlinou a stářím lesa.

"Hmm, jde vidět, že odvahy máš opravdu dost a hodláš ji využít, tak neváhej a jdi dál, cesta lesem je zrádná ale pokud jsi zvládl dojít sem, zvládneš najít i samotný Winnipeg raz dva, i když je to jako by jsi měl hledat jehlu v kupce sena. Teď jdi, cesta je dlouhá, povedou tě celou dobu cedule které budeš postupně potkávat. Jsou na nich důležité informace které musíš znát, proto ani jednu nevynechej, pozorně si je přečti. Šťastnou cestu!"

Teď se nacházíte před další stezkou ještě užší než po které jsi šel před malou chvílí, je vyšlapaná zvěří a vede ke skrytému městu, k němuž se každý kdo dojde až sem snaží dostat. Jinou cestou se člověk do Winnipegu nedostane.
Stromy, jež vás nyní obklopují jsou poznamenány, dlouhou historií a vůbec svým stářím. Kdyby nebyli porostlé mechem, nešlo by poznat, který je který. Lesem se táhne hustá mlha zabraňující vidět do dálky, nepoznáte co vás čeká ani co je případně za vámi. Žijí tu zvláštní druhy zvířat, hlavně šelmy v různých podobách, srny byli nedotčeny starou magií, jež tu zasahuje na každém rohu.
Pokud opravdu chcete do Winnipegu, ať už je to důvod jakýkoliv, například, že jste jedna z bytostí a hledáte úkryt před světem, a nebo chcete zažít dobrodružství, neotáčejte a nezastavujte se. Cesta je zrádná a málo kdo jí projde bez jakéhokoliv problému.
Na jejím konci se nachází tvůj cíl, Winnipeg, tak už neváhej a jdi, jdi!
Ještě než dojdeš na konec cesty, čeká tě několik úkolů, ty tě ale moc nezatíží, stačí si přečíst každou ceduli ale to už ti bylo řečeno. Jsou na nich napsána pravidla, která musíš před vstupem do města znát, né aby tě napadlo, je jen obejít a ani si jich nevšimnout...!

Pamatuj tedy neotáčet se, nezastavovat se a hlavně nepřeskakovat jednotlivé kroky, to znamená, přečti si všechny cedule, které potkáš, jsou důležité a předejdeš tak problémům a jiným konfliktům ve městě!
Na konci cesty tě čeká registrace a pak už jsou ti brány Winnipegu otevřeny dokořán...
Přeji příjemnou a šťastnou cestu!Upír // Emily Reeds

12. října 2012 v 17:03 | Admin |  Záznamy

Emily ReedsVěk: 20 let
Rasa: Upír
Schopnost: Ovládání počasí, Živel oheň

Popis: Emily je drobné, přibližně 150 cm vysoké postavy. Je téměř nemožné zahlédnout její obličej. Schovává si ho pod kapucí. Ale když se Vám to povede, tak spatříte dvě přenádherná kukadla, barvy světle modré až bílé. Po pravým okem má znaménko. Je to ornament vyvolené. Její rodná vesnice má jen pár lidí, kteří dokáží ovládat počasí a ti jsou potom uctíváni, ale zpět k popisu. Tento ornament září vždy, když používá svoji schopnost. Mezi očima je usazený drobný nosík. Její rty jsou jemné a vždy usměvavé. Je velice drobná. Na pravém rameni má znamínko, které má stejnou schopnost, ale to zase září podle její nálady a není moc vidět. Schovává ho pod mikinou. Vždy někoho poprosí, zda by ji nepomohl něco sundat z horní poličky. Nenosí boty na podpatku, nesnáší je. Jinak je atletické postavy. To budou léta tréninku.

Povaha: Vyběli jste někdy vybuchující sopku? Tak Emily je úplně to samé, akorát v hodně menším provedení. Když ji naštvete, je to to samé, jako hodit šutr do jícnu sopky. Nejdříve z ní jde dým, pak vylétávají kusy hornin a nakonec jde láva. Tudíž všchny nadávky a to ostatní se na vás vychrlí. Dávejte si pozor na to, co říkáte, jinak se z vás stanou druhé Pompeje. Je velice soutěživý typ člověka. Nesnáší prohry. Je naučená vyhrávat. Když chce, tak je velice milá. Máte štětí, to je velice často. Velice ráda leze po budovách. Je to pro ni úžasný adrenalin.

Historie: Narodila se v jedné zapadé vesničce bůhví kde... Díky znaménku na její tváři okázali určit, že ona bude jednou z vyvolených a že bude ovládat počasí. Všichni její předchůdci už měli různá zaměření, i její vrstevníci. Když se narodila Emily, celá vesnice věděla, že ona je poslední... Poslední vyvolená. Pochází z velice chudé rodiny. Nedá se totiž předem určit, jaké dítě bude vyvolené, nebo z jakých poměrů bude. Jakmile se zjistilo, co ona dokáže, okamžitě začali jejím rodičům posílat dary a vše možné a to jen proto, že ona je poslední. Od svých pěti let se učila bojivým uměním. Mezitím se i vzdělávala ve vše možném. Jednou na její rodnou vesnici zaútočili zlá stvoření a celou vesnicci vypálili a jí unesli. Pět let, to jí bylo devatenáct, se jí povedlo utéct. Utíkala, jak j nohy stačily. Nakonec se dostala sem. Jen doufá, že se tu skryje před těma, co ji věznili.

Potomek smrti // Kiriana June Marsters

5. října 2012 v 16:25 | Admin |  Záznamy

Kiriana June MarstVěk: 19 let
Rasa: Potomek smrti
Schopnost: Možnost hýbat s předměty, Ovládání počasí. Bonus- čtení myšlenek

Popis: Kira je drobná hubená dívka menšího vzrůstu.Má bledou pleť a šedomodré oči, hnědé dlouhé vlasy a plné rudé rty.
Převážně nosí černou, modrou a červenou.Nejradši nosí černé úzké džíny, rudé tílko a vytahanou černou mikinu která jí spadá z ramene.Na krku nosí stříbrný řetízek s otevíracím medailonem pokrytým místy perletí.Na ruce má stříbrný náramek s modrými kamínky který zakrývá jakýsi záhadný znak na ruce, který nechce aby kdokoliv viděl.Na těle má několik jizev které nejsou moc vidět až na jednu zubatou jizvu na krku.

Povaha: Ze začátku se může zdát plachá ale jakmile se "otrká" stává se z ní pěkný živel,ráda baví ostatní a je velmi sarkastická.Když jí někdo naštve, neváhá použít i hrubou sílu.To i když ji někdo nařkne že lže nebo něco někdo provede jejím přátelům, nebo se chová nesparvedlivě.Nesnáší křivdu a nespravedlnost.Ráda kreslí, zpívá a tancuje.Také se ráda pere a má sílu a výdrž i když by to díky jejímu vzhledu neřekl.Spíše v lidech vyvolává nutkání ochraňovat ji i když to rozhodně nepotřebuje.

Historie: Ačkoliv si svou minulost pamatuje jen mlhavě a v útržcích, drží si tyto střípky vzpomínek od těla.
Jsou to nepříjemné a bolestné vzpomínky.
Nepamatuje se kde žila ani jestli měla sourozence.Jen si pamatuje zvláštní tíživý pocit.Pocit smutku a bolesti.A ač by si ráda myslela něco dobrého o své minulosti brání jí v tom vypálený cejch na kůži na zápěstí.Ví že to znamená něco hodně důležitého ale nemůže si na nic vzpomenout.Jediné co jí zbylo byly pochmurné obrazy které se jí někdy objevily a nebyly vůbec příjemné.