Vlkodlak // Siria Tristanians

5. srpna 2012 v 17:33 | Admin |  Záznamy

Siria TristaniansVěk: 18 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Živel vzduch, Neuvěřitelná rychlost

Popis: Siria má dlouhé, vlnité tmavé vlasy do tři-čtvrtiny zad, které vypadají jako černé, ale ve skutečnosti jsou tmavě hnědé. Nejčastěji je nosí rozpuštěné. Oči jsou modro šedé a pravidelně malované řasenkou a černou tužkou. Obličej je oválný. Je vysoká asi 168 centimetrů. Má štíhlý pas, váží asi 56kg.

Povaha: Je to celkem uzavřená osoba. Je ale přátelská a milá, tedy pokud zrovna není naštvaná nebo proměněná ve vlka. Chvíli ji trvá než si zvykne na nové lidi a v novém místě se cítí nesvá. Nejraději tráví čas v přírodě. Baví ji zpěv, kterému se ráda věnuje a je v něm hodně dobrá. Také se věnuje psaní a kreslení, které ji vždy velmi šlo. Hodně času tráví i čtením, tudíž je v knihovně jako doma. Když se seznamuje s novými lidmi, je velmi váhavá jestli dotyčnému důvěřovat nebo ne. Je sice taková uzavřená, ale když jí někdo začne nadávat nebo pomlouvat, hodlá se hned a bez rozmýšlení bránit.
Sportuje a je hodně rychlá. Za to také může její schopnost, kterou miluje. běh jí vždycky dokonale odreaguje. Při psaní ze sebe zase dostane všechny emoce, aby se necítila slabá. Ten pocit totiž nesnáší.
Má ráda černou barvu. Nejraději poslouchá metal a rock, ale spíš metal, který také zpívá.

Historie: Pochází z Phoenixu. Narodila se vlkodlakům, takže tohle prokletí má už od narození a tudíž nikdy neměla na výběr. Vždycky toužila být člověkem, ale i vlk v ní má něco do sebe. Vlastně se ani nedokáže představit být jiná. Bylo to 12. října roku 1995 přesně o půlnoci, když Siria poprvé spatřila tento svět. Její matka zemřela při porodu a tak vyrůstala bez ní, jen s otcem. Toho měla velmi ráda. Jmenoval se Mike. Když měla Siria slavit své 17 narozeniny, její otec zemřel při autonehodě. Vzala to velmi špatně. Nemohla se s toho vzpamatovat. Až jednoho dne si řekla, že tak to nemůže jít dál. Vzchopila se a odjela ke své babičce do Winnipegu. Tam se konečně začala znovu věnovat svým zálibám a ostatním věcem.

Přeměna:Galerie: 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama