Démon // Clarie Belle Moore Spes

28. června 2012 v 20:05 | Admin |  Záznamy

Clarie Belle Moore Spes

Dbebulmamain.jpg (300×300)


Věk: Vypadá na 17 let (už nezestárne)
Rasa: Démon
Schopnost: Empatie, Možnost uzdravit jakékoliv zranění

Popis: Claries je nenápadná dívka, měřící 174 cm. Její tmavé, hnědé lokny se jí vlní až do pasu. Její pleť je vždy bez jediné chybičky, kromě pár pih, které se na její roztomilé tvářičce vyskytují. Má čokoládově hnědé oči, které vždy vyjadřují to, co cítí. Má o něco hustší obočí. Její nosík je o něco širší, než by chtěla, ale komplexy z něj nemá. Její rty jsou vždy vytvarovány do sladkého úsměvu, který ráda věnuje každému. Může se pyšnit útlou postavou hodnou modelce. Nejraději nosí šaty bez ramínek, aby to nepřekáželo jejím dvoubarevným křídlům. Jedno má černé a druhé bílé. Má svá křídla ráda, jen je moc nepoužívá.

Povaha: Clarie Belle Bude mít něco z obou rodičů. Mezi její vlastnosti bude patřit, že miluje přírodu. Bude starostlivá. Občas se bude stranit společnosti jiných lidí. Ale když tu bude někdo potřebovat, dokáže mu pomoct. Má talent pro hraní na hudbní nástroje a zpěv. Oči má hnědé po Darrenovi. Vlasy má hnědé takžtéž po Darrenovi. Když má dobrou náladu, dokáže se rozpovídat. Vzhledově její sice 17 let, ale úrovní inteligence se vytovná jakémukoliv dospělému....Občas.

Historie: Narodila se zde ve Winnipegu. V noci z dne 27.6 na 28.6 Jejím otcem je Darren Moore, padlý anděl a její matka Animi Spes. Narodila se předčasně a při porodu jí pomáhala Elena. Narodila se v místním baru. Vyrostla docela rychle, během pár dnů dorostla do své nynější podoby. Za tu dobu, co rostla, se jí nestalo nic hezkého, nerada o tom mluví. Spíše se snažila to zapomenout. Potkala zde i Erika… Svého snoubence, který ji zemřel v náručí a pár hodin na to ožil. Nakonec zjistila, že čeká mimčo, na které se těší, jako blecha. Je šťastná. Je jí jedno, jak bude její dítě vypadat, protože Erik má něco s tváří a je to genetické. Ona jej bude mít ráda i tak. S Elenou jsou nejlepší kamarádky.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama