Září 2012

Padlý anděl // Narcisse Anamaria Vortolomei

29. září 2012 v 22:29 | Admin |  Záznamy

Narcisse Anamaria VortolomeiVěk: 17 let
Rasa: Padlý anděl
Schopnost: Rozpoznat pocity druhých, Ovládání mysli

Popis: Narcisse je 170 centimetrová černovláska. Má tyrkysové oči. Je štihlá, jelikož její váha se pohybuje okolo 47 kil. A když se usměje přílíš moc (což až neděla tak často) tak dokonce zahlednéte ďolíčky. Jediné co na sobě nemá ráda jsou přehnaněné štíhle prsty které vypadají že pod kůži není žádný tuk a ani šlachy..

Povaha: Velmi ráda skláda muziku, hrá na klavíru je její vášni. Je to dívká z šlechtický rodiny a není divu že si neuvěřitelně oblíbila knihy. Je ještě jedna věc co ráda děla, i když se zdá divná. Ráda chodí na hřbitov, kde si lehne na zem u nějakého hrobu a posloucha písně mrtvých...

Historie: Narcisse se narodila v Marseille, ve Francii. Její minulost a osud byl celkém smutný... Narodila se jako poslední, měla 3 starší bratry, jeden z nichž umřel násilnou smrti (2. v pořadí). Byla miláček rodiny včetně Christophe, Nicolase a Dominique (její bratry) ale jen do té doby kdy ji umřela matka. Po té se rodina žačala rozpadát na kusy. Otec se spil a spáchal sebevraždu hned měsic po její smrti. Další rána byla smrt Nicolase, kterého zabili kvůli pár drobákum.. Vnitřní svět Narcisse se rozpadál, chtěla umřít. Sílu ji dodávali Christophe a Dominique - její bratři.. Ale co nadělát, byla mladá a utišít bolest jen společnost nějakého může - potřebá být potřebnou.. Při jedné prochazcé při měsíčku u jezera, ji podklouzlá noha a sjela do vody. Voda ji byla až nad hlavu a tak se utopila... Pak se ji zjevilo boží zjevení a řeklo že dostane ještě jednu šanci. Ještě jednu šanci aby vykopila své hříchy. Tady a teď. V Winnipegu jako Archanděl... Ale. Po tom co dokončila svou misi ve Winnipegu, včetně znovu nalezeného bratra, kterého neviděla něco okolo 15, musela je všechny opustit. Přesně tak nakázal Bůh. Za převtělení do archanděla opustila všechny koho znala, byla pryč. Ale ne na dlouho. Spadla z nebes. Teď jako padlý anděl. Bůh ji sebral její křídla a vyhnal z raje, jelikož se hněval kvůli tomu co spáchala na zemi. Narcisse to věděla, ale nikomu neřekla proč..

Galerie:
Oč jde...?

23. září 2012 v 14:52 | Adminka - Destiny |  Informace
Zdravím vás!

Takže oč vlastně jde a proč vám píšu? Jako pravidelně, píšu co se událo nového. Čistka č. 2 už je za vámi, před vámi je č.3, která bude hlavně kvůli upírům. Budou nové rasy, neřeknu které, upíři budou pozastaveni.. Také jsou nové knihy, bohužel skryté. Jelikož mi došla trpělivost, na to že píšete "milostné scény" i přes můj zákaz a stále se mě ptáte kam to psát a jestli vám nezaložím knihu, založila jsem vám tři. Všechny mají však svá pravidla, nebudou utržené ze řetězu, RPG pravidla platí normálně. To co v nich prožijete nepište do normálních knih... Líbání vám samozřejmě nezakazuju ale žádné vzdychání! Co se týče toho kde jsou tak jsou skryté, nejsou na webu.. Odkaz na ně dostanete ode mě jen na požádání a to když budu v chatu, NEpiště do komentářů. Heslo bude na všechny knihy stejné. Proč jsou tři, je to z důvodů aby to nebylo jak v bordelu a byl v tom trochu pořádek.
Co ještě, sice to zní blbě ale je to opravdu pro vaše dobro a také pro mé, ráda bych od některých nejmenovaných měla pokoj ;) a od některých stížností také...
Takže přeji hezký zbytek dne!

Adminka - Destiny

Téma pro kvíz!

15. září 2012 v 17:14 | Admin |  Akce
Zdravím vás!! :)

Vidím, že to tu tak trochu upadá, což opravdu nechci. Mám na tomhle uděláno mnoho práce a ještě mnoho nedodělaného a hlavně bych nerada aby to tak rychle bylo k ničemu. RPG svět je tvořen jen pro vás, to si zapamatujte. Příběh ještě není ale dokončen, proto aby to tu nestálo budu dělat další kvíz jen nevím na jaké téma, proto tu bude tento článek. Popusťte trochu své fantazie a pište své návrhy do komentářů a nemusí být vůbec jeden... Alespoň se jich vybere víc a nebude třeba vybírat na další kvízy.
Co dalšího bych vám chtěla říct je že tu byl návrh na koncert. Mnoho z vás má postavu co hraje na kytaru či jiný hudební nástroj takže tak... Nevím jak to ještě uděláme, nemám teď mnoho času za což mě musíte omluvit. Ráda bych si na blog udělala více času ale škola mi to prostě nedovolí.
Dále pokud máte nějaké přátele ať už u vás doma nebo někde na jiném RPG neváhejte a pozvěte je k nám, teď nám hráči jaksi ubývají...
Pro staré hráče kteří tu jsou snad od počátku, všimla jsem si že se jich pár vrátilo a nebo tu stále jsou, za což děkuju a přeji vám další hezké prožití několika dnů, měsíců či i let v našem nočním světě...

Adminka :)

Potomek smrti // Destiny Pearl Stone

8. září 2012 v 18:19 | Admin |  Záznamy


Věk: 13 789/20 let
Druh: Elder
Rasa:
Potomek smrti
Schopnost:
Aerokineze, Síla ledu
Nadání: Šerm, Lukostřelba, klasická střelba ze zbraně

  • V Z H L E D
Destiny chodí nejčastěji v nějakém volném tričku s krátkým rukávem a modrých či jiných barevných džínách úzkého typu. Na nohách většinou nějaké tenisky ať už conversky a nebo jiné boty vždy v nějaké tmavé barvě. Vlasy černé dlouhé po zadek, mírně vlnité. Pěšinku má na pravé straně z vašeho pohledu. Vlasy trochu sestříhané tak aby byli zkroceny i v nejhorších podmínkách. Oči hnědozelené ale převažuje spíše ta zelená. Tvar obličeje oválný. Na tváři má většinou úsměv, na první pohled by si plno lidí mohlo myslet že je hodná a milá, což taky je ale i není. Co dále, jelikož je potomek smrti má ráda tmavší barvy i když nemá nic proti ostatním barvám jako třeba červená, bílá, modrá a ještě mnoho dalších. Její barva kůže je světlá, někomu může připadat úplně bílá jako stěna či jako sama smrt. Na obou rukou má tetování. Na pravé má vytetovaného ptáka s roztaženými křídly a na druhé zřejmě květinu. Na fotografii tetování nejdou příliš dobře vidět. Připomínají mnoho obrázků. Na zádech má vytetované andělská křídla, které má schované pod tričkem. Málo kdo může toto tetování spatřit. A když ho uvidí, měl by si toho opravdu vážit, je to vzácnost. Jen tak neodhaluje svá záda, pro nic za nic.
  • P O V A H A
Jak se řeklo, Destiny je záhadný člověk plný tajemství, která neodhaluje každému na potkání. Nepustí si k tělu jen tak někoho. Sice je její tvář otočená s úsměvem ke slunci ale první pohled klame. Je sice milá a přátelská ale to jen k opravdovým přátelům. Ostatně netvrdí o sobě ani to že by byla nějaká krutá a zlá. Přesto že je potomek smrti je chladná a nelítostná do svého druhu rasy se vžila, nijak s tím nebojovala, což z ní udělalo pouhý kus ledu. Zachovává si chladnou a kamennou tvář za kterou skrývá část své bolestivé minulosti. Není sobecká ani nějaký blázen který si užívá mučení druhých.
Co se týče její lepší stránky tak se ráda chodí bavit, lásku hledá i nehledá, má ráda svobodu ale hodilo by se někoho mít rád aby ten led v ní trochu roztál. Vyhledává adrenalin a dobrodružství kde může riskovat i svůj život který ztratit nemůže. Mezi její záliby patří sport, kreslení i malování, psi (Prise), italská kuchyně, kytara elektrická i obyčejná. Její nejoblíbenější místo je Londýn kde byla několikrát ve svém životě.
  • H I S T O R I E
Destiny chodí po světě již dlouho. Část svého života po té dlouhé době již zapomněla. Pamatuje si však na své rodiče. Nepamatuje si kde se narodila ani kdy ví jen to že jí je 13 789 let. Každý rok počítá. Baví jí to ale v dnešní době je to tak trochu už otravné. Přestává roky počítat takže je možné, že je starší i více než 13 789 let. Nemá žádné sourozence nebo alespoň o nich neví. Většinu času prožila ve Velké Británii přesněji v Londýně kde žila až do roku 1597. V tomto roce se pak vydala na dlouhou cestu kolem světa. Nebylo na to příliš mnoho podmínek, šla prostě pěšky. Jelikož Velká Británie neměla cestu do Evropy vydala se nahoru z Londýna do Skotska a pak ze Skotska do Irska. V Irsku zůstala v Dublinu tam žila do let kdy byla zpřístupněna cesta přes kanál La Manche. Dostala se do Francie kde potkala mnoho lidí na které dnes ráda vzpomíná. Co se týče toho kdy asi tak zjistila že je jiná a to konkrétně z části smrt bylo v roce 1308. Ano dlouhá to doba. Z prvu si myslela že je pouze nesmrtelná a výjimečná, že je nadpřirozená ale když zkoušela různé věci jako třeba létat apod. Zjistila jen to že nemůže zemřít a nic dalšího neumí. Postupně když se stala učněm jedné čarodějnice, která nebyla nijak zlá ani hodná. Objevila své nadání pro kouzla s ledem a k tomu Nekromancii. Tyto dvě schopnosti ji zůstali, naučila se je za ty roky ovládat ještě dokonaleji než na začátku a k tomu se naučila možná i více věcí z těchto schopností než by bylo možné. Stará čarodějnice Leon, tak se jmenovala, jednoho dne četla budoucnost Destiny a jediné co viděla byla oná smrt. Zprvu si myslela že to není možné a do několika dnů zemře jenže když ji Destiny prozradila své tajemství nesmrtelnosti, Leon zjistila, že je onen potomek smrti, kteří na světě jsou opravdu zřídka. Tvrdila že je poslední a to také Destiny zůstalo v hlavě. Prozradila ji mnoho věcí o jejím původě a hlavně našla důvod proč má tak velké nadání pro Nekromancii a Sílu ledu. Po její smrti se Destiny odstěhovala do menšího městečka od něhož si jméno nepamatuje. Dalšího potomka smrti potkala právě v oné Francii, kde zjistila, že není sama. Byl to muž se jménem Wein. S tím žila po několik let do doby kdy si pro něj nepřišla pravá smrt. Byl o něco starší než Destiny, ráno ho našla vedle sebe mrtvého. Dodnes nechápe jak mohl zemřít. Po jeho smrti se naprosto zhroutila, chtěla také zemřít ale nešlo to, rozhodla se proto odstěhovat do Rakouska, přesněji do Alp, do hor kde by zapomněla na svou minulost. To se ji také podařilo, když spadla z jedné hory, hlavou na kámen. Proto si nepamatuje kde se narodila apod. Pamatuje si pouhé střípky své historie. V době kdy začali normálně létat letadla a mohlo se cestovat přes Atlantic letěla do Ameriky. Zabydlela se v Californii. Kde potkala dalšího potomka smrti, který putoval do oné Kanady. O tomto místě už několikrát slyšela a proto se o několik let později sebrala a vydala se do města plného bytostí, kde by mohla najít úkryt a taky lidi z poloviny smrt jako je ona sama. Proto je tady ve Winnipegu.
Ale ještě než vyrazila do Winnipegu stal se jejím nejlepším přítelem na cestách Husky který má dnes dva roky. Jmenuje se Prise. Čti [Prais]. S ním přijela do města a hodlá s ním strávit zbytek svého nebo spíše jeho života. Za nic nebo nikoho by ho nevyměnila je to stvoření, které ji pomáhá když jí je nejhůř.

Čistka č. 2 !!!

1. září 2012 v 19:47 | Admin |  Informace
Zdravím všechny hráče rpg-night!

Čistka bude probíhat do 9.9.2012 (Datum jsem zkrátila z důvodů neaktivních hráčů, kteří se zbytečně zapisují. Kdo nestihne a nebude moci, stačí říct)

Znovu vám píšu proto, že budu pořádat další čistku neaktivních hráčů nebo spíše jejich postav. Někteří mě opravdu nepotěšili. Sami sobě se přiznejte, že to jste zrovna VY! kdo jste se zapsali a znovu jste nenapsali ani jedno slovo. Tohle mě teda vážně štve. Pokud nebudete hrát, nezapisujte se! Tady je místo pouze pro aktivní. Pro ty co jsou nový, každý bude mít u jména mou oblíbenou hvězdičku, která bude znamenat, že jste se nezapsali. Pokud se nezapíšete vaše postava bude SMAZÁNA!

Jméno postavy a rasu!

Pokud to nestihnete, protože nebudete moci, stačí mi napsat, postava půjde ještě vrátit. Jestliže jste neaktivní a řeknete, že jste se zapomněli zapsat, tak to teda neproste... A k tomu to bude všude odkaz na tento článek, pod který se budete zapisovat, pak mi laskavě netvrďte jako někteří, že jste o ničem nevěděli a nic neviděli. Bude to vaše chyba ne má.
Jinak co bych vám ještě řekla, budu teď týden mimo internet, takže kvíz nebude, možná další týden.. Snad jsem nic nezapomněla, tak se zapisujte a přeji hezký zbytek dne!

Adminka