Srpen 2012

Drak // Marco Wayne

31. srpna 2012 v 16:23 | Admin |  Záznamy

Marco Wayne


Věk: 986/19 let
Rasa: Drak
Schopnost: Neuvěřitelná síla, Živel energie
Popis: Je vysoký asi 180cm a štíhlý. Má velkou sílu a vypracované tělo hlavně díky tomu, že chodí do posilovny a také od létání. Má tmavě hnědé oči. jeho pohled je pro většinu osob nepříjemný, stejně jako pohledy všech ostatních draků. Tmavě hnědé rovné delší vlasy mu mírně spadají do očí. Stříhá se jen když doopravdy musí. Nosívá pohodlné oblečení. Většinou jsou to nějaké džíny, většinou tmavé a košile nebo trika. Ale spíš košile. Na levé ruce nosí hodinky a na krku má stříbrný řetízek. Na levém rameni má vytetovaného draka a na rukách nosívá náramky s černé kůže.
Povaha: Je to takový kliďas. Nerad se hádá a problémy řeší raději v klidu. Je sympatický, ale ne vždy milý a přátelský. Hodně sportuje, běhá a baví ho snad všechny sporty. je to ale i umělec. Hraje na elektrickou kytaru a bicí a také zpívá. Skládá i písničky a hledá nějakou kapelu. Poslouchá rockovou a metalovou hudbu, kterou také rád hraje. Seznamování mu nedělá problém. Rád se baví a poslouchá vtipy. Moc mu ale nejde je vyprávět. nerad o sobě mluví. Když se ho někdo zeptá na něco o něm, neřekne víc než maximálně dvě tři věty. Když se naštve, snaží se to řešit v klidu, ale někdy to nejde jak by chtěl a tak trochu vyjede. Když létá v dračí podobě, cítí se naprosto skvěle a bezstarostně.
Historie: Ze své minulosti si toho moc nepamatuje. Nepamatuje si kde se narodil, ale pamatuje si věk, což je divné. Asi před 568 lety ho našel nějaký drak jako je on, jak bezvládně leží někde v horách. Ten muž se jmenoval Tray, říkával mu ale strýčku, protože byl o hodně starší než on. Žil s ním a učil se různé dračí dovednosti a zlepšoval se ve svých schopnostech. jednou, když létal v dračí podobě nad lesem, ve kterém společně ze strýčkem žili, měl nepříjemný pocit, že se něco děje. Použil svůj velmi dobrý dračí zrak a zaměřil se na jejich domov. Pokud se nějaké staré chatrči uprostřed lesa tak dá říkat. Zamířil okamžitě dolů k domovu ale když doletěl a proměnil se v člověka, našel Traye mrtvého a ti co ho zabili zapálili i jejich chýši. Musel si tedy najít nový domov. Několik let se potloukal všude možně a hledal nějaké místo, kde by se usadil. Snažil se také zjistit něco o své rodině, ale nic nezjistil. Potloukal se tedy všude možně až narazil na Kanadu, kde projížděl všemožná města. V jednom z nich zaslechl o městě Winnipegu a rozhodl se tak zajet podívat. Doufá, že se mu tu bude líbit a snad se i něco dozví o své rodině.

Přeměna:


Tetování:

Co bude s pokoji?

24. srpna 2012 v 17:47 | Admin |  Informace
Zdravím,

Doufám, že si všichni tento článek přečtou a hlavně i ten pod ním... Takže, ptalo se mě dost z vás kdy budou nové pokoje. Dnes jsem se k tomu nějak prokousala a konečně jsou všechny prázdné.

Slavnostně tedy prohlašuji, že zápis je znovu otevřený, avšak nezapisujte své postavy za které moc nehrajete, buď je smažte a nebo za ně začněte hrát.. Je to tam napsané, bylo by dobré kdyby jste si článek "Zápis pokojů" přečetli celý, pokud tak neuděláte, poznám to a na pokoj můžete rovnou zapomenout. Být vámi, tak si to dvakrát rozmyslím! :)

A co ještě? Dopisuju několik článků, které vám přiblíží celý průběh zde ve Winnipegu, možná přibydou a možná ubydou herní knihy... K tomu bude další čistka a co víc, legendy různých míst Winnipegu. Nový příběh, který bude jiný než o Angele a Enrike, už mě omrzel, je takový suchý a myslím, že to tak cítíte stejně, možná se ale ten nový nebude líbit ale co s tím nadělám, změna je život.
Nezačala jsem ho ale ještě psát, jen přemýšlím jak to bude, prozradím však že o prvních bytostech ve Winnipegu a prvních nesmrtelných, které budou něco jako Enrike a Angela ale budou se jmenovat jinak. Jak? To vám taky neřeknu :D

Snad je to vše, tak se zapište a hrajte dál :)))

S pozdravem Adminka !

Důležité!!!

24. srpna 2012 v 14:51 | Admin
Zdravím, všechny co by chtěli jet na nějaký ze zájezdů... Jak už Japonsko nebo Austrálie. Dnes jsem se dozvěděla, že tu o víkendu nebudu, takže jsem přesunula datum.. z 25.8.2012 - 26.8.2012 na 27.8.2012 - 28.8.2012, což znamená pondělí a úterý...
Omlouvám se za nepříjemnosti, některým, co se to nebude hodit ale bez admina by jste si asi moc nezahráli... Takže znovu Sydney, Japonsko budou 27.8. - 28.8. !!!!!

Děkuji za pochopení, Adminka!

Výsledky

22. srpna 2012 v 23:27 | Admin |  Akce
Před chvílí proběhl další kvíz na téma z filmů: Pán prstenů + Harry Potter. Musím vás pochválit, účast byla velká a vítězů bylo více. Všichni však nemohli vyhrát. Ti co mají málo bodů a neuspěli, nesmutněte, bude další kvíz a pak teprve se třeba povede. Příští téma vymýšlím já, minule bylo rozhodnuto hned, dnes musím přiznat, že se nedalo dohodnout ale snad to není věc, která vše zkazí. Doufám, že jste si kvíz užili a přijdete na další, výsledky jsou tedy tu:

Merlia Dimitri - 100 bodů

Všech 10 otázek správně, plný počet bodů
Všechny bonusové otázky také správně, vítěz si může vybrat bonusovou schopnost

Callisto Sacred - 100 bodů

Všech 10 otázek správně, plný počet bodů
Všechny bonusové otázky také správně, vítěz si může vybrat bonusovou schopnost

Siria Tristanians - 85 bodů

Všech 10 otázek správně
2 bonusové otázky špatně ale jinak všechny správně

Anne Wise - 90 bodů

Všech 10 otázek správně
1 bonusová otázka špatně ale jinak všechny správně

Michael Iagan Forsáidh - 100 bodů

Všech 10 otázek správně, plný počet bodů
Všechny bonusové otázky také správně, vítěz si může vybrat bonusovou schopnost

Gabrielle Alexandre Seraovnas - 40 bodů

Na první dvě otázky chyběla, jinak všechny dobře
Nebyla na bonusové otázky

Mahina DuMass - 75 bodů

7 otázek správně, 3 špatně
4 bonusové otázky dobře, jedna špatně

Shou Mareo ShiroiTsubaki - 100 bodů

Všech 10 otázek správně, plný počet bodů
Všechny bonusové otázky také správně, vítěz si může vybrat bonusovou schopnost

Daire Raynolds - 35 bodů

Na první a čtvrtou chyběl, jinak jedna špatně a ostatní správně
Všechny bonusové otázky špatně

Sania Riliana Niallow - 95 bodů

1 otázka špatně, ostatní správně
Všechny bonusové správně

Kaylee Darkmorth - 75 bodů

3 otázky špatně, ostatní správně
Jedna bonusová špatně, ostatní správně

Alyssa Naira Venner - 85 bodů

3 špatně, 7 správně
Bonusové otázky všechny správně

Očekávaný zájezd!

21. srpna 2012 v 22:47 | Admin |  Akce
Zdravím, tak jsou tu ty očekávané zájezdy ale nebudou hned!


Určitě každý potřebuje nějaký oddech, jet na dovolenou a vůbec si odpočinout. Proto tu jsou zájezdy, aby si vaše postava mohla také odpočinout.
Zájezdy budou mít stanovená data, některé možná budou na stejný den. Bude jich několik a tak bude jen a jen na vás na který z nich se vydáte. Bude to na různá místa po celém světě a především, nebude to jen tak zadarmo.
Co to bude stát? Vaše rasa vám zůstane ale po celou tu dobu co bude vaše postava na dovolené, ztrácí schopnosti. Jakmile se vrátí do Winnipegu, obnoví se. Takže, abych to tu dlouho neobkecávala, snad jsem napsala, vše co jsem chtěla. Jen přeji dobrý výběr. Vaše objednávky dovolené budete psát do knihy ZDE!

Jindy budou další zájezdy na jiná místa, tohle bude pro zatím stačit.
Co napsat do objednávky?
Jméno postavy:
Kam se chystáte:


Australie - Sydney (27.8.2012 - 28.8.2012, 19:00) Surfing

Carly Janet Monroe, Merlia Dimitri, Robin Freeman, Gabrielle Alexandre Seraovnas, Ercell Écelle de Gris, Emma Werewolf, Carmenita Echos Brava Cortezov, Kaylee Darkmorth, Jack Goldriver, Oliver Sykes


Kvíz č.2

21. srpna 2012 v 12:55 | Admin |  Akce

Tak, někteří již mohli včera večer v chatu postřehnout, že jsem psala, že bude další kvíz. Ještě ale nevím na jaké téma. Minulý kvíz byl na téma rasy. Téma si můžete zase sami podle své volby vybrat. Jak kvíz bude probíhat. (Pro ty co na prvním nebyli nebo pro ty co nepochopili). Napíšu otázku, odpovědi a,b,c, pak poprosím o vaše odpovědi a vy mi je do šeptu napíšete, aby nikdo nemohl třeba opisovat :) Bude zase 10 otázek a 5 bonusových, které budou obtížnější. Bodování bude stejné. Za každou správnou 5 bodů, za každou správnou bonusovou 10 bodů pro vaší rasu. Odměna, zase bude schopnost dle vašeho výběru. (Aby jste měli taky trochu radosti a účast byla velká:))
Kvíz bude tedy 22.8.2012 ve středu, což znamená zítra v 19:00 hodin. Minule to bylo na šestou ale většina z vás přišla až tak kolem té sedmé, takže tak. No co ještě dodat, pište svá témata, sem do komentářů a nebo až mě potkáte dnes v chatu, přeji hezký zbytek dne :))
Adminka


Upír // Ënara Maerion Estas

19. srpna 2012 v 22:35 | Admin |  Záznamy

Ënara Maerion EstasVěk: Vyše 3 000 rokov, vyzerá však na 28
Rasa: Upír
Schopnost: Živel vzduch, Živel oheň

Popis: Maerioninou najväčšou prednosťou je jej krása, nejeden by povedal, že až nadpozemská. Tmavé, uhlovo čierne vlasy silno kontrastujú s jej bledou pleťou, lemujú pomerne guľatú tvár, spadajú na plecia a zakrývajú zlato-hnedé oči, ktoré sa na svet dívajú s istým chladným nezáujmom, nenávisťou. Rámujú ich dlhé mihalnice, ktoré si ani nemusí zvýrazňovať riasenkou, aby vynikli oči. Pod dvoma malými zlatavými krištáľmi je nos, na pravej strane zdobený piercingom. Plné pery silno ružovej, ba až skoro krvavo červenej farby väčšinou vykriví do nie moc úprimného úsmevu. Málokedy to však vie niekto spoznať. Dokáže sa dobre pretvarovať. Maerion je pomerne vysoká, štíhlej postavy so správnymi ženskými krivkami, ktoré ešte zvýrazňujú obtiahnuté šaty. Väčšinou nosí oblečenie typu tmavé šaty na ramienkach, či bez nich, z polky odkrývajúce jej štíhle nohy, či čierny obtiahnutý korzet so šnurovaním. Vlasy si málokedy zvykne zopnúť do chvosta, väčšinou ich nechá voľne "viať vo vetre."
Na pravej ruke, na dlani, má pentagram - už od narodenia. Je to znak moci, ktorú nosí v srdci. Vyzerá ako obyčajné tetovanie, no keď používa svoju schopnosť, jeden zo živlov, žiari ako mesiac na tmavej nočnej oblohe. Čím intenzívnejšie sa sústredí, tým viac sa rozžiari jasným svetlom farby daného živlu.
Červená znamená živel oheň a žltá vzduch.
Vzadu za krkom má zas znak jej rodu, značiaci voľnosť, slobodu, silu a moc.
Vždy u seba nosí malú, ale ostrú dýku od matky, zastrčenú vo vnútornom vrecku korzetu, či hrubom koženom opasku. Rovnako ako na ňom, aj na rukoväti dýky sú zložité ornamenty a znaky prepletené cez seba ako hady.

Povaha: Zvodná, prefíkaná a zlá, to všetko na Maerion sedí ako ponožky.
Na prvý pohľad by sa mohla táto, na povrch krehká osôbka, zdať milá a priateľská, no je to len maska, za ktorou sa skrýva riadna mrcha, ktorú nezaujímajú pocity ostatných. Aby nie, keď je bohyňa smrti. Dcéra bohyne noci, Nyx.
Keď si chcete získať jej dôveru, musíte sa teda sakra snažiť. Nikomu totiž slepo neverí. Sama zvykne hovoriť: radšej byť opatrná, ako skončiť bez hlavy. Ak sa to však predsa len niekomu podarí, môže sa spoľahnúť, že mu v každom prípade a za každú cenu pomôže, keď pomoc bude potrebovať.
Často z úst vypustí klamstvá len preto, aby dosiahla, čo chce. Sama ich však nevolá klamstvami, iba menším "spestrením pravdy." Oči ju však väčšinou prezradia. Keď musí niekomu klamať do očí, cíti sa nesvoja, koktá, či sa vyhýba priamemu pohľadu.
Málokedy sa jej na tvári zračia jej pocity, pretože väčšinou na sebe nič nedáva poznať. Nie je ako otvorená kniha, skôr ťažký kód na sejfe, ktorý by ste nerozlúštili, ani keby ste sa ktovieako snažili. Málokoho si pripúšťa k srdcu. A už vôbec nie iné rasy, akej je ona. Ľudia sú podľa nej len bezbranné a krehké bytosti, bábky na povrázku, ktorý môže kedykoľvek ľahko pretrhnúť. Keď je rozhodnutá niečo spraviť, tak to spraví za každú cenu. Ide si bezhlavo po svojom cieli, často za sebou na ceste necháva hoci aj mŕtvoly, len aby ona dosiahla, čo chce. Vyžíva sa v love a utrpení druhých. Je podlá a hnusná. Vlastne je taká, aká byť chce. Slovo prehra nepozná, je rozhodnutá dať zo seba všetko, aby dokázala, že je najlepšia. Jednoducho je to tak trochu narcis mysliaci si o sebe, že je dokonalá. Od pravdy však ďaleko nie je. Po matke nemá len obrovskú moc, ale aj krásu bohov. Prefíkanosť líšky, odhodlanosť, hnev a drzosť. Je ako pandorina skrinka, v ktorej by ste ťažko našli kúsok dobra. Možno však niekde na spodku jej čierneho srdca je. Možno.

Historie: Maerion, dá sa povedať, nie je tak úplne normálny človek. Vlastne upír. Je dcérou bohyne noci, Nyx. Jedna z kér, nemilosrdných bohýň smrti. Skazy. Bola poslaná na svet, aby hájila spravodlivosť a nechala nemilosrdne zabiť tých, ktorý si smrť zaslúžili. Stála pri každom, kto odchádzal na "druhý svet," ona riadila životy ostatných. Ona rozhodovala o tom, kto ostane žiť a kto si žiť nezaslúži, jediným mávnutím ruky. Usadila sa v Oklahome, v Severnej Amerike. Ľudia sa jej báli, pretože z nej vyžarovala moc a tiež niečo temné a zlé. Veci sa začali vymykať kontrole a rozhodli sa spiknúť proti nej. Bola čoraz viac opatrnejšia, pozornejšia a obozretnejšia a neraz takmer prišla o život, pretože si nedávala väčší pozor. Verila, že je silnejšia a mocnejšia, než ľudia, no boli viacerí a na ňu to bolo veľa. Musela z mesta odísť a tak sa ukrývala nejaký ten čas v Kanade. Tam stretla mocného upíra, ktorý jej výmenou za krv sľuboval všetko, čo si kedy mohla priať. Neuveriteľnú silu a moc. Naivne mu uverila a on ju uhryzol do krku, hltavo pil jej krv a nakoniec ju premenil na upírku, pretože stratila príliš krvi a nechcel ju zabiť. Hoci si dlho zvykala na nové, krvilačné ja a tiež lepšie zmysli, väčšiu silu a rýchlosť, než doteraz vôbec mala, cítila sa skvelo. Cítila sa neporaziteľne. Seth ju učil, ako prežiť, nenechať sa ovládať smädom. Sprvu to nedokázala a svoje obete zabila, no ako šli dni, mesiace a roky, až storočia, po boku Setha boli obávanými upírmi, ku ktorým mali viacerí rešpekt. Cítila k nemu viac, než len to, že spolu sú silnejší. Spolu boli obaja aj šťastnejší. Milovala ho.. tie dve slová, čo mu hovorievala každý deň jej nešli z len úst, ale od srdca. Aspoň pri ňom mala pocit, že má nejaký iný význam na tomto svete, než len zabíjať a ničiť.
Jedného dňa však Seth odišiel, jej ani nepovedal kam, a už sa nevrátil. Dozvedela sa, že ho zabil lovec upírov. Ťažko sa s tým dokázala vyrovnať, keďže jej Seth ako jeden z mála prirástol k srdcu. Sama si nemyslela, že si niekto v jej srdci vydobyje tak veľké miesto. A on to dokázal. No po jeho smrti ostalo prázdne. Roky plynuli a ona žila bez neho a hoci sa už necítila tak, ako keď ho mala pri sebe, ako keď bojovala po jeho boku, presviedčala sama seba, že bez neho bude žiť ďalej. Ostala však akosi prázdna. Čoraz viac ľudí poznalo jej silu, utrpenie vytvorené jej rukami a ďalej neuzreli svetlo sveta. Len preto, lebo sa cítila lepšie, aby si nedávala za vinu to, že jeho smrť je len jej vina. Mala mu to vyhovoriť, keď jej povedal, že musí odísť preč, vraj je to nejaká neodkladná práca. No nič mu nepovedala, lebo mu verila. Verila, že sa vráti naspäť k nej. No nestalo sa tak. Prišla do Winnipegu, pretože tuší, kde by mohol byť ten, kto jej zabil priateľa. Zaprisahala sa, že toho lovca nájde a pomstí smrť Setha.

Tetovanie vzadu na krku(znak voľnosti a slobody):


Co nového...?

15. srpna 2012 v 12:36 | Admin |  Informace
Zdravím vás! :)


Určitě jste si mohli včera večer všimnout, že čistka neaktivních již proběhla. Ti co se nezapsali mají smůlu, opakovala jsem to na mnoha místech blogu snad tisíckrát. Kdo řekne že to neviděl, tak to teda tolerovat také nebudu protože jsem to tu do menu rozmístila několikrát a to snad všude jen proto aby jste to viděli a mohli se zapsat všichni a ti co řeknou že neviděli si na tohle nemohli stěžovat.
Kdo řekne že tu nebyl, tak nebyl, postava se dá ještě vrátit, tak stačí pod tento článek slušně napsat, nějak se domluvíme. Kdo byl nový a myslel že se ho to netýká tak je na omylu. Sami si všimněte, kolik tu bylo nových lidí, kteří se sem už ani nevrátili.
Opravdu mám ráda ty co se zaregistrují a v životě sem už nevstoupí, akorát mi to přidělává více práce. Čistka neaktivních bude za chvíli ještě jedna a tentokrát bude kratší datum, protože je tu ještě mnoho z vás, kteří se zapsali a už tu zase nejsou. Proč?
Všimla jsem si sama že to tu trochu upadá a tak jsem se rozhodla, že každý týden budu dělat nějakou akci. Jen budu muset vymyslet, co by jste rádi za odměny, nemyslím, nové schopnosti. Ty budou ale ne pořád!
Ještě zpátky k čistce. Objevila jsem tu pár lidí, kteří se registrovali, ani jednou nehráli RPG a když se objevil článek s čistkou neaktivních, zapsali se a znovu tu nejsou, takže tohle také neberu. Já hledám aktivní hráče, kteří budou hrát, zúčastňovat se různých akcí a užívat si zde život za svou postavu. Takhle mě ani vás to nebude bavit. Jsem ráda že si nový hráči tvoří nové postavy a hrají aktivně, jsem za to ráda, dostala jsem chuť vám propůjčovat vypravěče kdy budete chtít ale jestli to takhle půjde dál, mohu to tu rovnou zrušit, což já nechci. Dalo mi to tu celkem dost práce než se to rozběhlo apod.
Blog za chvíli projde rekonstrukcí, přepíšu nějaká pravidla, upravím registraci, udělají se nové pokoje a připudou možná obrázky do herních knih. Vše co tu pro vás dělám je jen díky vám, že tu jste a aktivně hrajete, za to vám děkuju. Postavy nám přesto na aktivitě ubívají a tak by ani neuškodilo, kdyby jste nás někomu doporočili. Aktivita je opravdu důležitá, i když se to tolik nezdá.
No nic, chápu, že to bylo dlouhé ale alespoň se toho více dozvíte. Jakékoli změny, či vylepšení, veškeré vaše nápady, přijmu s otevřenou náručí. Ty pište na můj e-mail: Rpg-night@centru.cz kdyby někdo nevěděl a nebo do knihy dotazů, stížností, poznámek, připomínek a já nevím čeho všeho ještě.
Tak snad to bude všechno co jsem vám chtěla říci, doufám, že jsem na nic nezapomněla a kdyby jo, připomenu jak nejrychleji budu moci.
Á už vím, co jsem to chtěla, vůbec se mi nelíbí vaše reklamy v chatu, radím vám s tím přestat, na to máte knihu. Tam si pište reklamy, jaké chcete ale nepište je 1. Do herních knih (opravdu mě nebaví je stále mazat) 2. Do chatu už vůbec ne (nejsme stránka, kde se hledají hráči na jiná RPG). Děkuji za pochopení!!

Přeji hezký zbytek dne, s pozdravem Adminka !

Výsledky kvízu!

13. srpna 2012 v 10:22 | Admin |  Akce
Včera proběhl kvíz sice o hodinu později, protože jsme čekali ještě na pár hráčů ale myslím, že se povedl. Téma kvízu bylo vybráno "Rasy". Bylo položeno 10 otázek odpovědi a,b,c a následujících 5 Bonusových otázek. Za každou správnou odpověď se dostalo 5 bodů a za každou správnou bonusovou otázku se dostávalo 10 bodů. Ti kdo měli nejvíce bodů si mohli vybrat sami jakoukoliv třetí schopnost. Výsledky jsou následující:

Toki-dela Konerei - 45 bodů

5 otázek správně, 5 otázek špatně
Na bonusové otázky odpověděla jen na 3 z nich, ty byli všechny správně

Brian Lucas Sanders - 110 bodů

Všech 10 otázek správně, plný počet bodů
Všechny bonusové otázky také správně, vítěz si může vybrat bonusovou schopnost

Sally Wa'Louleil - 65 bodů

6 otázek správně, 4 špatně
Bonusové odpovědi všechny správně včetně dvou, jedna úplně špatně druhá z poloviny, jelikož měla dvě správné odpovědi.

Kaylee Darkmorth - 110 bodů

Všech 10 otázek správně, plný počet bodů
Všechny bonusové otázky také správně, vítěz si může vybrat bonusovou schopnost

Michael Iagan Forsáidh - 100 bodů

Všech 10 otázek správně, plný počet bodů
Všechny bonusové otázky také správně, až na jednu kde chyběla jedna odpověď, protože měla dvě správné odpovědi.

Amanda De Aime Flaer - 110 bodů

Všech 10 otázek správně, plný počet bodů
Všechny bonusové otázky také správně, vítěz si může vybrat bonusovou schopnost

Kimberly Samantha Morgan - 60 bodů

Nebyla přítomna když byl kvíz s 10ti otázkami, účastnila se jen na bonusových na které odpověděla správně a získala 60 bodů.

Kvíz!

10. srpna 2012 v 17:51 | Admin |  Akce
Zdravím vás!

Tak vidím, že to tu trochu upadá, chápu moc akcí není ale pokusím se to trochu napravit, kdo by se chtěl podílet na tvorbě akcí nechť mi napíše na e-mail: Rpg-night@centrum.cz

Proto jsem vymyslela že bychom se mohli v neděli 12.8.2012 v 18:00 hod. sejít v chatu. Dala bych vám asi 15 otázek za každou by jste mohli získat 5 bodů pro svou rasu + nějaké bonusové které budou za 10 bodů. Ten který získá nejvíce bodů pro svou rasu získá nějakou novou schopnost kterou si bude moci sám vybrat.
Doufám, že se nás sejde dost a trochu se to tu oživí navíc za chvíli bude končit čistka profilů takže do 15.8. můžete zapisovat své postavy (ti co postavu zapsanou ještě nemají, mají hvězdičku vedle svého jména). Tak přeji hezký zbytek dne, s pozdravem Admin! :)