Drak // Brian Lucas Sanders

22. července 2012 v 21:15 | Admin |  ZáznamyVěk: 1392 let (vypadá na 20)
Rasa: Drak
Druh: Evropský drak
Schopnosti: Regenerace, Bouře, BONUS: Telekineze

  • V Z H L E D
Brian je postava vyššího vzrůstu s černými, krátkými vlasy, které sem tam trčí do všech stran. Jeho oči mají hnědozelenou barvu ale převažuje spíše hnědá. Tvar obličeje je oválný, čelo mu zakrývají vlasy a zespod nich jdou vidět jeho oči. Kousek pod nimi je nos ani ne velký a ani ne malý, přesně akorát jak by měl být. Rty má do červena, úzké ne příliš výrazné. Dále má bradku, která nejde až tak moc vidět. Kůže světlá.
Jeho postava je sportovně vypracovaná, protože jako drak celkem dosti posiluje, aby udržel celou svou váhu ve vzduchu. Na sobě má většinou nějaké volné tričko a černou mikinu s kapucí. Dál černé roztrhané džíny a černé tenisky. Po většinu času nosí černé věci včetně trička, jelikož to je jeho oblíbená barva. Je mu jedno kdo si co o něm myslí a nebude hlavně dělat to co mu druzí budou nakazovat. Samozřejmě ale nenosí jen černou, objeví se někdy i v jiných barvách.
Na zádech má vytetovanou sedmičku a nad ní své příjmení. Na prstech má zase vytetované slovo zvláštním středověkým písmem. Jakmile spojí obě ruce v pěst, schová palce a dá je k sobě vznikne vytetované slovo California. Přesněji Cali4nia. Na rukou, po celých pažích až po zápěstí má různé zvířata, jiné draky ale i lidi. Na noze má vytetovaný opálený kus papíru na němž je černobílá, proužkovaná kytara se stuhou a nápisem Sanders. Na krku má řetízek z kůže na němž visí dračí zub, kterého kdysi dávno, ne porazil ale utkal se s ním v boji a vytrhl mu ho. Ví, že ho jednou znovu potká a tentokrát je rozhodnutý že ho zabije, protože mu zabil bratra a toto utrpení v sobě nosí dodnes. Nijak to však nikomu neříká a nedělá ze sebe chudáčka. Jinak všeobecně Brian je 186 cm vysoký a váží shruba 67 kg.
Na rukou má černé náramky, jeden pletený, černobílý, druhý z černého stříbra a třetí z kůže, která je černá a na níž jsou dřevěné malé korálky na nichž jsou písmena. Celkem je tam napsáne Black Dragons.

V dračí podobě je obrovský. Vysoký jako když stojí dva lidé a dlouhý od hlavy až po konec ocasu jako když naopak leží pět až šest lidí! A stále roste, draci nepřestávají růst. Dnes ale na štěstí roste již pomalu, tak, že to nejde vůbec vidět, jinak lépe řečeno poznat. Jeho hlava je velká jako lidský trup. Na ní má dva zakroucené rohy černé jako saze a dlouhé o stopu více než jeho hlava. O kousek níže pod nimi jsou další dva rohy ale tentokrát dlouhé do půlky jeho hlavy v úrovni, kde končí čelisti. Spolu s obočím jsou další rohy a ty jsou ještě kratší, shruba poloviční. Jeho oči jsou rudé s úzkými, černými zorničkami jako kočičí oči. Zadní nohy i přední jsou svalnaté, plné síly. Na předních má zezadu jakoby blány s ostnami. Jeho drápy na obrovských tlapách jsou ostré jako břitvy, připraveny se zabodnout i do nejtrvdšího materiálu. Krk je dlouhý zhruba deset stop. Ocas ještě delší, asi tak třikrát víc. Od hlavy až po konec ocasu v místech kde má páteř se mu táhnou, tak jako má za předníma nohama blány, vždy s jedním ostnem, které blány nesou. Nad předníma nohama, mezi blánymi se od zad zvedají křídla s rozpětím asi patnáct metrů. Tenká černá membrána je pokryta tisíci bílými žilkami, které jdou vidět jen zblízka. Jeho břicho pokrývá velký tlustý krunýř, jež ho chrání před nebezpečím létající ze země. Zbytek jeho těla je pokryto ostrými šupinami.
  • P O V A H A
Brian je klidný člověk, tedy drak. Vždy když dojde k nějakým sporům, odchází s chladnou hlavou. Ne že by od toho utíkal ale řídí se slovy, moudřejší ustoupí. Proč se hádat, jaký to bude mít výsledek? Jen další nepřátelé o což nestojí ani nikdy nestál. Jediná chvíle kdy se dokáže opravdu rozzuřit, rozzlobit, je, kdy někdo ubližuje jeho rodině, přátelům či dokonce lásce. Je přátelský, žádný tajnůstkář. Neříká že není samotář, taky si občas zaslouží být sám, potřebuje to, na odpočinek, přemýšlení apod. Po časech, když samotářem není rád poznává nové lidi, objevuje nová místa, či s někým komunikuje a to všechno jen tak. Miluje smysl pro humor, kterého nemá nikdy dost. Jediný co může být na něm nepříjemné je to, že si ze všeho dělá srandu. Sem tam to někomu může přijít, že nic nebere vážně ale je to jakoby maska. Občas je dosti divoký, a tak potřebuje sem tam trochu zkrotit. Rád si lítá v mracích jak se mu zlíbí. Užívá si svobody, svobody, kdy si může dělat co se mu zachce. Nerad se k něčemu váže.
Jeho oblíbená kuchyně je italská, přímo se vyžívá nad pizzou a boloňskými špagetami. Zkrátka je již jasné, že se nenarodil nikde v Americe. Je jasně rozený Evropan i když žije od svých dvou let v Californii. Hraje od doby, kdy byla možnost na kytaru, umí hrát také na klavír a trochu na housle. Umí na elektrickou ale i klasickou. Ve svém volném čase skládá různé nové skladby. Poslouchá hlavně metal/heavy metal, rock/hardrock. Hlavně v těchto vybraných žánrech skládá. Když se vrátíme k jeho povaze a chování je obětavý, spolehlivý, upřímný, vůdčí, občas neústupný, veselý. Co ještě o něm říci. Člověk, drak s kterým se dá popovídat. Sice na první pohled vypadá, že nemá o nic zájem a má stále kamennou tvář ale to je u něho zvykem.
  • H I S T O R I E
Brianova historie je celkem zajímavá ale trochu komplikovaná. Neví přesně kde se narodil, jestli v Německu nebo Itálii ale jak bylo již řečeno, miluje přesto všechno italskou kuchyni.
Dá se říci, že jeho matka je italka a otec němec, což z tohoto vyplívá, odkud sahají jeho kořeny. Avšak kde se narodil je ve hvězdách. Jistě ale ví, že to bylo v roce 623 někdy v březnu. Hned ve dvou letech po jeho narození, se přestěhovali do Ameriky. Jeho rodiče byli oba draci, takže je čistokrevný, žádný kříženec člověka. Dá se říci, že je z většiny po otci. Jeho matka se jmenovala Lorealla a otec byl Maxmilián.
Přeleteli přes Atlantský oceán do Californie. Když mu bylo 5 let, přišel na svět jeho bratr Aaron. Byl přesný opak Briana ale přesto se jako bratři měli rádi a cenili si jeden druhého. Pomáhali si až do dne, kdy se Brian utkal s jedním z nejstarších draků a Aaron zaplatil životem, když mu chtěl pomoci. Ten drak s nímž bojoval a zabil Aarona zmizel a jediné co Brianovi zůstalo byl jeho zub, jež mu v boji vyrval z tlamy. Přísahal svému bratrovi, že toho draka vyhledá a zabije, pomstí se. Aaron zemřel v jeho náruči. Když přišel domů, byli mrtvý i jeho rodiče. Na zemi našel akorát šupinu toho draka, který před několika hodinami zabil jeho bratra. Tím se jeho touha po pomstě zvětšila.
Žil po většinu časů v Jižní Americe v pralesech, kde nabíral síly a jakmile měl náladu a touhu něco zabít, vydal se do blízkých hor. Tam hledal toho draka, jež mu vzal všechny nejbližší. Mezi tím se také účastnil mnoha bitev mezi lidmi a draky, vždy byl na dobré straně a alespoň si tak myslel, vždy měl volnou ruku a mohl si ji zvolit. Nikdo mu nemohl nakazovat, jakou si má zvolit a že se přidá k té a té. Ne! Byl svobodný, je to přeci jeho život.
Ještě před všemi těmito válkami byl na tohle vycvičen. Má výborně vycvičené všechny smysly, jak sluch a zrach tak čich a hmat. Pozná na míle daleko kdo je co za bytost, umí výborně zatajit co sám vlastně je, aby ho někdo druhý nemohl vystopovat.
Pak se vrátil v roce 1834 do Californie kde potkal jednu dívku. Jmenovala se Amber. Byli dlouho letí přátelé a později zjistil, že není obyčejný člověk ale upír. Každý den spolu trávili 24 hodin, nakonec si koupili dům, kde se k němu nastěhovala jako spolubydlící. Nakonec když zjistil, že ji má rád přesto, že je nepřítel, řekla mu, že je jeho starší sestra. Nechápal proč mu o ní rodiře neřekli, nevěděl zda být šťastný nebo má na vždy odejít. Vzal to na štěstí dobře. Měl ji rád natolik jako svého bratra, jež zabily, vlastně mu ho hodně připomínala, svými hnědými vlasy po matce. Byli spolu ještě dva roky dokud mu Amber neoznámila, že si někoho našla a požádal ji o ruku. Odstěhovala se od něj a tak se již nikdy neviděli. Sám neví proč, nepřišla za ním a on za ní také ne. Nechtěl se asi vtírat, neví. Kontakt na sebe také neměli a tak na sebe oba zapomněli. Sice si občas vzpomene a má chuť ji hledat ale vždy to tak nechá být, odkládá to velké hledání své ztracené sestry a nemůže se k tomu stále "dokopat". Nemůže najít odvahu na to aby se dal do hledání. V roce 2000 se přidal k jedné skupině. Skládal jim songy, byl hlavním kytaristou i klavíristou. V roce 2008 jim umřel bubeník. Jeden z hlavních členů ale skupina se nerozpadla a pokračovala dál až do současnosti. Nějak se jeden z jejich členů dozvěděl co je zač a tak musel odejít do Winnipegu, kde se skrývá. Snad najde nové přátele. To nejdůležitější, svou kytaru Michaele [Mišel] má s sebou a to ne jen ji ale i svou klasickou kytaru Jacky.


  • G A L L E R Y
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Russia Rozalite Artë Russia Rozalite Artë | 19. června 2013 v 20:56 | Reagovat

Další z příslušníků BVB Army? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama