Vlkodlak // Animi Spes

21. června 2012 v 22:55 | Admin

Animi SpesVěk: 22 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Živel země, Možnost uzdravit jakékoliv zranění

Popis: Animi je celkově malého vzrůstu. Měří pouhých 161 centimetrů. Její výšku podtrhují její dlouhé, slámově zbarvené, světlé vlasy. Mezi karamelově barevnými kukadly má nevýrazný, obyčejný nosánek. Nad rty vykrojenými do srdcovitého tvaru má pihu krásy. Celkovou tvář podtrhuje výrazná brada. Její útlý krček zdobí šňůrka s obyčejným kamínkem. Jelikož je vlkodlak, je na ní sotva zřetelné, že je matkou dvou vlčat Daniela a Anastasie. Ovšem má trošku objemnější hrudník. Při proměně má delší chlupy okolo uší, jakožto vlasy. Její celkový kožich je velmi světlý. Při proměně se její očí mění na jantarově žluté. Výška ve vlkodlačí podobě je menší, než u kohokoliv jiného. Také proto, že je mladá, nedávno proměněná.
Povaha: Jako člověk bývala velmi nevyrovnaná. Nevěděla co dříve. To se změnilo. Od té doby, co se musela starat nejdříve o Daniela a pak Anju, změnili se její priority. Je starostlivou matka, jež se stará o své ratolesti. Pod klidnou tváří se však skrývá něco, co může poznat jenom jedna osoba na světě. Umí se rozzlobit tak, že v její blízkosti nechce být skoro nikdo. Díky otci jejich dětí se naučila být hodnou a neprosazovat si svou. Pokud tedy nejsou v soukromí. To je pak něco jiného.
Historie: Animi se narodila na Jihu Francie. Její kořeny jsou ovšem na severu Evropy, v Dánsku ze strany otce a její matka byla Holanďanka. Ovšem rodiče od jejích pěti let neviděla, jelikož žila v Polsku u tety Yennefer a strýčka Geralta. Vyrůstala tam až do svých 18-ti let, než se rozhodla odejít. Možná to bylo tím, že jim uprostřed domu vyrostl strom její vinou a už tehdy jí dali najevo, že bude lepší, když bude někde, kde jim její schopnosti neublíží. Proto se vydala na místo, o kterém jí řekli, že by tam pro ni bylo bezpečno. Takže odešla do Kanadského Winnipegu, jenž je útočištěm pro zvláštní tvory a lidi nadané zvláštními schopnosti. Ve Winnipegu se konečně cítila v bezpečí a mezi svými. Brzy se začlenila a časem potkala osudovou osobu. Svého chotě a otce svých dvou dětí. Ovšem, že ani cesta těch dvou nebyla jednoduchá, když ona byla ještě člověk a Alexandr je vlkodlak. A k tomu pochází z Ruska. Před Animi byl nelehký úkol. Naučit se chovat tak, aby to vyhovovalo jejich společenským mravům. Hlavně vydržet Alexandra je občas nelehká věc. S oběma problémy se vypořádala více než dobře, přestože se občas něco nepovede. Většinu času tak tráví spíše mimo Winnipeg v Rusku.
Přeměna:
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 mercy mercy | Web | 17. června 2015 v 17:04 | Reagovat

Si uvědomil, že ne všechny. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama