Upír // Anne Wise

7. května 2012 v 23:18 | Admin |  Záznamy

Anne Wise


Věk: 18 let
Rasa: Upír
Schopnost: Možnost hýbání s předměty, živel energie + Neuvěřitelná rychlost

Popis: Na to, jak je malá, je silná… Je přece upír. Lidé, kteří ji znali dříve, by ji dnes těžko poznali, jelikož její světlé vlasy prošly změnou a jsou černé a dlouhé do pasu. Ofinu má ostříhanou kousek do očí. Její oči… Záleží na její náladě. Buďto jsou rudé jak žhavé uhlíky, nebo modré jak safíry. Nosík posazený mezi ty dvě kukadla je drobounký. Jemné rtíky, většinou zkroucené do úsměvu, většinou dávají něžné polibky. Její postava, 167 cm vysoká, je hubená. (Velikost košíčků podprsenky raději rozebírat nebudeme). Na krku má obvykle blesk… Menší verzi pravého blesku. Její oblečení je různé. Většinou si sama vytváří to, co si potom vezme na sebe.

Povaha: Utíkat! To je nejlepší možnost, když její oči zrudnou. To je naštvaná a neví o sobě. Nelítostně vraždí a ničí cokoliv, co ji štve. V momentě, kdy zmodrají, neví, co předtím udělala. A kdokoliv se jí to bude snažit připomenout, odvětí, že ona za to nemůže. V klidové části svého já je hodná. Sice je sebevědomá, dokáže se bavit skoro s každým. Nevyhledává konflikty… moc.

Historie: Část, kterou nezná: Narodila se v Blackshearu, v Gruzii (USA) dne 15.2.. Její matka se jmenovala Tereza Austinová a otec Peter Austin. Měla o dva roky mladší sestru Hannah. Její původní jméno bylo Rose Austinová. Když společně jeli na větší rodinný výlet, do jejich auta narazil autobus. Jejich auto začalo hořet. Nestihli se zachránit rodiče, protože plameny auto pohlcovaly rychle, vytáhli z auta malou Rosinku a Hannah. Hannah nepřežila převoz do nemocnice a Rose, když se probrala, nic si nepamatovala. Úřady našly její jedinou příbuznou kdesi v Kanadě a od své tety Alberty Wiseové dostala nové jméno, Annie Wise. Dostala i nový život. Část, kterou si pamatuje: Její noví život začal jménem a přestěhováním se do Kanady. Bydlela u tety Alberty ve městě Virden. Netušila nic o jejích rodičích, jenom to, že už nejsou. Pamatovala jsi ale pohled na sestru, která bojovala o život. Nic víc. Po čase ji teta prozradila, že zemřeli při autonehodě. Ve dvanácti letech ji pokousal upír a ona se změnila. Jenže s proměnou přišla i touha po krvi. Nikdo ji neučil, jak ovládat svůj hlad. Zakousla několik lidí, než zjistila, že v místní nemocnici mají krve dost. Začala vykrádat nemocnici. Jenže ani tohle moc dlouho nevydrželo a tak se vydala na cestu. Rozloučila se s tetou, která jí chtěla pomoct, protože o ní věděla, že je upír. Sice patřila k tzv. Upírobijcům, kteří ji pronásledovali. Ale byli to pouze lidé z města. Teta jí dala pouze náskok. Annie utíkala do spojených států. Byla tak blízko původnímu domovu, ale nevěděla to. Pak se v osmnácti vydala k Winnipegu, který je tak blízko jejímu domovu u tety. Ve Winnipegu dostala nový domov.

Zlá podoba:

 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama