Květen 2012

Novinky č.1

25. května 2012 v 11:06 | Admin |  Informace
A je to tu znovu, ráda bych si se stávajícími hráči zahrála Online RPG. Pište prosím termíny do komentářů. Navíc pokouším se to tu oživit ale už nevím jak tak bych byla ráda, kdyby jste nějaké návrhy psali také do komentářů. Není to ale jen pro registrované. Návrhy jak to tu oživit můžou psát i návštěvníci, kteří tudy jen projdou. Ale RPG Online je jen pro registrované. Vaše návrhy budou promyšleny a je docela velká pravděpodobnost, že by mohl jeden z vašich návrhů, být zde použit. Takže pokud někdo něco navrhne, budeme za to vděční. Navíc + potřebujeme nové hráče, to stále zůstává. Máme jich málo a stále je potřebujeme tato novina bude stále vyvěšena dokud zde nebude dostatek hráčů což je alespoň 10-15. Zatím nás je jen 8 ale z toho málo aktivní. Potřebujeme hlavně aktivní lidi. Budeme vám vděční když nás pošlete dál a nebo se z vás k nám někdo zaregistruje. Samozřejmě bude v provozu škola a bude i zápis na učitele ale to až později kdy bude více postav ze kterých by se mohl vybrat učitel apod. navíc pokud tu bude více lidí bude mít každý stát se vypravěčem. A to tak že pokud bude zde více lidí jak říkám po sté tak vyhlásím konkurz a náš tým bude vybírat. Tak hodně štěstí a doufám že se vám u nás bude líbít (to je pro ty pokud se k nám registrují). S pozdravem Adminka!!!Oznámení

20. května 2012 v 11:20 | Admin |  Informace
Tak dobře je to celkem nečekané a někoho by tohle třeba naštvalo no nevim ale....


Znovu otevírám RPG night
:D a proč? Vynaložila jsem do této stránky dost úsilí a práce a mnoho dalšího, takže se mi to tu moc nechtělo opustit a bylo to pro mě těžké. Nové stránce docela trvá než se otevře a nerada bych někomu dávala na blog reklamy když to nemá někdo rád. Takže se sem vracím a REGISTRACE JE OTEVŘENA!!!!!!!!! Můžete se nyní dál registrovat... vaše dotazy mi pište klidně do komentářů a doufám, že jste rádi, že se vracím...Dobrá či špatná zpráva?

13. května 2012 v 13:48 | Admin
Nevím zda je to pro někoho dobrá či špatná zpráva ale dovoluji si vám oznámit, že tuto RPG stránku "Zavírám" a to na neurčito.. Jelikož jsem čekala, že je to jednoduché vést RPG stránku a že stačí nějaká ta doba aby se sem někdo chytil ale ne! Není to navíc má první stránka a ani poslední. Tento blog jsem založila někdy na začátku roku a dochází mi trpělivost... Kašlu na tohle vše... Vytvořím novou a lepší samozřejmě ve smyslu, kde to nebude jen o noci apod. Pokud by někdo chtěl abych sem dala pak odkaz ať napíše do komentářů. Pokud někdo napíše dám se odkaz ale až budou stránky mít registraci. Samozřejmě chci aby byla lepší než tato a podařila se mi rozběhnout. No nevadí... Tak se zatím mějte, možná se ukážu v chatu...


No tak jsem stihla něco udělat tak zatím se můžete kdo chce registrovat TADY! http://rpg-enchanted-forest.blog.cz/

Online RPG s vypravěčem

9. května 2012 v 16:54 | Admin |  Informace
Hned na začátek bych chtěla přivítat naše nové tři hráče a to Adraca Space, Anne Wise a Francess Dependance... A ne jen těmto třem ale i ostatním, že jste se k nám registrovali, je to tu nové a zatím nic moc ale na to potřebujeme vás, protože vy si budete tyto stránky pomalu ale jistě rozvíjet. Takže tak.
Ale k věci. Chtěla bych se zeptat vás všech, komu se to hodí na online RPG s vypravěčem, který den. Můžete to psát do komentářů, či když mě potkáte v chatu, kde jsem ve chvíle, kdy mám zrovna čas. To znamená, napište mi den či datum a také čas, kdy se vám to hodí... Určitý den a čas vyberu, podle toho aby se to hodilo i mě... Nebojte se a pište budu na vaše komentáře čekat a doufám, že RPG hra s vypravěčem bude brzy, jelikož se na ni celkem těším...

S pozdravem Adminka!


Upír // Anne Wise

7. května 2012 v 23:18 | Admin |  Záznamy

Anne Wise


Věk: 18 let
Rasa: Upír
Schopnost: Možnost hýbání s předměty, živel energie + Neuvěřitelná rychlost

Popis: Na to, jak je malá, je silná… Je přece upír. Lidé, kteří ji znali dříve, by ji dnes těžko poznali, jelikož její světlé vlasy prošly změnou a jsou černé a dlouhé do pasu. Ofinu má ostříhanou kousek do očí. Její oči… Záleží na její náladě. Buďto jsou rudé jak žhavé uhlíky, nebo modré jak safíry. Nosík posazený mezi ty dvě kukadla je drobounký. Jemné rtíky, většinou zkroucené do úsměvu, většinou dávají něžné polibky. Její postava, 167 cm vysoká, je hubená. (Velikost košíčků podprsenky raději rozebírat nebudeme). Na krku má obvykle blesk… Menší verzi pravého blesku. Její oblečení je různé. Většinou si sama vytváří to, co si potom vezme na sebe.

Povaha: Utíkat! To je nejlepší možnost, když její oči zrudnou. To je naštvaná a neví o sobě. Nelítostně vraždí a ničí cokoliv, co ji štve. V momentě, kdy zmodrají, neví, co předtím udělala. A kdokoliv se jí to bude snažit připomenout, odvětí, že ona za to nemůže. V klidové části svého já je hodná. Sice je sebevědomá, dokáže se bavit skoro s každým. Nevyhledává konflikty… moc.

Historie: Část, kterou nezná: Narodila se v Blackshearu, v Gruzii (USA) dne 15.2.. Její matka se jmenovala Tereza Austinová a otec Peter Austin. Měla o dva roky mladší sestru Hannah. Její původní jméno bylo Rose Austinová. Když společně jeli na větší rodinný výlet, do jejich auta narazil autobus. Jejich auto začalo hořet. Nestihli se zachránit rodiče, protože plameny auto pohlcovaly rychle, vytáhli z auta malou Rosinku a Hannah. Hannah nepřežila převoz do nemocnice a Rose, když se probrala, nic si nepamatovala. Úřady našly její jedinou příbuznou kdesi v Kanadě a od své tety Alberty Wiseové dostala nové jméno, Annie Wise. Dostala i nový život. Část, kterou si pamatuje: Její noví život začal jménem a přestěhováním se do Kanady. Bydlela u tety Alberty ve městě Virden. Netušila nic o jejích rodičích, jenom to, že už nejsou. Pamatovala jsi ale pohled na sestru, která bojovala o život. Nic víc. Po čase ji teta prozradila, že zemřeli při autonehodě. Ve dvanácti letech ji pokousal upír a ona se změnila. Jenže s proměnou přišla i touha po krvi. Nikdo ji neučil, jak ovládat svůj hlad. Zakousla několik lidí, než zjistila, že v místní nemocnici mají krve dost. Začala vykrádat nemocnici. Jenže ani tohle moc dlouho nevydrželo a tak se vydala na cestu. Rozloučila se s tetou, která jí chtěla pomoct, protože o ní věděla, že je upír. Sice patřila k tzv. Upírobijcům, kteří ji pronásledovali. Ale byli to pouze lidé z města. Teta jí dala pouze náskok. Annie utíkala do spojených států. Byla tak blízko původnímu domovu, ale nevěděla to. Pak se v osmnácti vydala k Winnipegu, který je tak blízko jejímu domovu u tety. Ve Winnipegu dostala nový domov.

Zlá podoba: