Drak // Marco Wayne

31. srpna 2012 v 16:23 | Admin |  Záznamy

Marco Wayne


Věk: 986/19 let
Rasa: Drak
Schopnost: Neuvěřitelná síla, Živel energie
Popis: Je vysoký asi 180cm a štíhlý. Má velkou sílu a vypracované tělo hlavně díky tomu, že chodí do posilovny a také od létání. Má tmavě hnědé oči. jeho pohled je pro většinu osob nepříjemný, stejně jako pohledy všech ostatních draků. Tmavě hnědé rovné delší vlasy mu mírně spadají do očí. Stříhá se jen když doopravdy musí. Nosívá pohodlné oblečení. Většinou jsou to nějaké džíny, většinou tmavé a košile nebo trika. Ale spíš košile. Na levé ruce nosí hodinky a na krku má stříbrný řetízek. Na levém rameni má vytetovaného draka a na rukách nosívá náramky s černé kůže.
Povaha: Je to takový kliďas. Nerad se hádá a problémy řeší raději v klidu. Je sympatický, ale ne vždy milý a přátelský. Hodně sportuje, běhá a baví ho snad všechny sporty. je to ale i umělec. Hraje na elektrickou kytaru a bicí a také zpívá. Skládá i písničky a hledá nějakou kapelu. Poslouchá rockovou a metalovou hudbu, kterou také rád hraje. Seznamování mu nedělá problém. Rád se baví a poslouchá vtipy. Moc mu ale nejde je vyprávět. nerad o sobě mluví. Když se ho někdo zeptá na něco o něm, neřekne víc než maximálně dvě tři věty. Když se naštve, snaží se to řešit v klidu, ale někdy to nejde jak by chtěl a tak trochu vyjede. Když létá v dračí podobě, cítí se naprosto skvěle a bezstarostně.
Historie: Ze své minulosti si toho moc nepamatuje. Nepamatuje si kde se narodil, ale pamatuje si věk, což je divné. Asi před 568 lety ho našel nějaký drak jako je on, jak bezvládně leží někde v horách. Ten muž se jmenoval Tray, říkával mu ale strýčku, protože byl o hodně starší než on. Žil s ním a učil se různé dračí dovednosti a zlepšoval se ve svých schopnostech. jednou, když létal v dračí podobě nad lesem, ve kterém společně ze strýčkem žili, měl nepříjemný pocit, že se něco děje. Použil svůj velmi dobrý dračí zrak a zaměřil se na jejich domov. Pokud se nějaké staré chatrči uprostřed lesa tak dá říkat. Zamířil okamžitě dolů k domovu ale když doletěl a proměnil se v člověka, našel Traye mrtvého a ti co ho zabili zapálili i jejich chýši. Musel si tedy najít nový domov. Několik let se potloukal všude možně a hledal nějaké místo, kde by se usadil. Snažil se také zjistit něco o své rodině, ale nic nezjistil. Potloukal se tedy všude možně až narazil na Kanadu, kde projížděl všemožná města. V jednom z nich zaslechl o městě Winnipegu a rozhodl se tak zajet podívat. Doufá, že se mu tu bude líbit a snad se i něco dozví o své rodině.

Přeměna:


Tetování:
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama