Padlý anděl // Narcisse Anamaria Vortolomei

29. září 2012 v 22:29 | Admin |  Záznamy

Narcisse Anamaria VortolomeiVěk: 17 let
Rasa: Padlý anděl
Schopnost: Rozpoznat pocity druhých, Ovládání mysli

Popis: Narcisse je 170 centimetrová černovláska. Má tyrkysové oči. Je štihlá, jelikož její váha se pohybuje okolo 47 kil. A když se usměje přílíš moc (což až neděla tak často) tak dokonce zahlednéte ďolíčky. Jediné co na sobě nemá ráda jsou přehnaněné štíhle prsty které vypadají že pod kůži není žádný tuk a ani šlachy..

Povaha: Velmi ráda skláda muziku, hrá na klavíru je její vášni. Je to dívká z šlechtický rodiny a není divu že si neuvěřitelně oblíbila knihy. Je ještě jedna věc co ráda děla, i když se zdá divná. Ráda chodí na hřbitov, kde si lehne na zem u nějakého hrobu a posloucha písně mrtvých...

Historie: Narcisse se narodila v Marseille, ve Francii. Její minulost a osud byl celkém smutný... Narodila se jako poslední, měla 3 starší bratry, jeden z nichž umřel násilnou smrti (2. v pořadí). Byla miláček rodiny včetně Christophe, Nicolase a Dominique (její bratry) ale jen do té doby kdy ji umřela matka. Po té se rodina žačala rozpadát na kusy. Otec se spil a spáchal sebevraždu hned měsic po její smrti. Další rána byla smrt Nicolase, kterého zabili kvůli pár drobákum.. Vnitřní svět Narcisse se rozpadál, chtěla umřít. Sílu ji dodávali Christophe a Dominique - její bratři.. Ale co nadělát, byla mladá a utišít bolest jen společnost nějakého může - potřebá být potřebnou.. Při jedné prochazcé při měsíčku u jezera, ji podklouzlá noha a sjela do vody. Voda ji byla až nad hlavu a tak se utopila... Pak se ji zjevilo boží zjevení a řeklo že dostane ještě jednu šanci. Ještě jednu šanci aby vykopila své hříchy. Tady a teď. V Winnipegu jako Archanděl... Ale. Po tom co dokončila svou misi ve Winnipegu, včetně znovu nalezeného bratra, kterého neviděla něco okolo 15, musela je všechny opustit. Přesně tak nakázal Bůh. Za převtělení do archanděla opustila všechny koho znala, byla pryč. Ale ne na dlouho. Spadla z nebes. Teď jako padlý anděl. Bůh ji sebral její křídla a vyhnal z raje, jelikož se hněval kvůli tomu co spáchala na zemi. Narcisse to věděla, ale nikomu neřekla proč..

Galerie: 

40 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 image-gif-blog image-gif-blog | Web | 29. září 2012 v 22:35 | Reagovat

Dokonalá fotka :o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama