Červen 2012

Démon // Clarie Belle Moore Spes

28. června 2012 v 20:05 | Admin |  Záznamy

Clarie Belle Moore Spes

Dbebulmamain.jpg (300×300)


Věk: Vypadá na 17 let (už nezestárne)
Rasa: Démon
Schopnost: Empatie, Možnost uzdravit jakékoliv zranění

Popis: Claries je nenápadná dívka, měřící 174 cm. Její tmavé, hnědé lokny se jí vlní až do pasu. Její pleť je vždy bez jediné chybičky, kromě pár pih, které se na její roztomilé tvářičce vyskytují. Má čokoládově hnědé oči, které vždy vyjadřují to, co cítí. Má o něco hustší obočí. Její nosík je o něco širší, než by chtěla, ale komplexy z něj nemá. Její rty jsou vždy vytvarovány do sladkého úsměvu, který ráda věnuje každému. Může se pyšnit útlou postavou hodnou modelce. Nejraději nosí šaty bez ramínek, aby to nepřekáželo jejím dvoubarevným křídlům. Jedno má černé a druhé bílé. Má svá křídla ráda, jen je moc nepoužívá.

Povaha: Clarie Belle Bude mít něco z obou rodičů. Mezi její vlastnosti bude patřit, že miluje přírodu. Bude starostlivá. Občas se bude stranit společnosti jiných lidí. Ale když tu bude někdo potřebovat, dokáže mu pomoct. Má talent pro hraní na hudbní nástroje a zpěv. Oči má hnědé po Darrenovi. Vlasy má hnědé takžtéž po Darrenovi. Když má dobrou náladu, dokáže se rozpovídat. Vzhledově její sice 17 let, ale úrovní inteligence se vytovná jakémukoliv dospělému....Občas.

Historie: Narodila se zde ve Winnipegu. V noci z dne 27.6 na 28.6 Jejím otcem je Darren Moore, padlý anděl a její matka Animi Spes. Narodila se předčasně a při porodu jí pomáhala Elena. Narodila se v místním baru. Vyrostla docela rychle, během pár dnů dorostla do své nynější podoby. Za tu dobu, co rostla, se jí nestalo nic hezkého, nerada o tom mluví. Spíše se snažila to zapomenout. Potkala zde i Erika… Svého snoubence, který ji zemřel v náručí a pár hodin na to ožil. Nakonec zjistila, že čeká mimčo, na které se těší, jako blecha. Je šťastná. Je jí jedno, jak bude její dítě vypadat, protože Erik má něco s tváří a je to genetické. Ona jej bude mít ráda i tak. S Elenou jsou nejlepší kamarádky.

Vlkodlak // Evženij Alexandrovič Fedorov

25. června 2012 v 19:00 | Admin |  Záznamy

Evženij Alexandrovič FedorovVěk: 196/20 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Možnost uzdravit jakékoliv zranění, ovládání mysli, BONUS: Nadpřirozená mrštnost

Popis: Je poměrně vypracované postavy, za kterou by se nemusel stydět žádný atlet. Na svou dobu poměrně vysoký, 178 cm. Hnědé, polodlouhé, lehce zvlněné vlasy lemují jeho jeho obličej, včetně udržovaných kotlet, jak to bylo zvykem v dávných dobách. Rovné obočí, veliké, hluboké oči se spadeným levým víčkem, dodávají jeho pohledu blouznivého, bohémského vzezření. Výrazná líčka a plné rty podtrhují jeho vzhled, jenž jako by se připomínal ze starých obrazů.

Povaha: Rád se baví a užívá si bujarých oslav, vypadá přátelsky a otevřeně, ale ve skutečnosti je poměrně těžké se mu dostat k tělu. Často střídá nálady, takže buď pij z žalu nebo z radosti. Pít se naučil ve své matičce Rusy, ale omezil to, když zjistil, že mu to ve vlčí podobě nedělá příliš dobře. Má rád volnost. Běhání po lese a vytí nebo dovádění je jeho. Jako by ani nebyl tak starý. Je ale silně bestiální a pro smrtelníky velice nebezpečný. Nejen jako člověk, ale i jako vlkodlak má rád lov. Hlavně když může svou oběť uštvat. Umí se ovládat, ale kdo řekl, že se chce ovládat. Též má v soubojích tzv. berserkerovský komplex. Čím víc je zraněný, tím se jeho výkon zvyšuje až do úplného vyčerpání, ztráty vědomí nebo smrti.

Historie: Narodil se v roce 1796 v Sankt-Petěrburgu (Petrohrad). Měl ještě staršího bratra a starší sestru. Otec voják, bojoval proti Napoleonovi, tak i jeho bratr. A tak zůstával na krku matce a sestře, byl ještě moc mladý na vojnu, ale dostatečně starý na to, aby ho přítomnost dvou dam v rodinném kruhu otravovala. Chtěl být stejně schopný voják jako otec a bratr. Jeho matka se vždy snažila dostat mezi vyšší šlechtu a mladého Alexandroviče brala na návštěvy a bankety zámožnějších šlechticů. Jeho matka v tom uměla chodit. Udělala pokaždé ze sebe chudinku bez jediného rublu a pak se hned do jejich kasy hrnuly milodary, ze kterých mohla kupovat svému staršímu synovi a též muži uniformy, své dceři krásné šaty, aby se výhodně provdala a Evženij se pak "spokojil" s málem. Učil se francouzsky, aby mohl na ruském dvoře dělat dojem a procvičoval se i ve střelbě a lovu. Zbožňoval lovy a čas se svými přáteli často jezdil na strýcovo venkovské sídlo za divokými lovy v širých, hlubokých lesích.
Evženij po své matce ale sdědil jistou výřečnost a netrvalo dlouho a dostal se mezi smetánku. Respektive mládež smetánky. Cestoval po významných ruských městech včetně samotné Moskvy. Vojenství ho už tolik nezajímalo. Spíše revoluce. Toužil po svobodě a chtěl ji víc a víc, až se nakonec začal přiklánět k volnomyšlenkářství po vzoru velké francozské revoluce.
Měl úzký, za to velmi zámožný okruh přátel a žil by si i beztarostně, pokud by se nezamiloval do ženy jednoho z nich. Vasilisa byla původně obyčejná dívka. Taková popelka provdaná za bohatého Dimitrije. Její povaha, přímá a nepodobná těm, které se objevovaly mezi šlechtou, ho učarovala. Láska byla oboustranná a vášnivá. Ale byla odhalena. Dimirij byl zámožný a tak se nakonec musel Evženij ukrýt na venkovském sídle svého strýce.
Vasilisa ale od Dimitrije utekla a přijela za Evžnijem. Prožili spolu krásný den, ale věděli, ž spolu nehomou být šťastni a tak se rozhodli, že si vezmou život. V noci se šli projít do lesa. Objali se a on musel vystřelit. Vasilisa padla k zemi mrtvá. Pak nabil i pro sebe. Jenomže netušil, že krev jeho milované něco, spíš někoho, přiláká. A sotva co nabil, vrhla se po něm bestie vlčího vzezření. Kulka, která byla určena pro něj se zavrtala do vlkodlaka. Zpomalila ho. Bylo ale pozdě, již byl nakažený. Pokousaný a podrápaný utekl zpět do sídla. Strach a sebezáchova jako hlavní pudy kdysi zvítězily.
A zatímco se léčil, bylo objeveno znetvořené tělo Vasilisy na okraji lesa.
Dimitrij potopil jeho pověst a Evženij se již na dvůr nepodíval. Aby zachránil alespoň čest rodiny, když ne svoji, nechal se pod nátlakem své matky vydědit. Ale to už věděl, že není člověk. Učil se ovládat svůj "dar". Žil se svou smečkou ve venkovském sídle a pomalu si začínal znovu užívat nově nabitého života. I zabití jeho první oběti přešel chladně, skoro s až neskutečnou lehkostí. Přesto stále jště zůstával ve středu dění a setkával se i se svými tehdejšími přáteli.
V prosinci 1825 se připojil k děkabristům.
A poté, co byli rozdrceni, zmizel.Protože již by na něm bylo vidět, že nestárne.
Poté byl spíš vidět ne přímo se smetánkou jako spíš s uměleckými ruskými generacemi. Spisovatelé, malíři, filozofové. Mezi nimi našel svůj domov, rodinu a i svobodu.
Jak ale Rus stárla a objevili se i rychlejší dopravní prostředky, rozhodl se hodně cestovat a poznávat nové věci. Získal tak novou vlastnost, touhu po poznání, jistou zvídavost.

Přeměna:

Jako vlkodlak má klasické, vlčí, stříbrnočervené žíhané zabarvení. Je o dost mohutnější i než obyčejný vlk a má jisté, máloviditelné lidské modifikace. Oproti vlkodlakům je ale spíš jeden z těch menších. Na druhou stranu je o dost zákeřnější, rychlejší, hbitější.


Vlkodlak // Animi Spes

21. června 2012 v 22:55 | Admin

Animi SpesVěk: 22 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Živel země, Možnost uzdravit jakékoliv zranění

Popis: Animi je celkově malého vzrůstu. Měří pouhých 161 centimetrů. Její výšku podtrhují její dlouhé, slámově zbarvené, světlé vlasy. Mezi karamelově barevnými kukadly má nevýrazný, obyčejný nosánek. Nad rty vykrojenými do srdcovitého tvaru má pihu krásy. Celkovou tvář podtrhuje výrazná brada. Její útlý krček zdobí šňůrka s obyčejným kamínkem. Jelikož je vlkodlak, je na ní sotva zřetelné, že je matkou dvou vlčat Daniela a Anastasie. Ovšem má trošku objemnější hrudník. Při proměně má delší chlupy okolo uší, jakožto vlasy. Její celkový kožich je velmi světlý. Při proměně se její očí mění na jantarově žluté. Výška ve vlkodlačí podobě je menší, než u kohokoliv jiného. Také proto, že je mladá, nedávno proměněná.
Povaha: Jako člověk bývala velmi nevyrovnaná. Nevěděla co dříve. To se změnilo. Od té doby, co se musela starat nejdříve o Daniela a pak Anju, změnili se její priority. Je starostlivou matka, jež se stará o své ratolesti. Pod klidnou tváří se však skrývá něco, co může poznat jenom jedna osoba na světě. Umí se rozzlobit tak, že v její blízkosti nechce být skoro nikdo. Díky otci jejich dětí se naučila být hodnou a neprosazovat si svou. Pokud tedy nejsou v soukromí. To je pak něco jiného.
Historie: Animi se narodila na Jihu Francie. Její kořeny jsou ovšem na severu Evropy, v Dánsku ze strany otce a její matka byla Holanďanka. Ovšem rodiče od jejích pěti let neviděla, jelikož žila v Polsku u tety Yennefer a strýčka Geralta. Vyrůstala tam až do svých 18-ti let, než se rozhodla odejít. Možná to bylo tím, že jim uprostřed domu vyrostl strom její vinou a už tehdy jí dali najevo, že bude lepší, když bude někde, kde jim její schopnosti neublíží. Proto se vydala na místo, o kterém jí řekli, že by tam pro ni bylo bezpečno. Takže odešla do Kanadského Winnipegu, jenž je útočištěm pro zvláštní tvory a lidi nadané zvláštními schopnosti. Ve Winnipegu se konečně cítila v bezpečí a mezi svými. Brzy se začlenila a časem potkala osudovou osobu. Svého chotě a otce svých dvou dětí. Ovšem, že ani cesta těch dvou nebyla jednoduchá, když ona byla ještě člověk a Alexandr je vlkodlak. A k tomu pochází z Ruska. Před Animi byl nelehký úkol. Naučit se chovat tak, aby to vyhovovalo jejich společenským mravům. Hlavně vydržet Alexandra je občas nelehká věc. S oběma problémy se vypořádala více než dobře, přestože se občas něco nepovede. Většinu času tak tráví spíše mimo Winnipeg v Rusku.
Přeměna:

Maškarní ples!

15. června 2012 v 20:08 | Admin |  Informace

Maškarní Ples!


Takže hned na začátek si vás dovoluji upozornit, že jsem pro vás nachystala další akcičku a to již jmenovaný "Maškarní ples". Bude ve formě online RPG.

Maškarní ples se bude konat zítra 16.6.2012 v 15:00 hodin do shruba 20:00-21:00 samozřejmě s přestávkami. Samozřejmě čas nebude přesný může se např. začít až v 16:00 nebo i 18:00, záleží jak se vám to bude hodit, proto by bylo lepší, aby jste mi do komentářů napsali v kolik můžete mezi 15-18 hodinou.

Program nebude zde psán, jelikož je překvapení ale všichni by měli mít masky, které mohou být popisovány ale nesmí každý hráč prozradit své jméno.

Příklad: Mé jméno bude např. Seline ale místo něj napíšu třeba Červená Karkulka a nesmím prozradit své jméno nikomu! Nesmíte ho ani psát.

Co ještě víc napsat, jen, že místo pro Maškarní ples bude vyhrazeno zítra v den konaní akce!

Ostatní se dozvíte buď v chatu nebo přímo na akci. Takže přeji hezkou zábavu a trpělivost při vymýšlení kostýmů ;)

Kdo půjde, nechť napíše do komentářů Jméno postavy a k tomu čas kdy může mezi 15-18 hodinou!