Změny v profilu

21. března 2012 v 22:42 | Admin

Tento článek je určený pouze zaregistrovaným hráčům, kteří chtějí změnit nějakou informaci v profilu. Nejsou však možné ke změně všechny věci, pouze některé. (uvedeno níže)
Změna je možná pouze u popisu, historie. U lidí povolání. Co se týče fotografie, je změna možná pouze pokud to bude ta samá osoba jako na předchozí. Nehodlám neustále přepisovat seznam použitých fotografií.
Změna schopnosti je zakázána také, protože někdo si je rád také mění, proto si vše před registrací rozmyslete, než mě budete přemlouvat ať vám změním to a tamto.

Jinam mi změny nepište ani na email, nebo jinde do komentářů, do knih, pouze sem do komentářů. Jsou moderované, takže se nemusíte bát něčeho podobného, že vás odhalí apod. Podepište se celým jménem postavy a k tomu kdy byla vaše postava zveřejněna.

Snad vám nebude vadit pár těchto pravidel, o to víc budu mít já čas na akce, registrace a vůbec celý blog. Děkuji za pochopení.
 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama