Duben 2012

Jak vzniklo město?

8. dubna 2012 v 18:29 | Admin
Jak jsem psala v článku Příběh začíná - světlo nebo tma? Tady bude malé pokračování o městě, jak se dál vyvíjelo apod. Článek bude krátký a stručný, ne nic extra. Na historii jsem zapracovala více tohle nebudu tolik rozebírat.


Když Enrike a Angela dostali nový domov jejich životy se změnili ještě víc. Od té doby co jim drak Heinosis daroval věčný život - nesmrtelnost a ovládání čehokoliv, se jim životy převrátily na ruby. Povahově jsou si odlišné ale sestry budou napořád. Enrike je hodná, milá, přátelská, miluje vše okolo sebe a ani mouše by neublížila. Zato Angela je pravý opak. Zlá, nepřátelská, všechno nenávidí vše okolo sebe jen svou sestru má ráda, to jim zůstalo. Nebála by se zabít. Společně založili toto město.. Winnipeg se jmenuje po jejich otci. Ten se jmenoval Winnipeg a za to co pro ně udělal si zasloužil aby se město jmenovalo po něm. Již první obyvatelé měli docela strach z Angeli ale i Enrike. Později když Angela měla zlost na jednoho žoldáka, který přišel ve chvíli kdy nechtěla být Angela obtěžována si o ní lidé udělali obrázek. Žoldáka zabila přímo na místě a ani se nad ním neslitovala. Enrike to nemohla unést již týden. Lidé se Angeli pak báli a začali ji nazývat dcera temnoty nebo-li tmy. Enrike zase měli v oblibě a přestali se jí konečně bát když zjistili co jsou obě dvě zač. Proto Enrike začali nazývat dcera světla nebo-li dobra. Obě byli nerozpoznatelné jen vlasy a šaty je umožňovali poznat která je která. Enrike měla krémové nebo bílé šaty a vlasy světlé, blond. Angela hnědé nebo černé šaty a vlasy hnědé. Město si žilo blaze mnoho let až do té doby kdy se setry pohádali. Tím způsobem, že se strhl mezi nimi boj. Půlka města byla vypálena. Pravidlo tvorů prvenství znělo neublížit jinému tvoru prvenství avšak zda sestry mohli na sebe útočit povoleno bohužel bylo.
Sestry se rozhádali a obě odešli ze svého menšího paláce. Jedna se ukryla v horách a druhá v lese. Jenže nebyli pořád na jednom místě samozřejmě se toulají po celém okolí města. Pokud je potkáte Enrike se bát nemůsíte ale Angele se vyhněte. Po paláci zůstala jen zřícenina.


Nový vzhled

8. dubna 2012 v 15:57 | Admin
Vytvořila jsem nový vzhled... Není to žádná sláva ale mě se líbí, navíc je takový jednoduchý, nic složitého. Ubrala jsem knihy, které si budete pak vybírat vy sami. (Já vám je akorát přídám). Seznam jsem udělala přehlednější a přidala kontakt na mě (na admina) kdyby měl nějaký dotaz ohledně RPG pište buď do knihy dotazů a nebo mě na e-mail. Díky a doufám, že se vám to tu bude více líbit. Admin!Nové upozornění

6. dubna 2012 v 12:49 | Admin
Takže aby jste si nemysleli, že stránky upadají, tak snažím se tu dostat nějaké nové studenty. Moc se mi to zatím nedaří ale doufám, že to půjde. Nevypadá to tu dobře, čehož jsem si také všimla ale budu se to snažit napravit. Byla bych ráda kdyby se sem registrovalo pár nových lidí a rozběhlo se to tu trochu, protože se dvěma studentkami se to nedá, jelikož je to málo. Chystáme proto vylepšení a zlepšení profilů hráčů. Těšte se :)

S pozdravem Adminka.